آموزش بلفاروپلاستی در اصفهان

در پوست پروتئینی به نام کلاژن وجود دارد که به پوست استحکام می ‌بخشد و باعث می ‌شود که پوست بتواند حالت ارتجاعی خود را حفظ کند. به مرور زمان و با افزایش سن و همچنین بر اثر عوامل مختلفی از جمله: لوازم آرایشی نامرغوب، نور خورشید، آلودگی ها و … کلاژن سازی در پوست کاهش می ‌یابد و پوست حالت ارتجاعی خود را از دست می ‌دهد. به این ترتیب پوست شل می‌ شود و حالت افتاده پیدا می‌ کند. این افتادگی پوست می ‌تواند در پلک‌ ها و پوست اطراف چشم نیز رخ دهد.خیلی از افراد از این حالت ناراضی هستند و دوست دارند پلک‌ هایشان حالت طبیعی داشته باشد. یکی از روش ‌هایی که می‌ توان برای رفع افتادگی پلک ‌ها انجام داد بلفاروپلاستی می‌ باشد. اگر در ادامه این مقاله با ما همراه باشید، درباره بلفاروپلاستی و آموزش بلفاروپلاستی در اصفهان برای شما بیشتر توضیح خواهیم داد. شما عزیزان می ‌توانید برای آموزش بلفاروپلاستی  در دوره‌ های آموزشی آکادمی باران رحمتی شرکت کرده و پس از دریافت مدرک معتبر در این عرصه مشغول به کار شوید.

بلفاروپلاستی چیست؟

بلفاروپلاستی به دو روش بلفاروپلاستی بالا و بلفاروپلاستی پایین انجام می‌ شود. در بلفاروپلاستی بالا، با برش دادن پوست اضافه و چروک‌ های پوستی در قسمت بالای چشم ‌ها افتادگی پلک بالا رفع خواهد شد. در روش بلفاروپلاستی پایین برش پوست اضافه و چروک ‌های پوستی در قسمت پایین چشم انجام می ‌شود. گاهی اوقات این برش هم در بالای چشم و هم در پایین چشم انجام می ‌شود که بلفاروپلاستی کامل گفته می ‌شود. گاهی اوقات برای تصحیح حالت چشم و پلک‌ ها انجام جراحی لیفتینگ به همراه بلفاروپلاستی نیاز است.

سرفصل ‌های دوره‌ های آموزش بلفاروپلاستی در اصفهان

اگر علاقمند به انجام بلفاروپلاستی هستید بد نیست با سرفصل‌ های دوره ‌های آموزشی آن آشنا باشید. البته قبل از آن بایستی بدانید که این سرفصل‌ ها در تمام آموزشگاه ‌ها یکسان نیستند. ممکن است هر آموزشگاه با توجه به نظر مدرس خود و نیازهای شرکت کنندگان در دوره سرفصل‌ های آموزشی مخصوص به خود را داشته باشد. اما به طور کل سرفصل‌ های دوره ‌های آموزش بلفاروپلاستی در اصفهان عبارتند از:

آشنایی با عوارض جانبی آموزش تشخیص افتادگی ابرو و پلک آشنایی با آناتومی پره اربیت و پلک
آموزش روش‌ های جلوگیری و کاهش عوارض آشنایی با کاندیداهای مناسب معرفی آناتومی غدد اشکی
آموزش تکنیک ‌های لیفت پیشانی و ابرو آشنایی با افراد ممنوعه برای انجام کار آشنایی با اعصاب حسی، حرکتی و شبکه عروقی پلک
آموزش کار با مولاژ آموزش مارکینگ و تکنیک ‌های جراحی آموزش معاینه فیزیکی در افتادگی پلک و ابرو و تشخیص‌ های افتراقی
انجام کاربه صورت تمرین عملی روی کیس توسط شرکت کنندگان تحت نظر مدرس آشنایی با مزایا آشنایی با اندیکاسیون ‌ها و کنتراندیکاسیون‌ های بلفاروپلاستی و لیفت ابرو

دریافت مشاوره رایگان 

دوره‌ های آموزش بلفاروپلاستی در اصفهان

چه کسانی می ‌توانند در دوره‌ های آموزش بلفاروپلاستی در اصفهان شرکت کنند؟

از آنجایی که بلفاروپلاستی نوعی روش درمانی تهاجمی است بایستی افراد به طور کامل با آناتومی و فیزیولوژی پوست و چشم و سیستم ایمنی آشنایی داشته باشند. همچنین این افراد بایستی روش ‌های درمانی را بشناسند. از این رو تنها پزشکان با ارائه مدرک تحصیلی خود می ‌توانند در دوره‌ های آموزش بلفاروپلاستی در اصفهان شرکت کنند.

هزینه دوره ‌های آموزش بلفاروپلاستی در اصفهان

برای این دوره نمی‌ توان قیمت دقیقی مشخص کرد. زیرا هزینه این دوره ‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل عبارتند از:

  • مدت زمان دوره: برخی دوره‌ ها بلند مدت و برخی دوره‌ ها کوتاه مدت هستند. و قطعاً هر چقدر مدت زمان دوره بیشتر باشد هزینه دوره نیز بیشتر خواهد شد.
  • سطح دوره: هر آموزشگاه با توجه به شرکت کنندگان ممکن است دوره‌ های آموزشی خود را در سطح‌ های مختلفی برگزار کند. که هزینه دوره با توجه به سطح دوره متغیر است.
  • آموزشگاه: ممکن است آموزشگاه ‌ها با توجه به مکان آموزشگاه، ساختمان آموزشگاه، امکانات رفاهی آموزشگاه و شهرت آموزشگاه هزینه‌ های متفاوتی دریافت کنند.
  • مدرس: معمولا مدرسین با توجه به سابقه و شهرت خود هزینه متفاوتی برای آموزش دریافت می ‌کنند که در هزینه کلی دوره تاثیرگذار خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت دقیق دوره ‌ها می ‌توانید با آکادمی باران رحمتی تماس بگیرید.

بهترین آموزشگاه آموزش بلفاروپلاستی در اصفهان کجاست؟

اگر تمایل دارید در دوره‌ های آموزش بلفاروپلاستی در اصفهان شرکت کنید ما آکادمی باران رحمتی را به شما پیشنهاد می ‌کنیم. آکادمی باران رحمتی با بیش از یک دهه سابقه مفتخر به برگزاری دوره ‌های آموزشی در چندین شهر در ایران و همچنین در کشورهای خارجی همچون گرجستان می‌باشد.

شما عزیزان می‌ توانید در آکادمی باران رحمتی در یک فضای آرام و دلنشین در دوره ‌های آموزشی شرکت کنید‌. این دوره‌ ها توسط مدرسین با تجربه و مجرب برگزار می‌ شود و شما می ‌توانید تمام نکات آموزشی مورد نیاز برای انجام بلفاروپلاستی را فرا بگیرید. همچنین پس از اتمام دوره‌ های تئوری می ‌توانید تمرین عملی روی کیس مورد نظر خود و زیر نظر مدرس داشته باشید تا تجربه و مهارت کافی را برای انجام بلفاروپلاستی به دست بیاورید.

مهم‌ترین نکته این است که پس از شرکت در دوره‌ ها و قبولی در آزمون‌ های مربوطه، آکادمی باران رحمتی به شما مدرک معتبر اعطا خواهد کرد. برای گرفتن مجوز انجام بلفاروپلاستی شما به این مدرک نیاز خواهید داشت. همچنین با داشتن مدرک معتبر می ‌توانید به مراجعه کنندگان خود این اطمینان خاطر را بدهید که دانش و مهارت کافی را برای انجام بلفاروپلاستی دارید.

مزایای بلفاروپلاستی

مزایای بلفاروپلاستی

اگر تمایل به شرکت در دوره ‌های آموزش بلفاروپلاستی در اصفهان دارید خوب است با مزایای بلفاروپلاستی آشنا باشید. از مزایای این روش درمانی می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افتادگی پوست صورت و به خصوص افتادگی پلک ‌ها حس پیری را به افراد القا می ‌کند. با انجام بلفاروپلاستی چهره جوان ‌تر به نظر خواهد رسید.
  • یکی از اعضای صورت که در زیبایی افراد نقش مهمی دارد چشم ‌ها است. افرادی که چشمان زیبایی دارند خیلی زیباتر به نظر خواهند رسید. اما اگر پلک ‌ها حالت افتاده داشته باشند دیگر حالت چشم‌ ها به خوبی معلوم نیست. پس با انجام بلفاروپلاستی می ‌توان زیبایی را به چشم‌ ها و در نتیجه به چهره بازگرداند.
  • حس سنگینی روی چشم ‌ها بر اثر افتادگی پلک آزاردهنده است. با انجام بلفاروپلاستی پوست اضافه برش داده می‌ شود و دیگر سنگینی روی چشم‌ ها احساس نخواهد شد.
  • ممکن است بر اثر افتادگی پلک در بینایی و زاویه دید افراد محدودیت ایجاد شود که با انجام بلفاروپلاستی این مشکل رفع خواهد شد.

اهمیت آموزش بلفاروپلاستی

از آنجایی که بلفاروپلاستی بر روی پوست اطراف چشم‌ ها انجام می‌ شود باید خیلی دقیق و با ظرافت انجام شود. و فردی می ‌تواند بلفاروپلاستی را به طور صحیح انجام دهد که دانش و مهارت کافی را برای انجام این کار داشته باشد. قطعاً این دانش و مهارت در پی آموزش صحیح به وجود می‌ آید و اگر کسی آموزش‌ های لازم را برای انجام این کار ندیده باشد ممکن است با اشتباهاتی که انجام می‌دهد به بیمار و چشم ‌های او آسیب ‌های جبران ناپذیری وارد کند.

بیشتر بخوانید: آموزش کاشت مو با مدرک

کلام آخر

اگر تمایل به انجام بلفاروپلاستی دارید حتماً به دنبال یک مرکز معتبر و یک فرد با تجربه و با مهارت باشید تا از نتیجه کار خود مطمئن باشید. زیرا چشم عضو حساسی است و اگر پزشک شما دانش و مهارت کافی را نداشته باشد ممکن است دچار عوارض زیان باری شوید. اگر تمایل به شرکت در دوره‌ های آموزش بلفاروپلاستی در اصفهان را دارید می ‌توانید در دوره ‌های آموزشی آکادمی باران رحمتی شرکت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره‌ های آموزش بلفاروپلاستی در اصفهان و دیگر دوره‌ های آموزشی آکادمی باران رحمتی می ‌توانید از طریق شماره های 09395934545 – 09366128808 با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (14 امتیاز)

دیدگاهی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *