لیفت صورت

لیفت صورت چیست ؟

پوست صورت به مرور زمان و با افزایش سن و همچنین بر اثر عوامل خارجی دچار چین و چروک شده و حالت افتاده پیدا می ‌کند. تقریبا همه افراد از این تغییر ناراضی هستند و به دنبال راهی برای سفت و صاف کردن پوست صورت خود هستند. امروزه با انجام انواع لیفت صورت می توان این مشکل را برطرف کرد.

در این مقاله قصد داریم در مورد لیفت صورت و انواع لیفت صورت صحبت کنیم. اما قبل از آن خوب است بدانید که آکادمی باران رحمتی مفتخر به برگزاری دوره های آموزش لیفت صورت با نخ می باشد. شما عزیزان می توانید در این دوره ها شرکت کرده و پس از دریافت مدرک معتبر در این عرصه مشغول به کار شوید.

چرا لیفت صورت انجام دهیم ؟

لیفت صورت یک روش جراحی یا غیرجراحی است که به منظور بهبود و تنظیم ظاهر پوست و بافت‌ های صورت به کار می ‌رود. این روش به منظور کشیدن، تنظیم و جوان‌ سازی پوست صورت استفاده می ‌شود. می ‌تواند علائم پیری مانند افتادگی ‌ها و چین و چروک ‌ها را کاهش دهد. از جمله روش ‌های معمول برای انجام لیفت صورت می ‌توان به جراحی لیفت صورت، تزریق فیلر، بوتاکس، رادیوفرکانس، لیزر و میکرودرم ‌آبریژن اشاره کرد. انتخاب نوع روش لیفت صورت بستگی به نیازهای شخصی، میزان افتادگی و چین و چروک ‌های موجود دارد. لازم به ذکر است مجموعه ما آموزش بوتاکس ، آموزش تزریق ژل و تزریق چربی و … نیز برگزار میکند که میتوانید در آن شرکت کنید.

انواع لیفت صورت

در ادامه به 12 روش‌ رایج و پرطرفدار لیفت آشنا خواهیم شد:

لیفت صورت به روش هایفوتراپی

1.لیفت صورت به روش هایفوتراپی

لیفت صورت با هایفوتراپی یک روش غیرجراحی است که با استفاده از امواج فوکوس شده التراسونیک (هایفو) به منظور تنش دادن به بافت‌ های پوستی و لایه عمیق ‌تر پوست برای جوانسازی و بهبود ظاهر صورت استفاده می ‌شود. این روش بهبود تولید کلاژن در پوست، کاهش چین و چروک ‌های پوست و ایجاد جوانی و تنش در پوست را تحقق می‌ بخشد. یکی دیگر از روش های چوانسازی پوست آموزش تزریق چربی است که در آکادمی باران برگزار میشود.

لیفت صورت به روش اندولیفت

2.لیفت صورت به روش اندولیفت

لیفت صورت به روش اندولیفت یک روش جراحی است که بعضی از افراد برای اصلاح و جوانسازی صورت خود استفاده می ‌کنند. در این روش، جراح با استفاده از برش ‌های مخفی زیر پوست و از طریق لیفت کردن بافت ‌های چهارگوشه صورت، اصلاح و تنش دهی به پوست صورت را انجام می ‌دهد. این روش به منظور کاهش چین و چروک ‌های پوستی، افزایش تنش پوست و بهبود ظاهر چهره و گردن استفاده می ‌شود. این روش را می توان در دوره های آموزش لیفت صورت یاد گرفت.

محتوای پیشنهادی : یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از تعریق در تابستان ، بوتاکس است، برای آموزش بوتاکس زیر بغل کلیک کنید.

لیفت صورت به روش میکرونیدلینگ

3.لیفت صورت به روش میکرونیدلینگ

لیفت صورت به روش میکرونیدلینگ یک روش غیرجراحی است که برای جوانسازی و بهبود ظاهر پوست صورت استفاده می ‌گردد. در این روش، از یک دستگاه میکرونیدلر که شامل سوزن‌ های بسیار کوچک است استفاده می ‌شود تا به طور متناوب وارد پوست شود و باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین در پوست شود. این فرآیند باعث بهبود تنش، کاهش چین و چروک‌ ها و افزایش روشنایی پوست می‌ شود. مزایای این روش شامل کاهش زمان بازیابی و کمتر بودن عوارض نسبت به روش ‌های جراحی است. اما به منظور دستیابی به نتایج مطلوب، ممکن است نیاز به تکرار جلسات داشته باشد. اگر علاقمند به آموزش لابیاپلاستی هستید ، کلیک کنید.

لیفت صورت به روش میکرودرم آبریژن

4.لیفت صورت به روش میکرودرم آبریژن

لیفت صورت به روش میکرودرم آبریژن یک روش جدید و نوین در زمینه جوانسازی و بهبود ظاهر پوست صورت است که می توانید در دوره های آموزش لیفت صورت یاد بگیرید. در این روش، از یک دستگاه میکرودرم آبریژن که شامل یک سری مینیاتوریزه ‌شده برای پوست است استفاده می ‌شود تا لایه‌های بیرونی پوست به طور کنترل شده و دقیق جوانسازی شود.

این فرآیند باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین در پوست شده و باعث کاهش چین و چروک ‌ها، صافی پوست، و بهبود تنش و جوانی ظاهر پوست می ‌شود. این روش به عنوان یک روش غیرجراحی و کم‌ عوارض برای لیفت صورت مورد استفاده قرار می‌ گیرد. یکی از روش های دیگر برای جوانسازی ، آموزش بلفاروپلاستی پلک است.

لیفت صورت به روش RF فرکشنال

5.لیفت صورت به روش RF فرکشنال

لیفت صورت به روش RF فرکشنال یک روش غیرجراحی است که برای جوانسازی و بهبود ظاهر پوست صورت استفاده می‌ شود. در این روش، از امواج رادیوفرکانس با فرکانس بالا برای تحریک تولید کلاژن و الاستین در پوست استفاده می ‌شود. این فرآیند باعث تنش و جوانی پوست می‌ شود، چین و چروک‌ ها را کاهش می ‌دهد، بافت پوست را بهبود می ‌بخشد و باعث صافی پوست می ‌شود. این روش معمولاً به عنوان یک روش غیرجراحی و غیرتهاجمی در بهبود ظاهر پوست صورت و گردن مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

محتوای پیشنهادی : یکی از پرطرفدارترین حرفه در تهران ، آموزش کاشت مو در تهران است. که یادگیری آن را به شما پیشنهاد میکنیم.

لیفت صورت به روش آتیوا

6.لیفت صورت به روش آتیوا

لیفت صورت به روش آتیوا یک روش بسیار موثر و پرکاربرد در جراحی زیبایی است که برای کشیدن و جوانسازی پوست صورت و گردن استفاده می‌ شود. در این روش، پوست و بافت زیرین آن به صورت دقیق تنش داده و جایگاه آنها تنظیم می ‌شود تا پوست صورت به شکل طبیعی و جوانتری درآید. روش آتیوا معمولاً توسط جراحان پلاستیک ماهر و با استفاده از تکنیک ‌های حرفه ‌ای انجام می ‌شود. این روش نتایج قابل ملاحظه‌ ای در بهبود چین و چروک‌ های پوست، تنش و جوانی پوست و بهبود ظاهر کلی صورت دارد. اگر در زمینه ی پوست علاقمند به یادگیری هستید ، آموزش فیشیال صورت را به شما پیشنهاد میدهیم.

لیفت صورت با تزریق ژل و بوتاکس

7.لیفت صورت با تزریق ژل و بوتاکس

لیفت صورت با تزریق ژل و بوتاکس یکی دیگر از روش ‌های غیرجراحی برای جوانسازی و بهبود ظاهر پوست صورت است که در دوره های آموزش لیفت صورت آموزش داده می شود. در این روش، ژل‌ های پرکننده مانند هیدروکسی ‌اپاتیت کلسیم یا هیالورونیک اسید برای پر کردن حجم از دست داده شده در صورت و بوتاکس برای کاهش چین و چروک ‌های پوست صورت استفاده می ‌شود. این روش‌ ها می ‌توانند بهبود قابل ملاحظه ‌ای در جوانسازی و بهبود ظاهر پوست صورت داشته باشند، اما نیاز به تجدید تزریق‌ ها دارند تا نتایج به مدت طولانی ‌تر حفظ شوند. مجموعه ی آکادمی باران آموزش تزریق ژل نیز برگزار میکند که یکی از دوره های پر طرفدار آن است که بعد از آموزش یک مدرک معتبر و قابل ترجمه به زیباجویان اهدا میگردد.

لیفت صورت با اکسنت

8.لیفت صورت با اکسنت

لیفت صورت با استفاده از اکسنت یک روش غیرجراحی و غیرتهاجمی است که برای کشیدن و جوانسازی پوست صورت استفاده می‌ گردد. در این روش، اکسنت یک دستگاه لیزری است که امواج رادیوفرکانس با فرکانس بالا را به پوست منتقل می ‌کند و باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین در پوست می ‌شود. این فرآیند باعث کشیدن و تنظیم پوست صورت، کاهش چین و چروک ‌ها و بهبود بافت پوست می ‌شود.

محتوای پیشنهادی : اگر علاقمند به زمینه ی زیبایی هستید ، آموزش فیلر زیر چشم را به شما پیشنهاد میدهیم.

لیفت صورت با نخ

9.لیفت صورت با نخ

یکی از روش هایی که می توانید در آکادمی باران رحمتی یاد بگیرید، لیفت صورت با نخ است. لیفت صورت با نخ یک روش جدید و موثر است که برای کشیدن و جوانسازی پوست صورت به کار می ‌رود. در این روش، نخ‌ هایی در زیر پوست صورت قرار می گیرند و با تنش دادن به نخ‌ ها، پوست به شکل طبیعی تنیده و جوان ‌تر می‌ شود. این روش مزایایی نظیر عدم نیاز به برش و جراحی زیاد، زمان بازیابی کوتاه ‌تر و اثر ماندگاری بلندتر نسبت به روش ‌های سنتی دارد. البته برای انجام این روش نیاز به مهارت و تخصص جراحان متخصص زیبایی است.

لیفت صورت با کربوکسی تراپی

10.لیفت صورت با کربوکسی تراپی

لیفت صورت با کربوکسی تراپی یک روش غیرجراحی و غیرتهاجمی است که برای جوانسازی و بهبود ظاهر پوست صورت استفاده می ‌شود. در این روش، دی ‌اکسید کربن به صورت تزریقی زیر پوست صورت جریان داده می ‌شود که باعث افزایش جریان خون، تحریک تولید کلاژن و الاستین، کاهش چین و چروک‌ ها و بهبود بافت پوست می‌ شود. این روش معمولاً به عنوان یک روش غیرجراحی و غیرتهاجمی مورد استفاده قرار می ‌گیرد و معمولاً نیازی به زمان بازیابی طولانی ندارد.

محتوای پیشنهادی : اگر علاقمند به حوزه ی زیبایی هستید ، آموزش بوتاکس چشم گربه ای  را به شما پیشنهاد میکنیم.

لیفت صورت با تزریق پی‌ آر پی

11.لیفت صورت با تزریق پی‌ آر پی

لیفت صورت با تزریق پی ‌آر پی یک روش جدید و موثر در جراحی زیبایی است که برای کشیدن و جوانسازی پوست صورت استفاده می ‌شود. پی ‌آر پی یک ماده زیر پوستی است که از چربی خود بدن تولید می‌ شود و با تزریق آن زیر پوست صورت، حجم و شکل صورت بهبود می‌ یابد. این روش می ‌تواند چین و چروک‌ های پوست را کاهش دهد، حجم و تناسب مناسبی به صورت ببخشد و ظاهر جوان ‌تری را به پوست صورت بخشد.

جراحی لیفت صورت

12جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت یک روش جراحی زیبایی است که برای کشیدن و تنظیم مجدد بافت ‌های پوستی و عضلانی صورت به کار می ‌رود. این روش اغلب برای افرادی که نشانه‌ های پیری، افتادگی ‌ها یا چین و چروک‌ های پوست صورت دارند مناسب است. در جراحی لیفت صورت، جراح با استفاده از برش‌ های دقیق، بافت‌ های پوستی و عضلانی را تنظیم می ‌کند و پوست را به شکل جدیدی کشیده و تنیده می ‌کند. این روش می ‌تواند به بهبود ظاهر صورت، افزایش جوانی و جلوگیری از علائم پیری کمک کند. انجام این جراحی نیاز به مهارت و تجربه جراحان متخصص زیبایی دارد و ممکن است بازیابی آن نیازمند زمان باشد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با انواع روش های لیفت صورت آشنا کنیم. اگر قصد دارید در دوره های آموزش لیفت صورت شرکت کنید، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آکادمی باران رحمتی در ارتباط باشید. در این آکادمی دوره های لیفت صورت با نخ برگزار می شود. شماره های تماس: ۰۹۳۹۵۹۳۴۵۴۵ – ۰۹۳۶۶۱۲۸۸۰۸

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *