آموزش تزریق چربی به صورت و بدن

آموزش تزریق چربی به صورت و بدن یکی از پرطرفدارترین آموزش ها در زمینه زیبایی است. چرا که این روزها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. شاید بتوان اصلی ترین دلیل این موضوع را افزایش قیمت سرسام آور فیلرهای هیالورونیک اسید دانست. در حالیکه در تکنیک تزریق چربی، از چربی خود بیمار برای ایجاد تغییر در بافت استفاده می شود.

تزریق چربی تکنیکی است که در آن، بخشی از چربی از بدن بیمار خارج می شود و به قسمت دیگری که قرار است تغییری در فرم آن ایجاد شود، تزریق می شود. به عنوان مثال مقداری چربی از ناحیه شکم خارج شده و به گونه ها و لب ها تزریق می گردد.

مهم ترین حسن روش تزریق چربی در جوان سازی (برعکس آموزش تزریق بوتاکس) این است که بدن با عنصر خارجی مواجه نمی شود؛ بلکه چربی از بدن خود بیمار استخراج شده و بنابراین احتمال پس زدن عامل خارجی تا حدود بسیار زیادی کاهش می یابد. دقیقا به همین دلیل است که این روش در میان افراد متقاضی جوان سازی پوست بسیار شایع و رایج و پرطرفدار شده است.

آموزش تزریق چربی به صورت و بدن

کارگاه آموزش تزریق چربی به صورت و بدن، زیر نظر اساتید برجسته و مجرب مورد تأیید آکادمی Biocare اروپا برگزار می شود و شامل مطالب تئوری و عملی برای تسلط کافی شرکت کنندگان در کارگاه به موضوع آموزش تزریق چربی می باشد. در آکادمی باران رحمتی به شرکت کنندگان در این دوره نیز مدرک بین المللی تزریق چربی از آکادمی بیوکر اروپا و آکادمی انگلستان اعطا خواهد شد.

✨سر فصل های کارگاه آموزشی تزریق چربی

ویژگی‌ های کارگاه آموزش تزریق چربی به صورت و بدن

✅  معرفی به بازار کار 
✅ پشتیبانی رایگان
✅ با درآمدزایی بالا
✅ زمان تقریبی دوره  2 روز
✅ کار عملی توسط هنرجو (هندزآن)
✅ ارائه مدرک معتبر رایگان
✅ دارا بودن دستگاه های پیشرفته
✅ فایل آموزشی ویدیویی و نوشتاری

 
 • اصول اولیه ، هیستوری
 • کاندیدای مناسب جهت تزریق چربی
 • کنترا اندیکاسیون ها
 • معرفی وسایل مورد نیاز
 • روش های مختلف لیپوساکشن
 • آماده سازی محلول تامیسنت
 • تکنیک تزریق ، لیپوساکشن
 • اصلاح فرم بینی
 • آماده سازی چربی
 • نانوفت و بایوفت
 • میکروفت و ماکروفت
 • آناتومی
 • نواحی و روش تزریق ناحیه تمپورال
 • ناحیه مالار
 • زیرچشم
 • پیشگیری از عوارض
 • ناحیه بوکال
 • ناحیه چانه
 • ناحیه زاویه فکی
 • خطوط افقی گردن
 • باسن ، سینه ، دست ها
 • خط نازولبیال
 • مراقبت های قبل از تزریق چربی
 • مراقبت های بعد عمل

عمل تزریق چربی چگونه انجام می شود؟

ما در آموزش تزریق چربی، اموزش صفر تا صد تزریق چربی به صورت عملی توضیح میدهیم اما باید بگوییم ، روند تزریق چربی به این صورت است که ، چربی از نقطه ای از بدن فرد ستخراج میشود و پس از پالایش کردن به یک نقطه دیگر تزریق میشود. در زیر به سه مرحله آموزش تزریق چربی را توضیح داده ایم : 

1- استخراج چربی

در این مرحله پزشک از یک قسمت از بدن مانند ران ، شکم و… با کمک دستگاه های مکنده مقداری چربی خارج مکند . لازم به ذکر با انجام بی حسی فرد در این مرحله دردی احساس نخواهد کرد.

