آموزش تزریق ژل و بوتاکس در تهران

وجود چین و چروک روی پوست صورت سن افراد را بیشتر نشان می ‌دهد و خیلی ‌ها از این موضوع ناراحت هستند. اما خوشبختانه امروزه روش ‌های زیادی برای برطرف کردن چین و چروک پوست صورت وجود دارد. از روش ‌های معمول و محبوب می ‌توان به تزریق ژل و بوتاکس اشاره کرد. از این رو بازار کار تزریق ژل و بوتاکس خیلی خوب است و افراد زیادی به دنبال آموزش تزریق ژل و بوتاکس در تهران هستند.

در ادامه این مقاله، بیشتر درباره تزریق ژل و بوتاکس و دوره ‌های آموزشی توضیح خواهیم داد. اگر شما نیز تمایل دارید در دوره ‌های آموزش تزریق ژل و بوتاکس در تهران شرکت کنید، می ‌توانید در دوره‌ های آموزشی آکادمی باران رحمتی شرکت کرده و پس از دریافت مدرک معتبر در این عرصه مشغول به کار شوید.

بوتاکس چیست؟

ماده بوتاکس سم بوتولینیوم است که از باکتری کلسترودیوم بوتولینوم بدست می ‌آید. این سم باعث فلج شدن عضلات می ‌شود. در ماده بوتاکس مقدار خیلی کمی از این سم وجود دارد. که موجب می ‌شود عضلات مورد نظر تا حد کمی فلج شوند و بدون حرکت بمانند. در نتیجه چین و چروک‌ هایی که بر اثر حرکت عضلات ایجاد شده اند (یعنی چین های دینامیکی) اصلاح می ‌شوند.

معمول ‌ترین چین ‌های دینامیکی چین و چروک ‌های روی پیشانی، بین ابرو و پنجه کلاغی ‌های اطراف چشم هستند. این چین‌ ها بر اثر لبخند زدن، اخم کردن و دیگر حرکات صورت به وجود می‌ آیند و با تزریق بوتاکس می‌ توان آنها را رفع کرد.

دیگر کاربردهای بوتاکس عبارتند از: درمان سردردهای مزمن میگرنی، قرینه کردن دو طرف صورت، درمان افتادگی پلک، درمان اسپاسم عضلات صورت و گردن، درمان پریدن پلک، درمان انحراف چشم، از بین بردن اسکارهای دردناک، کاهش تعریق بیش از حد نواحی مختلف بدن مانند کف دست ‌ها یا زیر بغل، کمک به درمان مثانه بیش فعال، بالا بردن ابروها، درمان افتادگی گوشه‌ های لب و نوک بینی، حذف چین و چروک چانه، از بین بردن خط اخم و درمان خط خنده.

در آکادمی باران رحمتی دروه های آموزش تزریق بوتاکس در تهران با بهترین اساتید و بالاترین کیفیت برای شما عزیزان و علاقه مندان برگزار می شود.

ژل چیست؟

ژل برای جوانسازی پوست استفاده می‌ شود. تزریق ژل به منظور جبران حجم از دست رفته پوست، رفع چین و چروک ‌ها و همچنین حجم دادن به لب ‌ها و گونه ‌ها انجام می‌ شود. تزریق ژل نیز می ‌تواند کاربرد درمانی داشته باشد.

اهمیت آموزش تزریق ژل و بوتاکس

اهمیت آموزش تزریق ژل و بوتاکس

افرادی که تزریق ژل و بوتاکس را انجام می ‌دهند بایستی دانش و مهارت کافی را برای این کار داشته باشند. همچنین با آناتومی صورت و انواع تکنیک‌ ها و مکان ‌های تزریق آشنایی کامل داشته باشند. زیرا اگر فردی آموزش ‌های لازم را ندیده باشد و اقدام به تزریق ژل یا بوتاکس کند، ممکن است با آسیب به عصب ‌های صورت و رگ‌ های خونی عوارض زیان باری را برای بیمار به وجود بیاورد.

پس حتماً برای آموزش تزریق ژل و بوتاکس به دنبال آکامی ای باشید که آموزش ‌های لازم را به شما بدهد. اگر به دنبال دوره‌ های آموزش تزریق ژل و بوتاکس در تهران هستید بایستی به دنبال آموزشگاهی باشید که مدرسین مجربی داشته باشد. این مراکز تمام نکات مورد نیاز برای تزریق را به شما آموزش می دهند.

چه کسانی می‌ توانند در دوره‌ های آموزش تزریق ژل و بوتاکس در تهران شرکت کنند؟

از آنجایی که تزریق ژل و بوتاکس نوعی درمان محسوب می‌ شود تنها افرادی می ‌توانند در این دوره‌ ها شرکت کنند و تزریق ژل و بوتاکس را انجام دهند که با آناتومی و فیزیولوژی بدن و صورت و روش‌ های درمانی آشنایی داشته باشند. از این رو تنها پزشکان و پیراپزشکان با ارائه مدرک تحصیلی خود می ‌توانند در این دوره‌ ها شرکت کنند و پس از دریافت مدرک به تزریق ژل و بوتاکس مشغول شوند.

هزینه دوره‌ های آموزش تزریق ژل و بوتاکس در تهران

هزینه دوره‌ ها به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی ‌توان قیمت دقیقی مشخص کرد. این عوامل عبارتند از:

  • مدت دوره: یعنی با توجه به اینکه دوره کوتاه مدت باشد یا بلند مدت هزینه دوره متفاوت خواهد بود.
  • سطح دوره: دوره‌ ها در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته برگزار می‌ شود که قطعاً هزینه آن‌ ها نیز متفاوت است.
  • آموزشگاه: ممکن است آموزشگاه ‌ها با توجه شرایط خود یعنی مکان ساختمان، امکانات رفاهی، سابقه و شهرت آموزشگاه مبلغ متفاوتی از دیگر آموزشگاه‌ ها در نظر بگیرند.
  • مدرس: معمولاً مدرسین با توجه به تحصیلات، تجربه و شهرت خود مبلغ متفاوتی را برای برگزاری دوره درخواست می‌ کنند که در هزینه دور تاثیرگذار خواهد بود.

اگر تمایل دارید که از قیمت دقیق دوره ‌های آموزش تزریق ژل و بوتاکس در تهران اطلاع پیدا کنید می ‌توانید با آکادمی باران رحمتی تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: آموزش فیلر زیر چشم

بهترین آموزشگاه برای آموزش تزریق ژل و بوتاکس در تهران کجاست؟

بهترین آموزشگاه برای آموزش تزریق ژل و بوتاکس در تهران

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه در تهران هستید ما آکادمی باران رحمتی را به شما معرفی می ‌کنیم. دلیل اینکه این آموزشگاه یکی از برترین آموزشگاه ‌های کشور در برگزاری دور ه‌های آموزش تزریق ژل و بوتاکس است را در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد.

این آموزشگاه با بیش از یک دهه سابقه دوره ‌های زیبایی زیادی را در شهرهای مختلف کشور و همچنین کشورهای خارجی همچون گرجستان برگزار کرده است. فضای آموزشگاه فضایی آرام و دلنشین می ‌باشد که هنرجویان عزیز می ‌توانند با آرامش خاطر در این آموزشگاه در دوره‌ ها شرکت کنند. وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای آموزش تزریق ژل و بوتاکس در آکادمی باران رحمتی برای شما فراهم شده است تا بتوانید به بهترین نحو تکنیک‌ ها را فرا بگیرید.

اساتید و مدرسین آموزشگاه افرادی مجرب هستند و شما می ‌توانید تمام نکات مورد نیاز برای تزریق ژل و بوتاکس را از آنها یاد بگیرید. شما عزیزان می ‌توانید علاوه بر آموزش‌ های تئوری، تمرین عملی روی کیس مورد نظر خود زیر نظر مدرس داشته باشید. این امر به شما این امکان را می دهد که تجربه و مهارت کافی را برای تزریق ژل و بوتاکس به دست بیاورید. پس از اینکه در دوره‌ ها شرکت کردید و در آزمون‌ های مربوطه نمره قبولی را به دست آوردید، آکادمی باران رحمتی مدرک معتبر به شما اعطا خواهد کرد.

شما با ارائه این مدرک می ‌توانید مجوز انجام تزریق ژل و بوتاکس را دریافت کنید و در این عرصه مشغول به کار شوید. همچنین این مدرک اطمینان خاطری برای مراجعه کنندگان شما می ‌باشد. آنها می ‌توانند مطمئن باشند که شما آموزش‌ های لازم را برای تزریق ژل و بوتاکس دیده ‌اید. در نتیجه می ‌توانید این کار را به بهترین نحو برای آنها انجام دهید.

کلام آخر

همانطور که گفته شد تزریق ژل و بوتاکس جزو درمان ‌های زیبایی محبوب افراد به شمار می ‌رود. افراد زیادی تزریق ژل و بوتاکس را انجام می‌ دهند. اگر شما نیز علاقمند به تزریق ژل و بوتاکس هستید، حتماً بایستی به دنبال یک مرکز درمانی معتبر و یک فرد متخصص باشید. این امر کمک می کند که مطمئن باشید تمام نکات بهداشتی و ایمنی به هنگام تزریق ژل و بوتاکس برای شما رعایت خواهد شد.

همچنین پزشک شما آموزش‌های لازم را برای تزریق ژل و بوتاکس دیده است و با نواحی هدف تزریق و محل اعصاب و عروق خونی آشنایی کامل دارد. نیازی نیست نگران تزریق‌ های اشتباه و عوارض زیانبار ناشی از تزریق اشتباه باشید. اگر تمایل دارید که در این عرصه مشغول به کار شوید می‌توانید در دوره‌های آموزش تزریق ژل و بوتاکس آکادمی باران رحمتی شرکت کنید.

برای اطلاع از دوره ‌های آموزش تزریق ژل و بوتاکس در تهران و دیگر دوره ‌های آموزشی آکادمی باران رحمتی می‌توانید از طریق شماره های 09395934545 – 09366128808 با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (23 امتیاز)

دیدگاهی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *