کارگاه آموزش کاشت مو در تبریز

یکی از دوره‌‎های آموزشی آکادمی باران رحمتی، دوره آموزش کاشت مو در تبریز می‌باشد که ما امروز قصد داریم به معرفی این دوره بپردازیم. کاشت مو یکی از راه‌های مدرن برای مقابله با مشکل ریزش مو و تاسی سر است که نتایج طبیعی داشته و اگر به درستی انجام شود، با موی طبیعی فرق چندانی نخواهد داشت.

از آنجایی که تعداد مراجعه کنندگان عمل کاشت مو زیاد است، این عمل نیز از درآمد خوبی برخوردار بوده و علاقه‌مندان می توانند پس از گذراندن دوره‎ آموزش کاشت مو ، در این حرفه مشغول به کار شوند.

فواید کاشت مو

یکی از مطالب ذکر شده دوره آموزش کاشت مو در تبریز، فواید و مزایا کاشت مو است. حال به منظور آشنایی بیشتر شما با مباحث این دوره، برخی از این موارد را در ادامه آورده‎ایم:

 • رشد و بازیابی موها : کاشت مو روشی برای رشد مجدد موهای از دست رفته است که نتایجی طبیعی داشته و از آن به عنوان روشی برای پرپشت کردن موها نیز یاد می‎شود.
 • عدم نیاز به جراحی های متعدد : کاشت مو در یک مرحله و تنها یکبار انجام می‎شود و احتیاجی به انجام جراحی‎ های متعدد ندارد. البته این در صورتی است که عمل کاشت به درستی انجام شود و در غیر این صورت، فرد مجبور به انجام دوباره عمل کاشت است.
 • نتایج همیشگی : از دیگر مزایا این عمل نتایج همیشگی آن است که از ماندگاری بالایی برخوردار بوده و در حالت معمول همیشگی هستند و از بین نمی‎روند.
 • ظاهر طبیعی : از آنجایی که هنگام کاشت از فولیکول‎ های بدن فرد استفاده می‎شود، رنگ، شکل، نوع، ضخامت و سایر ویژگی‌های موهای رشد کرده با سایر موهای فرد یکسان بوده و در نتیجه ظاهری طبیعی ایجاد می‌شود.
 • پوشاندن جراحات سر : اگر موهای سر به دلیل وارد شدن آسیب به آنها و یا سوختن پوست سر از بین بروند، معمولا فولیکول‌های آن قسمت نابود گشته و رشد خود را از دست می‌دهند. همچنین علاوه بر این مورد، جای زخم و یا سوختگی از بین نمی‌رود و باعث ایجاد ظاهری نامطلوب برای فرد می‌شود. کاشت مو یک روش مناسب برای اینگونه افراد است. به واسطه آن هم می‌توانند جراحات سر خویش را بپوشانند و هم شاهد رشد مجدد موهایشان باشند.

محتوای پیشنهادی : برای اطلاعات بیشتر راجع به آموزش تزریق چربی به صورت کلیک کنید.

عوارض کاشت مو

کاشت مو افزون بر یکسری مزایا و فواید، دارای عوارضی نیز هست که تمامی آنها در دوره آموزش کاشت مو در تبریز ذکر شده‌اند. برخی از این عوارض در ادامه آورده شده‎اند:

 • بی‌حسی سر : اگر برای انجام عمل کاشت مو پوست سر تراشیده شود، عصب‌ها برای مدتّی از بین رفته و در نتیجه پوست سر بی‌حس می‌شود.
 • درد : این عارضه جزء شایعترین عوارض این عمل بوده که برای رفع آن می توان از مسکن استفاده نمود. توجه داشته باشید که مصرف مسکن و هرگونه داروی دیگری باید زیر نظر پزشک و با تجویز او صورت گیرد.
 • سکسکه : اگر عصب‌ها در حین کاشت مو آسیب ببینند، ممکن است باعث ایجاد سکسکه در فرد شود. این عارضه موقت بوده و جای نگرانی ندارد.
 • رشد موهای زیر پوستی : در صورتی که فولیکول‌های کاشته شده در زیر پوست رشد کنند، این عارضه بروز پیدا می‌کند و باعث ایجاد ظاهری نامطلوب برای فرد می‌شود.
 • افتادگی پوست سر : در برخی روش‎های کاشت مو ممکن است پوست سر بیمار دچار افتادگی شود و ظاهر نامطلوبی ایجاد کند. این عارضه معمولا موقتی است و بعد از مدّتی از بین می‎رود. امّا اگر پس از گذشت چند هفته این عارضه از بین نرفت، باید به پزشک مراجعه شود. افتادگی پوست سر به مدت زیاد و طولانی مدت نشانۀ عدم تخصص پزشک و درست صورت نگرفتن عمل کاشت مو است.
 • ایجاد کیست‌های بنفش رنگ : یکی از عوارض موقتی این عمل، ایجاد کیست‎ های بنفش رنگ بر روی پوست سر و محل کاشت فولیکول است که بعد از مدتی معمولا از بین می‎رود.
 • غیرقابل بازگشت بودن : نتایج این عمل ماندگاری بالایی داشته و همیشگی است در نتیجه امکان از بین بردن نتایج عمل وجود ندارد.
 • عدم تقارن : اگر پزشک مربوطه خط‌های مربوط به کاشت فولیکول را به درستی طراحی نکند، موها به صورت نامتقارن رشد می‌کنند. به منظور جلوگیری از این مورد، توصیه می‌شود که خط‌های طراحی شده توسط پزشک و بیمار به خوبی بررسی گشته و در صورت وجود مشکل، اصلاح شوند.
 • ایجاد پوسته بر روی سر: بعد از گذشت یک الی دو روز پس از عمل، پوسته‌هایی بر روی سر ایجاد می‎شوند که بعد از گذشت هفت الی ده روز از بین می‌روند. برای از بین بردن این پوسته‎ ها، می‌توان پس از گذشت 48 ساعت پس از عمل، سر را شست و شو داد. در صورتی که این پوسته‎ها پس از گذشت نهایتا 10 روز از بین نرفتند، فرد می‌تواند از کمپرس مرطوب و یا بخار استفاده نماید.
 • ریزش مو: پس از عمل کاشت، ممکن است موهای طبیعی فرد دچار ریزش شود که این یک نشانۀ خوب بوده و حاکی از رشد فولیکول‎های کاشته شده است. امّا اگر موهای رشد کرده پس از عمل دچار ریزش شوند، یعنی عمل به درستی صورت نگرفته و باید دوباره انجام شود. به منظور جلوگیری از بروز این مشکل پیشنهاد می شود که برای انجام کاشت مو به فردی که دوره آموزش کاشت مو در تبریز را به خوبی گذرانده است مراجعه شود. اگر علاقمند به آموزش بوتاکس زیر بغل  هستید کلیک کنید.

نمونه آموزش کاشت مو در تبریز

چه کسانی می‎توانند در دوره آموزش کاشت مو در تبریز شرکت کنند؟

این دوره آموزشی مناسب تمامی افراد است و همه بدون استثنا می‎توانند در آن شرکت نمایند. با این حال برخی افراد همانند پزشکان، پیرا پزشکان، پرستاران و… می‎توانند بدون گذراندن پیش نیازهای این دوره، به فراگیری سایر مطالب بپردازند. این درحالی است که دیگر افراد باید در پیش نیازهای دوره آموزش کاشت مو در تبریز جهت آشنایی با آناتومی سر شرکت نمایند. اگر علاقمند به دوره ی آموزش تزریق ژل و فیلر با مدرک هستید کلیک کنید.

بهترین مرکز آموزش کاشت مو در تبریز کجاست؟

مراجعه به یک آموزشگاه معتبر در این زمینه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که در غیر این صورت مشکلات زیاد و متعددی برای شما به وجود می‌آیند. همچنین از آنجایی که مراکز بسیاری در تبریز دوره های آموزشی مربوط به کاشت مو را برگزار می‌کنند، انتخاب یک آموزشگاه معتبر کمی سخت می‌باشد. به‎ طور کلی مراکز معتبر دارای یکسری ویژگی‌ها هستند که در ادامه از آنها نام برده شده است:

 • دارا بودن تجهیزات پیشرفته : از آنجایی که برخی از عمل‏های زیبایی توسط دستگاه‌هایی خاص انجام می‎شوند، یک مرکز آموزشی معتبر باید به دستگاه ‎های مورد نیاز مجهز باشد. البته این مورد به دوره ‎های برگزار شده توسط آموزشگاه بستگی دارد. آکادمی باران رحمتی مجهز به پیشرفته ‎ترین تجهیزات روز دنیا است که به دانشجویان در امر فراگیری نکات مورد نیاز کمک می‎‌کند.
 • داشتن اساتید متخصص و حرفه ای : دارا بودن اساتید خوب و مجرب اصلی ترین ویژگی یک آموزشگاه معتبر است. چرا که هرچه استاد کاربلدتر و ماهرتر باشد، دانشجو بهتر می تواند مطالب را یاد بگیرد. این مجموعه در انتخاب اساتید خود حساسیت زیادی به خرج می‌دهد و تمامی اساتید این مرکز، جزء “بهترین اساتید کشور” محسوب می‎شوند.
 • ارائه مطالب آموزشی با کیفیت : مطالب آموزشی با کیفیت یکی دیگر از ویژگی‎‌های یک آموزشگاه معتبر است. چرا که مطالب تدریس شده در سطح تخصص دانشجو تأثیر دارد و هرچه مطالب با کیفیت تر و کامل تر باشد، دانشجو در آینده به متخصصی بهتر تبدیل می‎شود. لازم به ذکر است که تمامی مطالب ارائه شده در دوره آموزش کاشت مو در تبریز که توسط این مجموعه برگزار می‌شود، از کیفیت بالایی برخوردار است. همچنین تمامی این مطالب به صورت کامل آموزش داده می‌شوند و هیچ نکته‌ نگفته‌ای پس از پایان دوره باقی نمی‌ماند.
 • اعطا مدرک پایان دوره: مدرک نشان دهنده تخصص شماست و با مدرکی معتبر، شما می‎توانید به راحتی در هر مکانی مشغول به کسب درآمد شوید. از همین جهت اعطا مدرک پایان دوره از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین پس از پایان دوره به شما مدرک معتبر و گواهینامه بین المللی عطا می‎کند و از همین جهت، شما می‌توانید با آسودگی خاطر به این مرکز مراجعه نمایید.
 • آموزش به صورت عملی: خیلی از مراکز آموزشی تنها مطالب را به صورت تئوری تدریس می‎کنند. این درحالی است که اصلی ترین بخش دوره‎های آموزشی، بخش عملی آن است. تمامی دوره‌های آموزشی آکادمی باران رحمتی اعم از دوره آموزش کاشت مو در تبریز، به دو صورت عملی و تئوری تدریس می‌شوند. واضح است که اهمیت بخش عملی بیشتر از بخش تئوری می‌باشد.

محتوای پیشنهادی : برای اطلاعات بیشتر راجع به آموزش تخصصی تزریق بوتاکس با مدرک کلیک کنید.

قیمت آموزش کاشت مو در تبریز

هزینه آموزش کاشت مو در تبریز چقدر است؟

از آنجایی که عوامل مختلفی بر روی قیمت آموزش کاشت مو در تبریز تأثیر می‌گذارند، متأسفانه نمی توان هزینه و قیمت ثابتی را برای این مورد در نظر گرفت. با این حال شما می توانید جهت اطلاع از هزینۀ دقیق دوره آموزش کاشت مو در تبریز، با آکادمی باران رحمتی تماس حاصل فرمایید. اگر علاقمند به آموزش فیلر زیر چشم هستید کلیک کنید.

کلام آخر…

همانطور که در این مقاله خواندید، کاشت مو یکی از عمل‌های زیبایی پردرآمد است که دوره‌های آموزشی مربوط به آن در شهرهای مختلف توسط آکادمی باران رحمتی برگزار می‌شود. انجام این عمل بدون داشتن دانش مورد نیاز و مدرک، نوعی تخلف محسوب شده و پیگرد قانونی دارد.

به همین جهت اگر شما به این حرفه علاقه دارید، باید پیش از هرچیزی به یک مرکز معتبر برای فراگیری این حرفه و همچنین دریافت مدرک مورد نیاز مراجعه کنید. شما می‌توانید به این منظور و جهت شرکت در دوره آموزش کاشت مو در تبریز مربوطه، با ما با شماره های 09395934545 – 09366128808 تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (3 امتیاز)

4 دیدگاه ها

 • سلام وقت بخیر بعد از گذراندن دوره آموزش کاشت مو در تبریز میشه استخدام شد ؟

  • سلام اقای دهوندی بله شما بعد از گذراندن دوره ها و دریافت مدرک معتبر میتونین استخدام بشید

  • سلام و دورد بله میتونین برای ثبت نام دوره اقدام کنید . برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید 09395934545 – 09366128808

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *