معرفی دوره آموزش فیلر لب روسی

داشتن لب هایی زیبا خواسته همه افراد است. لب هایی که ظرافت و زیبایی داشته باشند و بتوانند به ما چهره ای زیباتر بدهند. شخص می خواهد که کل لب تزریق انجام نشود. بلکه تنها نواحی خاص جهت زیباتر کردن لب ها تزریق انجام شود. دوره آموزشی فیلر لب روسی این امکان را به شما می دهد که لب هایی زیبا در حین حال طبیعی به دیگران هدیه کنید.

در فیلر لب روسی تمرکز بیشتر بر روی لب بالایی می باشد که تزریق کمی در امتداد خط لب انجام شده و باعث لیفت لب می گردد. شما در دوره آموزش فیلر لب روسی در آکادمی باران رحمتی می توانید به خوبی با این شیوه و مراحل انجام آن آشنا شوید.

آموزش فیلر لب روسی

فیلر لب روسی چیست؟

یکی از روش‌های برجسته‌سازی و بهبود ظاهر لب‌ها، فیلر لب روسی می‌باشد که برخلاف بسیاری از عمل‌های جراحی، از هزینه و خطرات کمتری برخوردار است. در فیلر لب روسی یا همان روش چادری که برگرفته از ظاهر منحصر به فرد لب‌های زنان روسی است، با استفاده از تزریق فیلر به مرکز لب‌ها و افزایش حجم آن، ظاهری زیبا به آن می‌دهد و کناره‌های لب دست نخورده باقی می‌مانند.

در این روش، لب‌ها کشیده‌تر و برجسته‌تر به نظر می‌آیند. به همین دلیل این مورد مناسبی برای افرادی که دارای لب‌های برجسته و بزرگی هستند نمی‌باشد. در این روش، پزشک به واسطه سرنگ‌هایی کوچک، مقدار کمی ژل را به صورت عمودی به لب‌ها تزریق می‌کند. در این مدل، به بخش مرکزی لب بالایی میزان بیشتری ژل تزریق شده که باعث می‌شود گودی لب بالا حالت قلبی شکل به خود گیرد. شما میتوانید آموزش تخصصی فیلر با مدرک دانشگاه را با بهترین کیفیت داشته باشید.

حال اگر شما به این حرفه علاقه دارید و می‌خواهید هرچه سریعتر در بازار کار مشغول به کار شوید، باید دوره‌های آموزش فیلر لب روسی را که توسط آکادمی‌های مختلفی برگزار می‌شوند، بگذرانید. آکادمی باران رحمتی یکی از بهترین آکادمی‌های کشور در این زمینه است که دوره‌های مختلفی را برگزار کرده که همگی آنها توسط اساتید متخصص و با تجربه آموزش داده می‌شوند.

شما نیز می توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما، در این دوره‌های آموزشی مفید شرکت کرده و از آن بهره‌مند گردید. توجه داشته باشید راه‌های ارتباط با ما در بخش مختلف سایت ازجمله در زیر همین صفحه درج شده است که شما می‌توانید از آن نیز استفاده نمایید.

✨سر فصل های دوره فیلر لب روسی

 • شناخت آناتومی و فیزیولوژی لب
 • شناسایی نقاط پرخطر
 • شناخت انواع برندهای موجود در بازار
 • اندیکاسیون های تزریق ( ضرورت تزریق )
 • کنتراندیکاسیون های تزریق ( موارد منع مصرف )
 • تکنیک تزریق تخصصی
 • مراقبت های قبل از تزریق
 • مراقبت های بعد از تزریق
 • آمادگی بیمار جهت تزریق

هزینه آموزش فیلر لب روسی چقدر است؟

از آنجایی که عوامل مختلفی همچون شهری که دوره در آن برگزار می‌شود، مدرس، نوع دوره، مدت زمان دوره و… بر روی هزینه آموزش فیلر لب روسی تأثیر می‌گذارد، نمی‌توان هزینه ثابتی را برای این امر در نظر گرفت. با این حال شما می‌توانید جهت اطلاع از قیمت دقیق این دوره آموزشی، با آکادمی باران رحمتی تماس حاصل فرمایید.

تزریق ژل لب روسی برای چه مدت ماندگاری دارد؟

این تزریق مانند دیگر تزریق های زیبایی برای مدت طولانی دوام نمی آورد. معمولا برای یک سال می تواند دوام خوبی داشته باشد. به شرطی که در جای معتبری تزریق شده باشد. افرادی که می خواهند برای مدت طولانی تری از این زیبایی برخوردار باشند، باید از مواد با کیفیت و برند شناخته شده برای تزریق استفاده کنند. علاقمندان به تزریق ژل لب مدل روسی باید بدانند برای کار با کیفیت باید هزینه بیشتری بپردازند.

فواید فیلر لب روسی چیست؟

 • فیلر لب روسی حالت عروسکی و زیبا به لب‌ها می‌دهد.
 • برخلاف بسیاری از روش‌های تزریق ژل، ظاهر طبیعی دارد و دیگر از لب‌های پف کرده مصنوعی خبری نیست.
 • این عمل بدون جراحی است.
 • این عمل از ماندگاری بالایی در حدود 9 الی 12 ماه برخوردار است که نسبت به دیگر روش های تزریق ژل، ماندگاری بالاتر و بیشتری دارد.
 • برای انجام این عمل وقت چندانی نیاز نیست و تنها در 30 الی 45 دقیقه انجام می‌گیرد.
 • به دلیل اینکه این تزریق به واسطه سرنگ‌های کوچک انجام می‌گیرد، فرد درد خفیفی را احساس خواهد کرد. توجه داشته باشید که در دوره آموزش فیلر لب روسی مراحل این تزریق به‌طور کامل آموزش داده خواهد شد.

محتوای پیشنهادی : برای اطلاعات بیشتر راجع به آموزش بوتاکس کلیک کنید.

عوارض فیلر لب روسی

 • تورم، کبودی و خونریزی: این عوارض جزء شایعترین عوارض فیلر لب روسی بوده و بعد از مدّتی خود به خود ازبین خواهند رفت. مدّت ماندگاری کبودی و تورم 5 روز و خونریزی به مدت 5 دقیقه بعد از عمل است. در صورتی که این موارد پس از این مدّت ادامه داشتند، ممکن است خطرناک بوده و باید به پزشک مراجعه شود.
 • خشکی پوست: تورم با خشکی لب‌ها همراه است که بعد از مدّتی ازبین خواهد رفت.
 • حساسیت: بدن برخی افراد ممکن است به این ماده حساس بوده و از خود واکنش نشان دهد. این مورد می‌تواند به شکل‌های مختلفی همچون تغییر رنگ بروز پیدا کند. البته این نیز یک عارضه موقتی بوده و بنابر نظر اکثر پزشکان، تنها یک روز به طول می‌انجامد.
 • تبخال: اگر بیمار سابقه تبخال داشته باشد، احتمال به وجود آمدن این مورد برای او بسیار بالاست. به منظور ازبین بردن تبخال، می‌توان با مشورت پزشک از کرم‌های مخصوص استفاده نمود.
 • عدم تقارن لب‌ها: در چند روز اول، ممکن است تقارن لب‌ها احساس نشود. امّا پس از گذشت این مدّت، لب‌ها به حالت اصلی خود برگشته و تقارن پیدا می‌کنند. البته توجه داشته باشید که اگر پزشک فردی بدون مهارت و تجربه باشد، ممکن است این عارضه همیشگی بوده و ازبین نرود.
 • عفونت: این مورد یکی از نادرترین عوارض این عمل است. در صورتی که پزشک فردی متخصص نبوده و یا دوره آموزش فیلر لب روسی را به خوبی نگذرانده باشد، این عارضه بروز پیدا می کند. توجه داشته باشید که این یک عارضه خطرناک بوده و در صورت مشاهده این مورد، باید حتما به پزشک مراجعه شود.
 • ایجاد توده‌های کوچک: در صورتی که پزشک، فیلر لب را به درستی انجام نداده باشد و یا دوره‌های آموزش فیلر لب روسی را به خوبی نگذرانده باشد، احتمال بروز این مشکل برای فرد زیاد است و در هنگام بروز، باید به پزشک مراجعه شود.
 • حرکت ژل: در صورت عدم تجربه و تخصص پزشک مربوطه یا عدم رعایت مراقبت‌های پس از عمل توسط بیمار، ممکن است ژل تزریقی شروع به حرکت کند.

همانطور که مشاهده نمودید اکثر این عوارض به علت عدم تخصص پزشک به وجود می‌آیند. به همین دلیل اگر شما نیز به این حرفه علاقه‌مندید، باید پیش از وارد شدن به بازار کار، آموزش‌های مربوطه را به خوبی بگذرانید. البته در صورتی که آکادمی مورد نظر شما مرکزی معتبر نباشد، ممکن است که خیلی از موارد را به درستی یاد نگیرید که این موضوع موجب ایجاد مشکل برای بیمارتان می‌شود.

پیشنهاد ما در این زمینه به شما آکادمی باران رحمتی است. این آکادمی با دارا بودن اساتید حرفه‌ای و متخصص و همچنین ارائه مدرک معتبر به دانش‌جویان خود و برخی خدمات اضافه‌تر، یکی از بهترین مراکز این حرفه می‌باشد. شما نیز می‌توانید با شرکت در دوره آموزش فیلر لب روسی که توسط آکادمی باران رحمتی برگزار می‌گردد، تبدیل به یک متخصص حرفه‌ای در این زمینه شوید.

محتوای پیشنهادی : برای اطلاعات بیشتر راجع به آموزش کاشت مو با مدرک کلیک کنید.

گالری تصاویر آموزش فیلر لب روسی

مراقبت‌های بعد از عمل

 • عدم مصرف سیگار یا الکل: توصیه می‌شود که پس از عمل، از مصرف سیگار و الکل پرهیز شود چرا که الکل نوعی رقیق کننده خون است و التهاب، خونریزی و کبودی را در محل تزریق افزایش می‌دهد. همچنین سیگار دارای موادی است که از بهبودی و ترمیم بافت بدن جلوگیری کرده و خطر عفونت را افزایش می‌دهد.
 • عدم قرارگیری در معرض نور خورشید: پس از انجام این عمل نه تنها باید از قرار گرفتن در زیر نور خورشید دوری نمود، بلکه باید از رفتن به سونا و حمام آب گرم و پرهیز کرد. چرا که گرما موجب بالا رفتن فشار خون شده و تورم را افزایش می‌دهد.
 • استفاده از یخ: بعد از عمل فیلر لب روسی ممکن است که لب‌ها تورم کرده و یا دچار خارش و درد شود، به منظور کاهش درد و تورم، فرد می‌توان از یخ استفاده نمود.
 • عدم استفاده از لوازم آرایشی: به مدت 24 ساعت باید از لوازم آرایشی به خصوص رژ لب پرهیز کرد. چرا که لب‌ها نیاز به بهبودی دارند و مصرف لوازم آرایشی این بهبودی را کاهش داده و شدت عوارض را بیشتر می‌کند.
 • مصرف مسکن: به منظور کاهش درد پس از انجام این عمل، می‌توانید از مسکن استفاده نمایید. ولی توجه داشته باشید که مصرف مسکن نیز باید زیر نظر پزشک انجام گیرد.
 • عدم مصرف داروهای رقیق کننده: به‌طور کلی پس از عمل فیلر لب باید از مصرف هرگونه دارو بدون مشورت با پزشک خود‌داری کرد. مهمترین این داروها، قرص‌هایی همانند وارفارین و آسپرین هستند که خون را رقیق کرده و باعث افزایش خونریزی می‌شوند. به همین جهت توصیه می‌شود که پس از انجام این عمل از مصرف اینگونه قرص‌ها خود‌داری شود.
 • عمل به نکات تجویزی پزشک: همانطور که می‌دانید شرایط هر فرد با دیگری کاملا متفاوت بوده و بنابراین، مراقبت‌های پس از عمل نیز، برای هر فرد ممکن است متفاوت باشد.

از این رو، عمل به نکات تجویزی پزشک از هر‌کار دیگری مهمتر بوده و در صورت عدم رعایت این موارد، عوارض بدتری برای فرد ممکن است ایجاد گردد. اگر پزشک فردی باشد که دوره‌های آموزش فیلر لب روسی را از مرکزی معتبر همانند آکادمی باران رحمتی فرا گرفته باشد، تمامی مراقبت‌های پس از این عمل را به خوبی دانسته و می‌تواند بیمار خود را به بهترین شکل راهنمایی کند.

گالری فیلم آموزش تخصصی فیلر لب روسی

بهترین مرکز آموزش فیلر لب روسی کجاست؟

همانطور که می‌دانید، ویژگی‌های زیادی موجب می‌شوند که یک آکادمی، مرکزی معتبر به شمار آید و انتخاب مناسبی برای آموزش این حرفه باشد. به‌طور کلی این ویژگی‌ها عبارتند از:

 • مجهز بودن به امکانات پیشرفته
 • دارا بودن اساتید مجرب
 • سابقه خوب
 • اعطا مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره به دانش‌جویان
 • هزینه مناسب
 • و…

آکادمی باران رحمتی با دارا بودن تمامی این موارد و همچنین برخی امکانات و خدمات دیگر، جزء بهترین مراکز آموزش فیلر لب روسی محسوب شده که مفتخر به برگزار انواع دوره های آموزشی در شهرهای مختلف کشور اعم از اصفهان، اهواز، همدان، رشت و… می‌باشد. این آکادمی همچنین برخی دوره‌های آموزشی را در خارج از کشور برگزار کرده و به دانشجویان خود مدرکی معتبر و گواهینامه پایان دوره عطا می‌کند. شما نیز می‌توانید جهت ثبت نام در دوره‌های برگزار شده توسط این آکادمی با ما تماس حاصل فرمایید.

کلام آخر

همانطور که می‌دانید عمل فیلر لب روسی همانند دیگر عمل‌های تزریقی یک عمل حساس است و در صورتی که پزشک، فرد متخصص و ماهری نباشد، ممکن است عوارض بدی برای بیمار ایجاد شود.همچنین اگر فردی بدون داشتن مدرک معتبر شروع به کار کند، نوعی جرم محسوب شده و پیگرد قانونی دارد. به همین جهت افرادی که قصد وارد شدن به این حوزه را دارند، باید ابتدا تمامی آموزش‌های مورد نظر را بگذرانند و مدرک خود از مرکز مربوطه دریافت نمایند.

از همین رو به شما توصیه می‌کنیم که جهت آموزش این مطالب، در دوره آموزش فیلر لب روسی که توسط آکادمی باران رحمتی برگزار می‌شود شرکت نمایید. چرا که این آکادمی، مرکزی معتبر بوده و اساتید متخصص و با تجربه کادر آموزشی آن را تشکیل می‌دهند.همچنین این مرکز دارای تجهیزات پیشرفته و مدرن بوده که امر آموزش را برای دانشجویان آسانتر می‌سازد. شما می‌توانید جهت ثبت نام در دوره‌ آموزشی آکادمی باران رحمتی و دریافت اطلاعات بیشتر، از طریق راه‌های ارتباطی که در بخش‌های مختلف سایت ذکر شده است و شماره های 09395934545 و 09366128808 با ما در تماس باشید.

5/5 - (25 امتیاز)