داستان آکادمی باران رحمتی

آکادمی باران رحمتی از سال 1392 کار خود را در مرکز زیبایی باران به عنوان یک مجموعه فعال در حوزه پوست و زیبایی و لیزر آغاز نمود. آکادمی باران رحمتی در این مسیر تلاش نمود که استانداردهای بالای کیفی و کمی را در اجرای دوره های خود رعایت نماید. از اینرو فاکتورهای مهمی مانند کیفیت تدریس، نحوه تدریس، کیفیت اجرا، کیفیت فضای تدریس و اجرا و…به شکل ایده آل نزدیک و نزدیک تر شود.

آموزش دوره های پوست و زیبایی را شروع کرد و در ادامه به دلیل رعایت استانداردهای بالا در زمینه آموزش به سرعت در کل کشور مورد استقبال قرار گرفت به گونه ای که ازدحام درخواست ها موجب شد که دوره های آموزشی از تهران به شهرهای دیگری مانند اصفهان، مشهد، شیراز، کرمانشاه، بندرعباس ، همدان ، رشت، اردبیل و ساری و تبریز منتقل شود تا هنرجویان و کاراموزان عزیز در سراسر کشور بتوانند از دوره های با کیفیت در سراسر کشور بهره مند شوند.

معرفی آکادمی باران رحمتی

محبوبیت آکادمی باران رحمتی را می توان در رعایت شاخص های متعددی دنبال کرد. از مهمترین آنها می توان به موارد ذیل اشاره داشت:

  • استفاده از بهترین اساتید کشور: آکادمی باران رحمتی در انتخاب اساتید خود وسواس زیادی دارد. استفاده از اساتید معروف و صاحب سبک می تواند در رشد هنرجویان و کاراموزان نقش بی بدیلی داشته باشد.
  • استفاده از مدیران اجرایی قوی در کنار اساتید دوره ها: یکی دیگر از دلایلی است که موجب می شود هنرجوهای عزیز با ارامش بیشتری در دوره حاضر باشند و با کیفیت بیشتری از دوره خود لذت ببرند.
  • امکانات جنبی: مانند استفاده از لباس و فرم های مناسب و با کیفیت، تغذیه مناسب به همراه میان وعده در کنار تکریم هنرجویان از ابتدا تا انتهای دوره که یک آرامش نسبی را برای هنرجویان فراهم می آورد.
  • پشتیبانی نامحدود: پشتیبانی از هنرجویان و کاراموزان عزیز آکادمی باران رحمتی در گروه های تخصصی.