2- پالایش و انتقال چربی

بعد از اینکه چربی از بدن فرد خارج شد باید آن را به آزمایشگاه فرستاد تا ناخالصی مانند خوانه از آن جدا شود. بعد از آن چربی های تصفیه شده را در سرنگ های مخصوص ریخته و آماده ی تزریق شوند.

3- تزریق به محل مورد نظر

ناحیه ی مد نظر برای تزریق را ضد عفونی و بی حس کرده و با توجه به میزان مجاز، چربی های تصفیه شده در مناطق مد نظر تزریق میشوند. سوزن معمولا برای چند بار به ناحیه ی مورد نظر وارد شده و خارج می شود و مقداری چربی بر روی بافت مورد نظر اضافه میشود. اگر افراد تقاضای تزریق بیشتر چربی داشتند باید برای آن ها میزان مجاز برای حفظ طبیعی بودن ظاهر را توضیح دهید.

هزینه دوره آموزش تزریق چربی

آموزش تزریق چربی به صورت و بدن به دو صورت تئوری و عملی برگزار می شود . بسیاری افراد راجع به قیمت آموزش تزریق چربی از ما سوال میکنند اما باید این را بگوییم که هزینه ی آموزش تزریق چربی به مدرس ، تعداد ساعت های آموزش ، آموزشگاه ، شهر برگذار کننده و…. وابسته است اما شما میتوانید با ما تماس بگیرید و قیمت حدودی آن را سوال کنید ما به افتخار در خدمت شما عزیزان هستیم.💛

تزریق چربی به صورت چقدر ماندگاری دارد؟

خیلی از افراد از ما میپرسند ماندگاری تزریق چربی چقدر است ؟ بایدبگوییم با توجه به اینکه تزریق کدام قسمت تزریق شده ، ماندگاری آن متفاوت خواهد بود. به طور مثال در نواحی صورت که تحرک زیادی دارند ، مانند کنار دهان ، چانه و لب ها سایر دیگر قسمتهای بدن چربی تزریق شده ماندگار است. از طرفی ماندگاری تزریق چربی برای هر فرد متفاوت است و نمیتوان یک عدد ثابت در نظر گرفت اما میتوان گفت ماندگاری تزریق چربی حدود 30 الی 40 درصد چربی تا یک سال باقی میم ماند و جزو بافت همان منxقه میشود و به زندگی خود ادامه میدهد. اگر علاقمند به آموزش کاشت مو هستید کلیک کنید.

مراقبت های قبل از تزریق چربی : 

همانطور که در بالا گفتیم مراقبت های قبل و بعد از تزریق را به صورت کامل در آموزش تزریق چربی ذکر خواهیم کرد اما به طور خلاصه، به این موارد اشاره کرد : 

 • بهتر است از 6 هفته قبل ، از کشیدن سیگار و نوشیدن الکل خودداری کنید چرا که میتواند در روند بهبودی و از بین رفتن جای زخم اختلال ایجاد کند.
 • از داروهار رقیق کننده خون و ضد التهابی مانند آسپرین و یا ویتامین ها را مصرف نکنید.

چه کسانی می توانند در دوره آموزش تزریق چربی به صورت و بدن شرکت کنند؟

این دوره فقط مخصوص پزشکان است و افرادی که در رشته های دیگر تحصیل کرده اند نمی توانن در این دوره شرکت کنند.

عکس قبل و بعد تزریق چربی

آموزش تزریق چربی

عکس قبل و بعد تزریق چربی

آموزش تزریق چربی

بهترین آموزشگاه تزریق چربی

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه تزریق چربی هستید ما آکادمی باران رحمتی را به شما پیشنهاد میکنیم. میپرسید چرا ؟ 

 1. برگزاری کلاس در سراسر ایران به صورت خصوصی و نیمه خصوصی کلاس ها در تمام شهرهای
 2. برگزاری کلاس ها به صورت تئوری و عملی است و هنرجو روی مدل کار میکند (هندزآن).
 3. دارای پشتیبانی و کلاس های رفع اشکال رایگان

دوره بهبودی بعد از تزریق چربی

همانطور که نکات قبل از تزریق چربی را گفتیم ، مراقبت های بعد از تزریق چربی را خواهیم گفت اما لازم به ذکر است ما در آموزش تزریق چربی به صورت و بدن همه ی این موارد را به صورت کامل توضیح خواهیم داد اما در اینجا به خاطر زیاد نشدن محتوا به خلاصه ی آن بسنده میکنیم :

– کبودی و ورم در هفته ی اول طبیعی است و باید در این زمان در منزل استراحت کنید.

–در هفته ی دوم احتمالا کبودی از بین میرود اما ممکن است هنوز هم متورم باشد، نگران نباشید و این ورم به مرور کم خواهد شد.

– در هفته ی سوم قطعا شاهد تاثیر و بهبودی ظاهر خود شده اید در این زمان میتوانید اگر مقداری کبودی روی صورتتان هست با آرایش آن را مخفی کنید. اگر علاقمند به زمینه ی زیبایی پوست هستید ، آموزش تکنیک پوست کره ای را پیشنهاد میدهیم.

مراقبت های قبل از تزریق چربی

سوالات متداول دوره تزریق چربی

دروه تزریق چربی به دو صورت تئوری و عملی برگذار می ‌شود. همچنین بستگی دارد دوره آموزشی با چه سرفصل هایی رو شما ثبت نام کنید. از این رو نمی توان هزینه ثابتی را به شما اعلام کرد و هزینه دوره آموزش تزریق چربی متغیر خواهد بود.

شما به سادگی می توانید با شماره های ما که در سایت قرار داده شده تماس بگیرید و اطلاعات کاملی از دوره ها کسب کنید. زمان برگذاری دوره، هزینه ها، مکان و …. . همچنین کارگاه های آموزشی ما در سایت در قسمت کارگاه ها برای شما قرار داده شده است.

ما شرایط پرداخت فوق العاده ای را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم. کسانی که پکیج کامل آموزشی تزریق چربی به صورت و بدن را انتخاب می ‌کنند، شرایط پرداخت با چک معتبر را دارند. برای اطلاع از شرایط پرداخت اقساطی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در این دوره یکی از مهم ترین کارها تزریق عملی توسط کارآموز (هندزآن) است. با انجام عملی موارد تئوری فراگرفته شده است که شما می توانید تخصص و مهارت کامل را کسب کنید. از این رو ما در آکادمی باران رحمتی این امکان را برای شما فراهم کرده ایم.

شما می ‌توانید همراه خودتان کیس مناسب به دوره تمرینات آورده و زیر نظر مدرس دوره کار عملی را انجام بدهید تا مباحث را کامل تر یاد بگیرد. تعداد مدل های آموزشی بستگی به سرفصل های آموزشی شما دارد. همچنین شما می‌توانید در آموزش آبزرو (obsevation) موارد تدریس شده را به صورت زنده روی مدل توسط مدرس آموزشی مشاهده کنید و سوالات، ایرادات و  مشکلات خود را برطرف کنید.

پس از پایان دوره آموزشی تزریق چربی در آکادمی باران رحمتی گواهینامه مهارتی پایان دوره اعطا خواهد شد. مدرک این دوره برای شما مجوز فعالیت در این زمینه کاری نیست و صرفا این کارگاه، یک کارگاه مهارتی است. گواهینامه طی مدت حداقل چهار هفته کاری پس از پایان دوره به آدرس شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.

5/5 - (22 امتیاز)