مراکز آموزشی آکادمی باران رحمتی در کرمانشاه

ما به عنوان یک مرکز آموزشی برتر در این شهر فعالیت می‌ کنیم و به ارائه دوره‌ های آموزشی متنوع و کاربردی می‌پردازیم. ما با تیمی از متخصصان و مدرسان حرفه‌ ای همکاری می‌کنیم که تجربه و دانش خود را در زمینه‌ های مختلف ارائه می دهند. دوره‌های آموزشی ما شامل آموزش تزریق ژل و فیلر، آموزش تزریق بوتاکس،هایفوتراپی، آموزش پلاسماجت خال برداری و … می‌شود و برای افرادی که به دنبال یادگیری و بهبود مهارت‌ های خود هستند، مناسب است.

ما به ارائه محیطی دوستانه و حمایت کننده برای هر دانشجوی علاقه‌مند در صدد افزاش مهارت تخصصی شما عزیزان هستیم. با تجهیزات پیشرفته و فضای آموزشی مناسب، ما سعی می‌کنیم تا بهترین تجربه آموزشی را برای شما فراهم کنیم. اگر شما هم به دنبال افزایش دانش و مهارت‌ های خود هستید، ما آماده ایم شما را در این مسیر همراهی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام دروره‌ های ما، لطفا با ما تماس بگیرید یا به مرکز ما در کرمانشاه به ادرس زیر سر بزنید.

تصاویر دوره های قبل 

چرا آکادمی باران را انتخاب کنیم ؟

دوره ی هدیه رایگان 🎁

شما بعد از شرکت در یکی از دوره های آموزشی آکادمی باران رحمتی میتوانید در یکی از دوره های زیر به رایگان شرکت کنید.

خدمات آکادمی باران در یک نگاه 

دوره

زیباجویان گرامی لطفا دوره های مد نظرتان را در کادر مربوطه علامت زده و دکمه ی دریافت مشاوره را کلیک کنید. کارشناسان ما بعد از دریافت پیام شما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند . از اینکه آکادمی باران را برای خدمت انتخاب کرده اید سپاسگزاریم.
انتخاب دوره