مزایای عمل لابیاپلاستی

امروزه با توجه به اینکه اکثر خانم ‌ها به دنبال زیبایی هستند، عمل لابیاپلاستی توجه زیادی را به خود جذب کرده است. به همین علت مراکز زیادی دوره آموزش لابیاپلاستی در اصفهان که یکی از شهرهای بزرگ است و متقاضی زیادی جهت انجام این جراحی دارد، برگزار می ‌کنند. یکی از این مراکز آکادمی باران رحمتی می‌ باشد. با دارا بودن استاید خوب و با تجربه و همچنین محیطی آرامش بخش، توجه بسیاری از علاقه ‌مندان این حرفه را به خود جلب نموده است. حال ما در این مقاله قصد داریم فواید و معایب این عمل را ذکر کرده و اطلاعاتی درباره دوره آموزشی این حرفه به شما بدهیم. پس تا ما را تا انتهای مقاله همراهی بفرمایید.

عمل لابیاپلاستی چیست؟

اندام تناسلی خانم ‌ها شامل دو بخش یعنی لابیاهای ماژول، یا همان لب‌ های بزرگ و لابیاهای مینور یا همان لب ‌های کوچک است. در برخی افراد لابیاهای مینور یا همان لب‌ های کوچک، به علت بیرون زدگی و سایز بزرگی که دارند، باعث می ‌شوند که بیرون زدگی داشته باشند و روی لب‌ های ماژول را بپوشاند و این موضوع سبب ناراحتی می ‌شود. در عمل لابیاپلاستی، جراح، یک قسمت از لابیاهای مینور را برش داده و باعث می‌ شود که این تفاوت سایز احساس نگردد.

آموزش عمل لابیاپلاستی در اصفهان

در صورتی که شما به انجام این عمل و این حرفه علاقه ‌مند هستید، قبل از شروع به کار باید حتما گواهینامه و یا مدرک معتبر دریافت کرده تا بتوانید مشغول به کار و کسب درآمد شوید. دوره آموزش لابیاپلاستی در اصفهان را مراکز آموزشی معتبر و غیر معتبر زیادی برگزار می ‌کنند. شما باید پیش از انتخاب آکادمی مورد نظر، حتما از معتبر بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

یکی از این مراکز آموزشی معتبر در اصفهان، آکادمی باران رحمتی است. این مرکز با ارائه خدمات خوب و همچنین دارا بودن تجهیزات به‌روز و ارائه گواهینامه پایان دوره و مدرک معتبر، باعث شده که جزء بهترین مراکز آموزشی در اصفهان به شمار آید. جهت شرکت در دوره آموزشی ما، شما می ‌توانید با استفاده از راه ‌های ارتباطی که در بخش ‌های مختلف سایت قرار داده شده است، با ما ارتباط برقرار کرده و در این دوره آموزشی ثبت نام نمایید.

دریافت مشاوره رایگان 

هزینه آموزش لابیاپلاستی در اصفهان

از آنجایی که عوامل مختلفی میزان هزینه و قیمت این آموزش را تحت تأثیر قرار می ‌دهند، نمی توان هزینه ثابتی را برای این امر در نظر گرفت. از عوامل تأثیرگذار بر روی هزینه این دوره آموزشی می ‌توان به این موارد اشاره کرد: مدت زمان دوره، شیوه برگزاری، نوع دوره، مدرس و… . در صورت تمایل شما می ‌توانید با آکادمی باران رحمتی جهت اطلاع از قیمت دقیق این دوره آموزشی تماس بگیرید.

عوارض عمل جراحی لابیاپلاستی

شما به عنوان فردی که قصد شرکت در دوره آموزش لابیاپلاستی در اصفهان را دارد، نیاز است که به خوبی از عوارض این عمل جراحی آگاهی داشته باشید. این امر کمک می کند بتوانید به خوبی به بیمارتان مشاوره داده و او را از خطرات و عوارض این عمل آگاه کنید. توجه کنید که تمامی این موارد به صورت جامع ‌تر در این دوره، آموزش داده شده است.

در مورد عوارض این عمل، می‌ توان گفت که عمل لابیاپلاستی، جراحی حساسی هست و اگر به خوبی انجام نگیرد، می‌ تواند عواقب جبران ناپذیری را روی قسمت ‌هایی از ناحیه تناسلی، به خصوص بخش ‌هایی مانند ناحیه کلیتو ریس به وجود آورد و به بافت‌های اعصاب این ناحیه آسیب وارد کند.

 • خشکی مزمن واژن و ایجاد زخم در دهانه واژن: این مورد یکی از شایع ‌ترین عارضه هایی است که پس از عمل برای افراد رخ می‌دهد. در برخی مواقع تورم واژن ممکن است به مدت 2 الی 6 هفته به طول انجامد.
 • برگشت ناپذیر بودن: این عمل، در واقع عملی برگشت ناپذیر است و در صورتی که فرد مراجعه کننده بعد از عمل پشیمان شود، دیگر نمی ‌تواند آن را به حالت قبل خود بر‌گرداند.

مزایای عمل لابیاپلاستی

آموزش لابیاپلاستی در اصفهان

این عمل همانطور که دارای عوارضی می ‌باشد، دارای مزایای زیادی نیز است که در ادامه به بررسی برخی از آنها خواهیم پرداخت. دقت کنید که تمامی این موارد به صورت کامل و جامع ‌تر در دوره آموزش لابیاپلاستی در اصفهان که توسط آکادمی باران رحمتی برگزار می ‌شود، توسط اساتید مجرب آموزش داده شده است.

 • همیشگی بودن: نتایج این عمل ماندگاری بالایی دارند. شما در صورتی که یکبار این جراحی را انجام دهید، دیگر نیازی به انجام این امر برای مرتبه دوم نمی‌ باشد.
 • افزایش اعتماد به نفس: این جراحی از آنجایی که می‌ تواند باعث افزایش زیبایی خانم ‌ها گردد، باعث افزایش اعتماد به نفس آنان نیز می ‌شود. این یکی از مهم ترین مزایای این عمل به شمار می رود.
 • افزایش راحتی: جراحی لابیاپلاستی می ‌تواند باعث افزایش راحتی در میان خانم‌ ها شود. به عنوان مثال ممکن است یک فرد هنگام دوچرخه سواری، به علت داشتن لابیاهای بزرگ، دچار احساس درد و ناراحتی شود. اما پس از انجام این عمل، اینگونه فعالیت ‌ها برای او راحت ‌تر می ‌شود.
 • پوشیدن لباس‌ های مختلف: برخی از خانم ‌ها هنگام پوشیدن لباس‌ های تنگ، به دلیل داشتن لابیاهای بزرگ دچار ناراحتی شده و این موضوع برایشان استرس ‌آور است. این افراد پس از انجام عمل لابیاپلاستی، مشکلشان رفع شده و می ‌توانند از پوشیدن لباس‌ های مختلف لذت ببرند.
 • احساس زیبایی بیشتر: با اینکه لابیای استانداردی وجود ندارد، اما برخی از خانم‌ ها احساس می ‌کنند که لابیاهای زشت و نافرمی دارند. بنابراین به انجام این عمل روی می ‌آورند که با انجام این عمل، به ظاهر واژن ایده آل خود نزدیک می ‌شوند.

عمل لابیاپلاستی مناسب چه کسانی است؟

یکسری افراد، به دلیل افزایش سن، بارداری، ژنتیک و یا چاقی، کلاژن بدنشان حالت شل شدگی دارد. این شل شدگی موجب می‌ شود که ناحیۀ تناسلی بیشتر دچار عفونت‌ های مکرر شود. این عفونت‌ ها، موجب می ‌شوند که زندگی روزمره آنها دچار مشکل شود. پس می ‌توان گفت افرادی که دچار اینگونه مشکل‌ ها هستند، این عمل برایشان راه چاره محسوب شده و مناسب این افراد است. همچنین افراد دیگر، به علت شل شدگی مدخل واژنشان و یا به اصطلاح اینترفورس دچار مشکل شده و این عمل برایشان مناسب‌ ترین راه می ‌باشد.

بیشتر بخوانید: آموزش کاشت مو در اصفهان

بهترین مرکز آموزش لابیاپلاستی در اصفهان

بهترین مرکز آموزش لابیاپلاستی در اصفهان

ویژگی ‌های زیادی برای یک مرکز آموزشی امتیاز محسوب می ‌شوند. از آنجایی که تعداد آکادمی ‌های آموزش لابیاپلاستی در اصفهان بسیار زیاد است، به طور قطع نمی‌ توان گفت که کدام بهترین است. به‌طور کلی ویژگی ‌هایی که یک آکادمی خوب از آن برخوردار است، عباتند از:

 • داشتن امکانات و تجهیزات به ‌روز
 • داشتن اساتید مجرب و متخصص
 • اعطا مدرک معتبر و گواهینامه پایان دوره به دانشجو
 • هزینه مناسب و منصفانه
 • سابقه خوب مرکز آموزشی
 • و…

همچنین شما می‌ توانید در زمینه انتخاب مرکز آموزشی، از افرادی که این دوره را پشت سر گذاشته ‌اند مشورت بخواهید. در این زمینه، پیشنهاد ما به شما آکادمی باران رحمتی است. آکادمی باران رحمتی با داشتن بیش از 10 سال سابقه، دوره‌ های آموزشی مختلف را در شهرهای گوناگون ایران و برخی از شهرهای خارجی برگزار می ‌کند.

این آموزشگاه با دارا بودن تمامی موارد بالا و همچنین ارائه برخی خدمات دیگر اعم از ارائه لباس فرم مناسب، اعطا مدرک معتبر و گواهینامه بین المللی و دوره دو روزه با رفع اشکال رایگان، جزء بهترین و محبوبترین مراکز آموزش سانترال لب در اصفهان به شمار می ‌رود.

کلام آخر…

با توجه به اینکه این عمل جراحی یکی از حساس‌ ترین عمل ‌های جراحی به شمار می‌ رود و عضو حساس زنان را در بر‌می‌ گیرد، شما باید در انتخاب یک آکادمی خوب جهت شرکت در دوره آموزش لابیاپلاستی در اصفهان، دقت کافی را داشته باشید. آکادمی باران رحمتی مفتخر به برگزاری دوره ‌های آموزش عمل لابیاپلاستی در اصفهان می‌ باشد. این مجموعه با دارا بودن اساتید مجرب، می ‌تواند این حرفه را به خوبی به شما آموزش دهد.

در صورتی که شما عزیزان علاقه‌ مند به این حرفه می‌ باشید، می توانید با مراجعه به این مرکز، در این دوره ثبت نام کنید. همچنین پس از به پایان رساندن این آموزش، مدرک معتبری را دریافت نمایید. شما به وسیله دریافت یک مدرک معتبر، می ‌توانید به صورت قانونی در بازار کار مشغول به کار شده و کسب درآمد نمایید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در دوره آموزش لابیاپلاستی در اصفهان، می ‌توانید با آکادمی باران رحمتی با شماره های 09395934545 – 09366128808 تماس بفرمایید.

5/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *