دوره آموزش تزریق ژل لب اروپایی برای اولین بار

افراد زیادی هستند که دوست دارند لب های بزرگتری نسبت به آنچه دارند داشته باشند.  خوشبختانه امروزه با انجام روش های متعدد می توان حجم لب ها را افزایش داد یا حجم لب ها را بیشتر نشان داد. یکی از روش های معمول برای افزایش حجم لب ها، تزریق ژل و فیلر است. این روش خواهان زیادی دارد. که آموزش تزریق ژل نیز بسیار پرطرفدار شده است.

علاوه بر آن، برخی از افراد از افزایش بیش از حد حجم لب و ظاهر غیر طبیعی لب ها پس از تزریق ژل ناراضی هستند. اما دیگر نیاز نیست نگران باشید. با پیدایش روش جدیدی از تزریق ژل به نام ژل لب اروپایی یا فیلر لب اروپایی، دیگر افراد دچار چنین مشکلاتی نخواهند شد.

در ادامه این مقاله به طور کامل در مورد این روش تزریق صحبت خواهیم کرد. اما یک نکته بسیار مهم در مورد این روش وجود دارد. آن هم این است که این روش هنوز در ایران اجرا نشده است. اما جای نگرانی نیست. آکادمی باران رحمتی، برای اولین بار در ایران دوره های آموزش تزریق ژل لب اروپایی را برگزار می کند.

شما با شرکت در این دوره ها و کسب مدرک معتبر، جزو اولین افرادی خواهید بود که این روش را در ایران اجرا می کند. می توانید با اجرای این روش، نتیجه ای کاملا رضایت بخش را برای زیباجویان خود رقم بزنید. با ما همراه باشید.

سرفصل آموزش تزریق ژل لب اروپایی

ژل لب اروپایی چیست؟

تزریق ژل لب به روش اروپایی، یک روش جدید برای تزریق ژل لب است. این روش ترکیبی از سه روش آموزش تزریق ژل لب روسی، کره ای و نچرال ( طبیعی) می باشد. در این روش، تزریق تنها در سه نقطه از لب انجام می شود. به همین دلیل حالتی بسیار زیبا و طبیعی خواهد داشت.

چه کسانی می توانند در دوره های آموزش تزریق ژل لب اروپایی شرکت کنند؟

همانطور که گفتیم، این روش بایستی با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی انجام شود. همچنین نیازمند پیش زمینه هایی برای مراقبت از زیباجو، جلوگیری از ایجاد عوارض و کنترل شرایط به هنگام تزریق است. به همین دلیل تنها پزشکان می توانند در این دوره ها شرکت کرده و پس از دریافت مدرک به انجام تزریق بپردازند.

👈 محتوای پیشنهادی : یکی از حرفه های پرکاربرد و درآمد زا به خصوص در فصل تابستان ، آموزش بوتاکس زیر بغل است که کاهش تعریق کمک میکند.

رضایت پزشکان عزیز از آموزش آکادمی باران

بهترین آموزشگاه برای تزریق فیلر لب اروپایی

همانطور که گفتیم، تنها آکادمی باران رحمتی برای اولین بار در ایران مفتخر به برگزاری این دوره شده است.این آکادمی دوره های آموزشی زیبایی زیادی در چندین شهر در ایران و همچنین چندین شهر در خارج کشور برگزار نموده است. افراد در این آکادمی، در فضایی دلنشین و با امکانات آموزشی مناسب آموزش خواهند دید.

آموزش ها توسط اساتید برجسته و باتجربه انجام می شود و شما می ‌توانید تمام نکات مربوط به تزریق را فراگرفته و با انجام تمرین عملی، مهارت و تجربه لازم را برای انجام تزریق ژل لب به روش اروپایی بدست آورید. اما مهم ترین نکته در مورد این آموزشگاه این است که شما با شرکت در دوره ها و قبولی در آزمون ها، مدرک معتبر کسب خواهید کرد.

شما با داشتن این مدرک می توانید مجور تزریق ژل را دریافت کرده و در این عرصه مشغول به کار شوید. همچنین داشتن مدرک به زیباجویان این اطمینان خاطر را خواهد داد که شما دانش و مهارت لازم را برای انجام این کار دارید و می توانید با کمترین عوارض، بهترین نتیجه را برای افراد ایجاد کنید.

نمونه تزریق فیلر لب اروپایی

✅مزایای تزریق ژل به روش اروپایی

همانطور که گفتیم، تزریق ژل لب اروپایی در این روش تنها در سه نقطه انجام می شود. به همین دلیل افراد پس از تزریق، دچار تورم و کبودی لب نخواهند شد که این مزیت بسیار خوبی نسبت به دیگر روش های تزریق ژل می باشد. به علاوه، طبیعی بودن لب ها پس از تزریق با این روش، باعث جذب افراد برای تزریق ژل خواهد شد.

محتوای پیشنهادی : اگر به علاقمند در زمینه ی تزریق فیلر هستید ، آموزش فیلر زیر چشم را به شما پیشنهاد میکنیم.

❌عوارض تزریق فیلر لب اروپایی

خوشبختانه تاکنون عوارضی در این روش مشاهده نشده است و این یک نقطه قوت بسیار عالی برای این روش است. اما بایستی دقت داشته باشید که اگر این روش با رعایت کامل نکات ایمنی و بهداشتی انجام نشود، ممکن است برای زیباجویان خطر آفرین باشد.

به همین دلیل، برای تزریق ژل به روش اروپایی، حتما بایستی در دوره های آموزشی شرکت کنید تا با تمامی تکنیک های تزریق به روش اروپایی آشنا شوید و بهترین نتیجه را برای زیباجویان به ارمغان بیاورید. مجموعه آکادمی باران رحمتی اولین برگزار کننده آموزش تزریق ژل لب اروپایی می باشد که میتوانید دوره آموزش تزریق ژل اروپایی را گذرانده و بعد از دریافت مدرک معتبر و قابل ترجمه مشغول به کار شوید.

نمونه تزریق فیلر لب اروپایی

نمونه تزریق آموزش فیلر لب اروپایی
نمونه تزریق فیلر لب اروپایی

کلام آخر

در این مقاله درمورد آموزش تزریق ژل لب اروپایی صحبت کردیم. حتما مزیت های این روش به نسبت دیگر روش ها، شما را به یادگیری این روش و استفاده از آن ترغیب کرده است. همانطور که گفتیم این روش تنها و برای اولین بار در ایران، در آکادمی باران رحمتی آموزش داده می شود. شما می توانید برای شرکت در دوره های آموزش ژل لب به روش اروپایی و دیگر دوره های آموزشی زیبایی این آکادمی، از طریق شماره های ۰۹۳۹۵۹۳۴۵۴۵ – ۰۹۳۶۶۱۲۸۸۰۸  با ما در ارتباط باشید.