با گسترش روش های زیبایی، افراد به دنبال رفع نواقص ظاهری صورت و بدن خود هستند. برخی از این نواقص علاوه بر زیبایی در سلامت انسان نیز تاثیر گذار هستند. یکی از این نواقص، بزرگ یا بد شکل بودن لابیا می‌ باشد. در ادامه درباره لابیاپلاستی و آموزش لابیاپلاستی در کرمان برای شما عزیزان صحبت خواهیم کرد. اگر تمایل دارید که در دوره‌ های آموزش لابیاپلاستی در کرمان شرکت کنید، می‌ توانید در دوره‌ های آموزشی آکادمی باران رحمتی شرکت کرده و پس از دریافت مدرک معتبر در این عرصه مشغول به کار شوید.

لابیاپلاستی چیست؟

ممکن است لابیا بر اثر عواملی همچون زایمان، پیری، فعالیت جنسی، ژنتیک و … بزرگ یا بدشکل شود. بزرگ و بدشکل شدن لابیا نارضایتی افراد را چه از لحاظ زیبایی چه از لحاظ سلامت بر می‌ انگیزد. زیرا ممکن است این افراد در ورزش کردن، موارد بهداشتی، فعالیت جنسی و دیگر فعالیت‌ های بدنی با مشکل روبرو شوند. بزرگ بودن لابیا حتی ممکن است به عفونت‌ های واژینال منجر شود.

به همین دلیل این گونه افراد نیاز به انجام لابیاپلاستی دارند. لابیاپلاستی عمل زیبایی است که در آن لب‌ های درونی واژن (لابیامینور) یا لب‌ های بیرونی واژن (لابیاماژور) اصلاح می‌شوند. منظور از اصلاح شدن برش دادن بخشی از لابیامینور یا لابیاماژور است. معمولا لابیاپلاستی برای لابیامینور انجام می شود.

محتوای پیشنهادی : اگر علاقمند به دریافت آموزش کاشت مو با مدرک هستید کلیک کنید.

هزینه دوره‌ آموزش لابیاپلاستی در کرمان

از آنجایی که هزینه دوره‌ آموزشی لابیاپلاستی در کرمان به عوامل زیادی بستگی دارد، نمی‌توان قیمت دقیقی مشخص کرد. این عوامل عبارتند از:

 • آموزشگاه : محل آموزشگاه، امکانات آموزشگاه و شهرت آن می تواند در قیمت آموزش جراحی زیبایی واژن در کرمان تاثیرگذار باشد.
 • مدت دوره : برخی دوره ها به صورت کوتاه مدت و برخی به صورت بلند مدت برگزار می‌شوند که هزینه آن‌ ها قطعا متفاوت خواهد بود.
 • سطح دوره : امکان دارد دوره ها در سطوح مختلف از جمله مبتدی، متوسط و پیشرفته برگزار شوند که هزینه‌ های متفاوتی خواهند داشت.
 • مدرس دوره : مدرسین با توجه به سابقه، مهارت و شهرت خود مبالغ متفاوتی را برای تدریس دریافت می‌کنند که در هزینه کل اثرگذار خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت دوره‌ آموزش لابیاپلاستی در کرمان می‌توانید با آکادمی باران رحمتی تماس حاصل فرمایید.

فواید لابیاپلاستی

افرادی که تمایل دارند در دوره‌ های آموزش جراحی زیبایی واژن در کرمان شرکت کنند بهتر است با فواید این روش آشنا باشند. فواید آن عبارتند از:

 • زیبا شدن لابیا : لابیای بزرگ و آویزان از نظر خیلی‌ ها جلوه خوبی ندارد و با انجام لابیاپلاستی افراد حس بهتری نسبت به لابیای خود پیدا می‌کنند.
 • افزایش راحتی : لابیای بزرگ در انجام برخی فعالیت ها اختلال ایجاد می‌کند. برای مثال بزرگ بودن لابیا موقع انجام فعالیت‌ های ورزشی به خصوص دوچرخه سواری موجب درد و ناراحتی در افراد می‌شود. با انجام لابیاپلاستی افراد در انجام فعالیت‌ ها راحت تر خواهند بود.
 • اعتماد به نفس بیشتر : ممکن است کسانی که لابیای بزرگ و بدشکل دارند از شریک جنسی خود خجالت بکشند و به هنگام رایطه جنسی اعتماد به نفس نداشته باشند. با انجام لابیاپلاستی این افراد فرم دلخواه خود را به دست می‌آورند و در برابر شریک جنسی خود اعتماد به نفس بیشتری خواهند داشت.
 • لذت بیشتر حین رابطه جنسی : ممکن است هنگام رابطه جنسی بزرگ بودن لابیا موجب درد و ناراحتی در افراد شود. پس انجام لابیاپلاستی موجب لذت بیشتر در حین رابطه جنسی می‌شود.
 • پوشیدن لباس‌های متنوع تر : با داشتن لابیای بزرگ انتخاب لباس سخت است. زیرا پوشیدن لباس‌ های تنگ موجب خجالت می‌شود و حتی خیلی اوقات آزار دهنده است. افرادی که لابیاپلاستی انجام می‌دهند دستشان در انتخاب لباس بازتر خواهد بود.

محتوای پیشنهادی : برای اطلاعات بیشتر راجع به آموزش تزریق چربی به صورت کلیک کنید.

عوارض لابیاپلاستی

قطعا هر روش زیبایی عوارض خاص خودش را دارد. عوارض احتمالی لابیاپلاستی عبارتند از: خونریزی، لخته شدن خون، کبودی، تورم، عفونت، خشکی مزمن واژن، ایجاد زخم در دهانه واژن، درد در هنگام مقارب جنسی و … . البته در مورد عوارض لابیاپلاستی دو نکته وجود دارد:

 • اکثر این عوارض معمولا در صورت برش بیش از حد لابیا ایجاد می شود. پس توقع کاهش تهاجمی سایز لابیا را از پزشک نداشته باشید.
 • اگر لابیاپلاستی در یک مرکز معتبر و توسط یک فرد ماهر انجام شود عوارض زیادی نخواهد داشت. همچنین انجام توصیه های پیش و پس از لابیاپلاستی موجب کاهش عوارض و بهبود سریع تر عوارض خواهد شد. پس حتما دقت داشته باشید که اگر شما دوره‌ های آموزش لابیاپلاستی را در یک آکادمی معتبر گذرانده باشید بسیاری از این عوارض وجود نخواهند داشت.

آموزش لابیاپسلاستی در کرمان

چه کسانی می‌توانند در دوره‌ آموزش لابیاپلاستی در کرمان شرکت کنند؟

شاید خیلی از افراد تمایل داشته باشند که در چنین دوره‌ هایی شرکت کرده و به انجام این کار مشغول شوند. اما متاسفانه به دلیل حساسیت بالای این کار، تنها افرادی که در رشته پزشکی تحصیل کرده اند اجازه شرکت در دوره‌ ها و انجام  آن را دارند.

محتوای پیشنهادی : برای اطلاعات بیشتر راجع به آموزش بوتاکس زیر بغل کلیک کنید.

سرفصل‌ های دوره‌ آموزش لابیاپلاستی در کرمان

ما سر فصل های کلی را در صفحه آموزش لابیاپلاستی ذکر کرده ایم اما اینجا نیز به صورت اختصاصی برای شما عنوان میکنیم البته توجه داشته باشید که ممکن است سرفصل‌ ها طبق نظر آموزشگاه یا مدرس و طبق نیاز شرکت کنندگان تغییراتی داشته باشد.:

 1. آموزش آناتومی واژن
 2. معرفی لابیاپلاستی
 3. آموزش انجام انواع تکنیک ها
 4. آموزش انجام انواع برش و ابزارهای آن
 5. آموزش بخیه زدن در روش‌ های مختلف
 6. آموزش نحوه آماده سازی محل، وسایل و بیمار برای انجام لابیاپلاستی
 7. معرفی مزایا و عوارض لابیاپلاستی و معرفی روش های موثر برای بهبود عوارض های ناشی از آن
 8. آموزش مراقبت‌ های پیش و پس از لابیاپلاستی
 9. معرفی کاندیداهای لابیاپلاستی و کیس های ممنوعه
 10. انجام لابیاپلاستی به صورت تمرین عملی روی کیس توسط هنرجو زیر نظر مدرس

محتوای پیشنهادی : اگر علاقه مند به آموزش تزریق فیلر با مدرک هستید کلیک کنید.

بهترین آموزشگاه برای آموزش لابیاپلاستی در کرمان

اگر به دنبال یک آموزشگاه خوب برای دوره‌ های آموزش زیبایی هستید، بهترین گزینه آکادمی باران رحمتی است که با بیش از یک دهه سابقه، مفتخر به برگزاری دوره‌ های آموزش زیبایی در چندین شهر ایران و حتی چندین شهر در خارج از کشور می‌باشد. شما عزیزان در این آکادمی، در فضایی آرام و دلنشین، زیر نظر مدرسین مجرب مجموعه تمام نکات مربوط به آموزش لابیاپلاستی  در کرمان و دیگر شهرها را فرا گرفته و مهارت موردنیاز برای انجام این کار را به دست خواهید آورد.

مهم ترین نکته این که در این آکادمی پس از شرکت در دوره‌ ها و قبولی در آزمون‌های مربوطه مدرک معتبر کسب خواهید کرد. برای گرفتن مجوز انجام لابیاپلاستی به این مدرک نیاز خواهید داشت. علاوه بر آن داشتن این مدرک به مراجعه کنندگان شما این اطمینان خاطر را خواهد داد که دانش و مهارت کافی را برای انجام لابیاپلاستی دارید. اگر علاقمند به آموزش فیلر زیر چشم هستید کلیک کنید.

کلام آخر

اگر تمایل دارید که به انجام لابیاپلاستی مشغول شوید بایستی حتما در یک آموزشگاه معتبر دوره‌های مربوطه را بگذرانید و مدرک معتبر کسب کنید. زیرا اگر موقع انجام لابیاپلاستی اشتباهی توسط پزشک صورت بگیرد ممکن است بیمار دچار عوارض زیان باری شود. پس در انتخاب آموزشگاه دقت کافی را داشته باشید تا مطمئن باشید پس از اتمام دوره تمام نکات لازم برای انجام لابیاپلاستی را فرا خواهید گرفت. اگر تمایل دارید که در دوره‌ های آموزش لابیاپلاستی در کرمان که توسط آکادمی باران رحمتی برگزار می‌شود شرکت کنید، می توانید از طریق شماره های 09395934545 – 09366128808  و راه های ارتباطی درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

4 دیدگاه ها

 • سلام وقت بخیر برای پزشکان عمومی به جز آموزش لابیاپلاستی در کرمان دیگه چه دوره هایی دارید؟

  • سلام و درود خدمت شما :
   دوست عزیز شما میتونین داخل همه ی دوره های ما شرکت کنید ما در 25 اسفند ماه در کرمان با انواع آموزش ها در خدمات شماییم :
   شما میتوانید علاوه بر آموزش لابیاپلاستی در کرمان، در دوره های آموزشی تزریق بوتاکس / سانترال لب بوکال فت / آموزش تزریق چربی / آموزش تخلیه غبغب / آموزش کاشت مو ابرو ریش و… شرکت کنید.

 • درود به جز آموزش لابیاپلاستی در کرمان دیگه چه دوره های برگزار میکنید ؟

  • سلام و وقت بخیر

   دوره آموزشی تزریق ژل فیلر بوتاکس با تکنیک MD کد با مدرک معتبر / دوره کاشت نخ لیفت و کلاژن ساز با مدرک معتبر / دوره ی آموزش لابیاپلاستی / دوره آموزش سانترال / آموزش لب بوکال فت / آموزش تزریق چربی به صورت / آموزش تخلیه غبغب / آموزش کاشت مو ابرو ریش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *