در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی از دوره های کاشت مو به شما ارائه دهیم. همچنین بهترین آموزشگاه آموزش کاشت مو در مشهد را به شما معرفی کنیم. موی پرپشت و بلند از عوامل زیبایی افراد به حساب می ‌آید. اما متاسفانه امروزه به علت‌ های مختلفی افراد به خصوص آقایان دچار ریزش موی شدید می‌ شوند و موهای خود را از دست می‌ دهند. به خصوص موهای جلوی سر در خیلی از افراد دچار ریزش می ‌شود و خیلی ‌ها موهای جلوی سر خود را از دست می ‌دهند. اما خوشبختانه امروزه با پیشرفت در حوزه‌ های درمان زیبایی افراد می‌ توانند کاشت مو را انجام دهند تا موهای از دست رفتشان بازگردد.

از آنجایی که خیلی از افراد از این درمان زیبایی استقبال کرده اند این کار به یکی از پردرآمدترین مشاغل تبدیل شده است. به همین دلیل خیلی از افراد به دنبال دوره‌ های آموزش کاشت مو هستند تا بتوانند در این عرصه مشغول به کار شوند. اگر شما هم به دنبال دوره‌ های آموزش کاشت مو در مشهد هستید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

قبل از آن خوب است بدانید که آکادمی باران رحمتی مفتخر به برگزاری دوره‌ های آموزش کاشت مو در مشهد می ‌باشد و شما عزیزان می ‌توانید در این دوره‌ ها شرکت کرده و پس از اتمام دوره مدرک معتبر دریافت کنید و به کار کاشت مو مشغول شوید.

اهمیت آموزش کاشت مو

قطعاً فردی که دانش و تخصص کافی را برای انجام یک کار دارد می ‌تواند آن کار را بهتر از افراد دیگر انجام دهد. افرادی که در دوره ‌های آموزش کاشت مو شرکت می‌ کنند با تمام نکات انجام آن آشنا شده و می ‌توانند کاشت را به نحوی انجام دهند تا بهترین نتیجه حاصل شود.

همچنین این افراد با عوارض و مشکلاتی که پس از کاشت مو ایجاد می ‌شود آشنایی کامل پیدا کرده و کار خود را به نحوی انجام می‌ دهند که بیمار کمترین عوارض را پس از کاشت مو داشته باشد. همچنین می‌توانند درباره نحوه رفع عوارض و مشکلات به بیماران مشاوره دهند. افراد آموزش دیده می ‌دانند که برای چه کسانی می‌ توانند کاشت مو را انجام دهند و کاشت مو برای چه کسانی منع شده است.

به علاوه می‌ توانند قبل از انجام کاشت مو بهترین مشاوره را به بیمار بدهند تا بهترین راه را انتخاب کند و نتیجه دلخواه خود را ببیند. همچنین این افراد تمام نکات بهداشتی و ایمنی که بایستی در طول کار رعایت شود را رعایت می ‌کنند تا خطری بیمار را تهدید نکند.

سرفصل ‌های دوره آموزش کاشت مو در مشهد

سرفصل ‌های دوره آموزش کاشت مو در مشهد

 • آشنایی با درمان‌ های جایگزین ریزش مو
 • مزایا و معایب کاشت مو
 • آشنایی با الگوهای تاسی مردانه
 • آموزش نحوه کاشت مو در هر استیج با توجه به بانک موی افراد
 • آشنایی با آزمایشات قبل از کاشت مو
 • آموزش چگونگی تحلیل آزمایشات
 • معرفی افرادی که کاندید کاشت مو هستند و افرادی که برای کاشت مو منع شده اند.
 • آشنایی با تمامی ابزارهای کاشت مو
 • آشنایی با مباحث وضعیت مو، پوست سر و ساختار جمجمه
 • آشنایی با بانک مو، منطقه برداشت مو و منطقه ممنوعه برداشت مو
 • آموزش نحوه باز کردن ست استریل، کشیدن مواد و داروهای قبل از کاشت و نحوه صحیح شستن و پک کردن ست آموزش
 • چگونگی تزریق مواد بی‌ حسی و چگونگی استفاده از دستگاه برداشت بانک مو
 • آموزش ترسیم خط رویش استاندارد با توجه به بانک موی افراد
 • آموزش نحوه تیغ زدن یا استیک زدن به صورت اصولی
 • تشخیص گرفت‌ های سالم از گرفت های ناسالم
 • آموزش کاشت گرفت ‌ها داخل تیغ
 • آشنایی با نکات مراقبتی قبل از کاشت مو، حین کاشت مو و پس از کاشت مو
 • آموزش نحوه شستشوی سر بیمار پس از کاشت مو
 • تمرین کاشت مو به صورت عملی روی کیس، تحت نظر مدرس

نکته حائز اهمیت در این مورد این است که ممکن است در تمام آموزشگاه ‌ها همه این سرفصل ‌ها تدریس نشوند یا سرفصل ‌های اضافه‌ تری آموزش داده شود. زیرا هر آموزشگاه با توجه به خواست مدرس و نیاز شرکت کنندگان در دوره آموزش کاشت مو در مشهد می ‌تواند سرفصل‌ های آموزشی خود را تغییر دهد.

هزینه آموزش کاشت مو در مشهد

هزینه آموزش کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد. به همین دلیل نمی ‌توان قیمت دقیقی روی آن گذاشت. این عوامل عبارتند از:

 • مدت زمان دوره: اینکه دوره کوتاه مدت یا بلند مدت باشد.
 • سطح دوره: اینکه سطح پایین یا سطح متوسط یا سطح بالا باشد.
 • مکان آموزشگاه: آموزشگاه در کدام شهر و در کدام قسمت از شهر قرار دارد.
 • امکانات آموزشگاه: وسایل و لوازمی که آموزشگاه در اختیار شرکت کنندگان قرار می ‌دهد.
 • مدرس دوره: اینکه مدرس چقدر سابقه و مهارت دارد و میزان شهرت وی چقدر است.

اگر می‌ خواهید از قیمت دقیق دوره‌ های آموزش کاشت مو در مشهد اطلاعی یابید، می ‌توانید با آکادمی باران رحمتی تماس گرفته و قیمت دقیق دوره‌ ها را جویا شوید.

آموزش کاشت مو در مشهد

کاندیداهای شرکت در دوره‌ های آموزش کاشت مو

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چه کسانی می ‌توانند در این دوره‌ ها شرکت کنند و آیا تمام افراد می ‌توانند تکنسین کاشت مو شوند یا خیر. اگر شما فارغ التحصیل در رشته ‌های رشته‌های پیراپزشکی مانند پرستاری، مامایی، هوشبری و … هستید می ‌توانید در این دوره‌ ها شرکت کنید و به عنوان یک تکنسین کاشت مو مشغول به کار شوید.

البته اگر مدرک تحصیلی تان غیر مرتبط است هم می ‌توانید در این دوره ‌ها شرکت کنید. اما پس از اتمام دوره و دریافت مدرک تنها می‌ توانید در کنار یک تکنسین کاشت مو مشغول به کار شوید و در کارهایی مانند آماده کردن بیمار، آماده کردن وسایل، آماده کردن محیط و … به او کمک کنید.

مدرک معتبر دوره‌ های آموزش کاشت مو

یکی از نکاتی که حتماً باید هنگام انتخاب آموزشگاه دقت کنید این است که پس از اتمام دوره به شما مدرک معتبر اعطا می ‌شود یا خیر. داشتن مدرک برای انجام کاشت مو الزامی است. زیرا شما تنها در صورتی مجوز انجام کاشت مو را دریافت می ‌کنید که در دوره‌ های آموزشی شرکت کرده باشید و پس از اتمام دوره در آزمون ‌های مربوطه قبول شده باشید. مدرک معتبر داشته باشید.

همچنین این مدرک به مراجعه کنندگان این اطمینان خاطر را می ‌دهد که شما در دوره‌ های آموزشی مربوطه شرکت کرده ‌اید و دانش و مهارت کافی را برای انجام این کار دارید. این مدرک نشان می ‌دهد که شما با تمام نکات کاشت مو آشنا هستید و می‌ توانید این کار را به نحوی انجام دهید که بیمار نتیجه دلخواه خود را ببیند و پس از کاشت مو دچار کمترین عوارض ممکن شود.

بهترین آموزشگاه آموزش کاشت مو در مشهد کجاست؟

حتماً تا اینجای مقاله به اهمیت دوره‌ های آموزش کاشت مو پی برده‌ اید. اگر تمایل به شرکت در دوره‌ های آموزش کاشت مو در مشهد را دارید، ما آکادمی باران رحمتی را به شما پیشنهاد می ‌کنیم. شما عزیزان می ‌توانید در دوره ‌های آموزشی آکادمی باران رحمتی شرکت کنید و با تمام نکات کاشت مو آشنا شوید. تمرین عملی زیر نظر مدرسان مجرب این مجموعه داشته باشید.

شما در آکادمی باران رحمتی در یک فضای دلنشین دوره آموزشی خود را به اتمام می ‌رسانید و پس از قبولی در آزمون ‌های مربوطه مدرک معتبر دریافت می ‌کنید. پس از دریافت این مدرک می ‌توانید در این عرصه مشغول به کار شده و درآمد خوبی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره‌ های آموزش کاشت مو در مشهد و دیگر دوره‌ های آموزشی آکادمی باران رحمتی می ‌توانید از طریق شماره های 09395934545 – 09366128808 با ما در ارتباط باشید.

رضایت کارآموز آقای دکتر شهابی از مشهد از دوره آموزشی کاشت مو

4.9/5 - (34 امتیاز)

2 دیدگاه ها

  • سلام
   بله این دوره مخصوص پیراپزشک و عموم میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های سایت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *