تفاوت فیلر زیرچشم و مزو ژل

فرق مزوژل با فیلر زیر چشم

اگر برای شما سوال است فیلر زیر چشم بهتر است یا مزوتراپی ؟ در این مقاله قصد داریم تفاوت مزوژل با فیلر زیر چشم را بررسی کنیم اما در ابتدا علت پیدایش چین و چروک در پوست را پیدا کنیم. گذر سن مسئله ای است که نمی توان جلوی آن را گرفت. انسان ها در طول عمر خود، دوره های سنی متفاوتی را از نوزادی تا پیری طی می کنند که هر کدام زیبایی های مختص به خود را دارد. اما بعضی افراد ممکن است از این رویداد ناراضی باشند و از چین و چروک به وجود آمده بر پوست، احساس خوشایندی نداشته و درصدد راهی باشند تا بتوانند طراوت و شادابی پوست صورت خود را برگردانند.

بعضی افراد نیز هستند که سن بالایی ندارند. اما به خاطر بعضی کم کاری ها در سلامت نگه داشتن پوست خود و یا شرایط زندگی، پوست آنها دچار چین و چروک زود هنگام شده است. در این میان چشم ها به خوبی گذر سن را نشان خواهند داد. اولین نشانه بالا رفتن سن، چروک های به وجود آمده در اطراف پوست چشم هاست که نارضایتی بسیاری از بانوان و آقایان از همین مسئله است.

اما نگرانی در این برهه زمانی برای این مورد بیجاست. چون علم پزشکی به کمک این افراد آمده است و برای برطرف کردن این مشکلات، راه های گوناگونی را در اختیار زیبا جویان قرار داده است. ما در این مقاله برای افراد علاقمند، روش تزریق مزوژل و فیلر زیر چشم را توضیح می دهیم و خواهیم گفت فرق مزوژل با فیلر زیر چشم در چیست. شما علاقمندان به یادگیری این روش ها می توانید برای آموزش تزریق ژل به آکادمی باران رحمتی مراجعه کنید.

آموزش فیلر زیر چشم

تفاوت کاربرد مزوژل و فیلر زیر چشم :

افراد می توانند برای برطرف کردن چین و چروک پوست اطراف چشم ها و برگرداندن طراوت جوانی خود، تزریق مزوژل و فیلر زیر چشم را به کار برند. برای دانستن فرق مزوژل با فیلر زیر چشم لازم است اول با مفهوم این دو روش آشنا شوید. یکی از دوره های پرطرفدار دیگر ، به خصوص در فصل گرما ، آموزش بوتاکس زیر بغل است که میتوانید که کنترل تعریق کمک به سزایی کند.

مزوژل

مزوژل حاوی آنتی اکسیدان های لازم و انواع ویتامین ها است و تزریق آن تمامی چروک های به وجود آمده را برطرف می کند. در نتیجه اعتماد به نفس افراد را بالا خواهد برد. مزوژل برای نقاط دیگر صورت نیز کاربرد دارد. می توان برای بر طرف کردن خط لبخند، خط اخم و زیر گونه ها از آن استفاده کرد. از مزوژل به عنوان یک تغذیه کننده پوست نام می برند. چون انواع ویتامین ها، روغن های معدنی و آنتی اکسیدان ها را به پوست تزریق می کند و باعث تحریک پوست شده و کلاژن سازی را در پوست افزایش می دهد.

فیلر زیر چشم

هیالورونیک اسید ماده ای است که در بدن انسان به طور طبیعی وجود دارد. اما با گذر سن تولید این ماده با ارزش در بدن کاهش می یابد که سبب چروک پوست خواهد شد. هیالورونیک اسید به وسیله تزریق فیلر زیر چشم به پوست وارد شده و خاصیت آبرسانی پوست را چندین برابر می کند. فیلر، کار پرکردن چین و چروک را انجام می دهد و عموما حجم دهنده است. شکل ظاهری پوست را زیبا می کند و صورت را جوان و شاداب نگه می دارد.

فیلر معمولا در برندهای مختلفی وجود دارد که تاثیرات متفاوتی نیز از خود نشان می دهد. هرچه برند بهتری باشد کیفیت کار بالاتر خواهد رفت. امروزه افراد زیادی خواهان تزریق این دو روش هستند. در نتیجه بازار کار خوبی برای افراد علاقمند به حساب می آید و به یک شغل پولساز تبدیل شده است. افراد دوستدار یادگیری آموزش فیلر زیر چشم می توانند به آکادمی باران رحمتی مراجعه کنند.

فرق مزوژل با فیلر زیر چشم

7 فرق مزوژل با فیلر زیر چشم

در این قسمت از مقاله می خواهیم درمورد تفاوت مزوژل با فیلر زیر چشم صحبت کنیم. ممکن است بعضی از افراد ندانند که تزریق این دو روش شبیه هم عمل نمی کند. ما برای شما خواهیم گفت که این دو روش چه تفاوت هایی دارند، پس ما را تا انتها همراهی کنید.

1. شکل ظاهری پوست

مزوژل سبب شادابی پوست می شود، پوست راتغذیه می کند و خستگی آن را برطرف کرده و لکه های روی پوست را از بین می برد. مولکول های مزوژل از هم پراکنده اند و سبب شادابی پوست می شوند. اما فیلر باعث پر شدن گودی ها و تمامی چروک های بوجود آمده بر روی پوست خواهد شد و خاصیت حجم دهندگی را دارد. هیالورونیک اسید موجود در فیلر سبب آبرسانی پوست تا چند برابر از حد معمول خود می شود که باعث حجم دهندگی پوست خواهد شد.

2.زمان ماندگاری و نتیجه دهی تزریق

ماندگاری مزوژل زیر چشم چقدر است ؟ این سوالی است که خیلی از ما دارند. ماندگاری تاثیر آن ها میتوانید یکی از مهم ترین تفاوت مزوژل و فیلر زیر چشم باشد. مزوژل تاثیر آهسته تری به نسبت فیلر دارد و لازم است برای تاثیر بیشتر، چند جلسه عمل تزریق را انجام داد، اما ماندگاری بالایی و عموما تا شش ماه دارد. اما فیلر به خاطر بافت سفتش، به شرطی که از برند معتبری استفاده شده باشد می تواند تا سال ها باقی بماند و در همان جلسه اول خود را نشان می دهد. همچنین چین و چروک ها را خوب پرمی کند. اما بهتر است این نکته را بگوییم که در هر دو روش ممکن است بسته به سن فرد و شرایط دیگر، نیاز باشد عمل تزریق را مجددا بعد از گذشت مدت زمانی تکرار کرد.

3.عوارض

شمایی که به دنبال فرق مزوژل و فیلر زیر چشم هستید، بررسی عوارض یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه کنید اما باید بگوییم هر دو روش عوارض خاصی را به دنبال نخواهند داشت. به شرطی که در کلینیک و توسط فرد ماهری، عمل تزریق انجام شده باشد. معمولا بعد از تزریق فیلر زیر چشم سریعا جذب پوست شده و اثرات تزریق به سرعت محو می شوند.اما در مزوژل ممکن است پوست دچار کبودی و التهاب شود که جای نگرانی نیست. بعد از گذشت چند روز پوست به حالت اول خود برمی گردد و عوارض برطرف می شود.

4.نوع تزریق

در هر دو روش نیاز به جراحی نیست و فرد بیهوش نمی شود. زیباجو می تواند بعد از تزریق به کارهای روزمره خود بپردازد. عمل تزریق در هر دو روش با سوزن انجام می شود که هیچ آسیبی به پوست و چشم وارد نمی کند.

5.نوع کاربرد

اگر برای شما سوال است مزوژل بهتر است یا فیلر زیر چشم ، باید بگوییم بررسی کاربرد آن میتواند این موضوع را برای شما مشخص کند. فیلر خاصیت برجسته سازی و پُرکنندگی و برای حجم دهی به لبها نیز کاربرد دارد و تنها کاربرد فیلر حجم دهندگی و پر کردن چین و چروک هاست. درنقطه مقابل مزوژل به دلیل مواد تشکیل دهنده ای که دارد برای برطرف کردن مشکلات پوستی کاربرد دارد و عموما علاوه بر رفع چین و چروک خاصیت درمانی نیز دارد. می تواند طراوت پوست را برگرداند و همچین برای لیفت پوست کاربرد دارد.

6.مواد تشکیل دهنده

ماده تشکیل دهنده فیلر، هیالورونیک اسید است که خاصیت آبرسانی بالایی دارد. اما مزوژل علاوه براین ماده، ویتامین ها و پپتیدها را در ساختار خود دارد که سبب تازگی پوست نیز خواهد شد.

7.هزینه تزریق

یکی دیگر از سوالات پرتکرار تفاوت قیمت مزوژل زیر چشم و فیلر زیر چشم است. در حقیقت هزینه یکی از نکاتی که است که افراد در بررسی تفاوت مزوتراپی و فیلر زیر چشم به آن دقت میکنند. تفاوت هزینه تزریق هر دو روش به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

  • برند
  • نوع محصول
  • کیفیت
  • محل تزریق
  • هزینه های پزشکی

ممکن است به دلیل ماندگاری بالاتر فیلر، هزینه آن کمی بالاتر ازمزوژل باشد. اما هزینه هرچه که باشد به زیبایی و جوان شدن بعد از تزریق این دو روش می ارزد. عزیزانی که تمایل دارند این حرفه را آموزش ببینند می توانند به آکادمی باران رحمتی مراجعه کنند و یا از طریق شماره های مندرج در این صفحه با این مرکز ۰۹۳۹۵۹۳۴۵۴۵ – ۰۹۳۶۶۱۲۸۸۰۸  تماس حاصل کنند و سوالات خود را در پیرامون نحوه آموزش دیدن در این مرکز پرس و جو کنند. اگر طرفدار زیبایی هستید ، آموزش کاشت مو با مدرک نیز یکی از دوره های پرطرفدار ما در آکادمی باران است.

آیا مزوژل و فیلر زیر چشم بازار کار خوبی دارند؟

ما سعی کردیم فرق مزوژل با فیلر زیر چشم را برایتان شرح دهیم و گفته ایم که افراد زیادی علاقمند به انجام این روش ها هستند و روزانه بر تعداد آنها افزوده می شود. تقاضای بالای افراد به این نوع تزریق ها، سبب شده است افراد بسیاری درصدد یادگیری این حرفه باشند و به استقلال مالی برسند. ما به شما پیشنهاد می کنیم از این قافله عقب نمانید و گامی برای مستقل شدن خود بردارید.

می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های ذکر شده در بالا تماس حاصل کنید و زمینه آموزش خود را فراهم کنید تا از آن طریق به موفقیت های شغلی برسید. چون زیبایی و جوانی هیچ وقت از مد نمی افتد و همواره طرفداران خود را حفظ کرده است. لازم به ذکر است ما تمامی آموزش های مربوط به حوزه ی زیبایی و سلامتی را برگزار میکنیم که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره کرده ایم . شما میتوانید دوره و یا دوره های مد نظر خود را علامت بزنید و دکمه  ارسال را بزنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

خدمات آکادمی باران در یک نگاه 

دوره

زیباجویان گرامی لطفا دوره های مد نظرتان را در کادر مربوطه علامت زده و دکمه ی دریافت مشاوره را کلیک کنید. کارشناسان ما بعد از دریافت پیام شما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند . از اینکه آکادمی باران را برای خدمت انتخاب کرده اید سپاسگزاریم.
انتخاب دوره

تفاوت فیلر و مزوژل در یک نگاه

تفاوت مزوژل فیلر
ترکیب شیمیایی مزوژل‌ها دارای مواد ژل‌سازی کننده‌ای هستند که داخل آن داروهایی مانند ویتامین‌ها، آنتی‌اکسیدان‌ها و روغن‌های معدنی است فیلر مواد پر کننده است که بیشتر از اسید هیالورونیک یا مواد دیگری مانند هیدروکسی‌اپاتیت کلسیم ساخته شده‌ است
استفاده معمولا برای  تغذیه و ترمیم پوست و تقویت موثر درمانی استفاده می‌شوند.  معمولا برای پرکردن خطوط و چین و چروک صورت، حجم دهی لب و ساختاردهی صورت استفاده می‌شوند.
کاربردها  قابل استفاده برای درمان چین و چروک‌های سطحی پوست، بهبود ظاهر پوست خشک و خسته، کاهش لکه‌های پوستی و تغذیه پوست قابل استفاده برای برای پرکردن چین و چروک عمیق، افزایش حجم لب، کاهش علائم پیری و ساختاردهی صورت
مدت اثرگذاری عموما تاثیر موقتی دارند و برای حفظ نتیجه، نیاز به تزریق‌های مکرر دارند.  معمولا مدت زمان اثرگذاری بیشتری نسبت به مزوژل‌ها دارند و می‌توانند تا چند ماه یا حتی چند سال ماندگاری بیشتری داشته باشند.
عوارض  التهاب، تورم و حساسیت موضعی التهاب، تورم، خارش، کبودی و عفونت ، اما عوارض جدی نادرتری نیز ممکن است رخ دهند.

سخن آخر

در این مقاله به سوال فیلر زیر چشم بهتر است یا مزوتراپی ؟ پاسخ دادیم و تمامی جوانب تفاوت مزوژل با فیلر زیر چشم را بررسی کردیم. امیدواریم توانسته باشیم به طور جامع و کامل فرق مزوژل با فیلر زیر چشم را برایتان ذکر کنیم. تزریق انواع ژل طرفداران زیادی دارد و افراد می توانند در هر سنی که هستند جوانی پوست خود را حفظ کنند.

 

5/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *