تزریق چربی به صورت آقایان

همه افراد زیبایی را دوست دارند و تمایل به زیبایی زن و مرد نمی ‌شناسد. به خصوص امروزه، آقایان بیشتر از پیش به زیبایی ظاهری خود اهمیت می ‌دهند. آقایان نیز مانند بانوان، از دیدن علائم پیری در صورت خود آزرده خاطر می ‌شوند و دوست دارند به روزهای جوانی و شادابی ‌شان بازگردند. همچنین یک صورت پر، بیشتر از یک صورت استخوانی ابهت مردانه را به آن ها می ‌دهد. خوشبختانه امروزه با تکنولوژی‌ های جدید هیچ چیز غیر ممکن نیست.

با تزریق چربی به صورت آقایان، آنها نیز می ‌توانند صورتی جوان و شاداب را تجربه کنند. اگر علاقمند به انجام این کار هستید، با آکادمی باران رحمتی همراه باشید تا در مورد تزریق چربی به صورت آقایان برای شما توضیح دهیم تا بتوانید انتخابی آگاهانه داشته باشید. قبل از آن، خوب است بدانید که آکادمی باران رحمتی مفتخر به برگزاری دوره‌ های آموزش تزریق چربی به بدن و صورت شده است. شما عزیزان می‌ توانید با شرکت در این دوره‌ ها مدرک معتبر دریافت کرده و در این عرصه مشغول به کار شوید.

تزریق چربی به صورت آقایان

در این نوع درمان زیبایی، تزریق چربی به لایه‌ های عمقی پوست با هدف جوانسازی پوست و بازگرداندن حجم از دست رفته آن انجام می‌ شود. با افزایش سن، کلاژن سازی تا حد زیادی کاهش می ‌یابد و چربی ‌های لایه زیرین پوست در بخش ‌های مختلف تحلیل رفته و چین و چروک ‌ها ایجاد می‌ شوند. تزریق چربی به صورت آقایان یک روش برای درمان این چین و چروک ‌ها می‌ باشد.

نحوه تزریق چربی به صورت

برای تزریق چربی به صورت، بایستی مقدار مشخصی از بافت چربی از قسمتی از بدن فرد جدا شود. چربی ‌های جداشده فراوری می ‌شوند و برای تزریق آماده می‌ شوند. سپس این چربی‌ های فرآوری شده به قسمت‌ های مورد نظر پوست صورت تزریق می ‌شوند. شاید سوال برخی این باشد که چرا چربی باید از بدن خود فرد جدا شود. دلیل آن این است که وقتی چربی از بدن خود فرد استخراج شود،‌ بدن آن را بهتر می ‌پذیرد و پیوند چربی به نحو بهتری انجام می‌ شود و دستگاه ایمنی فرد آن را پس نمی ‌زند.

مزایا و کاربردهای تزریق چربی به صورت آقایان

مزایا و کاربرد های تزریق چربی به صورت آقایان

تزریق چربی، هم به عنوان یک روش زیبایی هم به عنوان یک روش درمانی برای مشکلات پوستی استفاده می شود. کاربردهای تزریق چربی عبارتند از:

 • رفع چین و چروک
 • جوانسازی پوست
 • رفع حفره ها و ناهمواری های پوست
 • تصحیح فرورفتگی گونه
 • رفع نقص فرم لب
 • ترمیم زخم و اسکار
 • تحریک رشد فولیکول های مو
 • باز گرداندن حجم از دست رفته پوست
 • پر کردن گونه و فک
 • باز گرداندن الاستیسیته پوست

مزیت این روش این است که پس از تزریق چربی به صورت آقایان، بافت صورتشان یک دست، نرم و طبیعی خواهد شد. همچنین از آن جایی که این روش احیای بافت پوست روش غیر تهاجمی است، روشی ایمن بوده و از سوی سازمان FDA تایید شده است.

عوارض تزریق چربی به صورت آقایان

هر روش زیبایی، عوارض خودش را دارد و قطعاً تزریق چربی از این قاعده مستثنا نیست. تزریق چربی به صورت مردان نیز عوارضی از جمله: درد، تورم در ناحیه تزریق، لخته شدن خون، تغییر رنگ دائمی پوست در صورت پارگی رگ و … دارد. البته نیازی نیست نگران باشید. زیرا این عوارض حتمی نیستند. در صورتی که شما در یک مرکز معتبر و زیر دست یک فرد با مهارت و با تجربه این کار را انجام دهید، کمترین عوارض ممکن را خواهید داشت و مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد. اما در صورتی که یک فرد ناشی این کار را برای شما انجام دهد یا مرکزی که در آن تزریق چربی را انجام می‌دهید معتبر نباشد و استانداردها و نکات بهداشتی را رعایت نکند، ممکن است عوارض زیان باری برای شما داشته باشد. پس در انتخاب خود دقت کافی را داشته باشید.

موارد منع تزریق چربی به صورت آقایان

قبل از این، درباره کاربردها، مزایا و معایب تزریق چربی صحبت کردیم و شاید خیلی افراد علاقمند به انجام این نوع درمان شده اند. ولی با اینکه این روش درمان غیر تهاجمی و ایمن است و خطرات زیادی ندارد، ممکن است بعضی افراد که دچار بیماری ‌های خاصی هستند، با تزریق چربی دچار مشکل شوند. پس باید قبل از انجام هر درمان زیبایی و حتی تزریق چربی، با پزشک مشورت کرده و سپس اقدام به انجام چنین کارهایی نمایید.

در ادامه لیست افرادی که از تزریق چربی منع شده‌اند را برای شما خواهیم آورد. اما باز هم حتی اگر دچار بیماری نیستید، قبل از انجام این کار با یک پزشک مشورت کنید و بعد اقدام به تزریق چربی کنید. کسانی که از تزریق چربی به صورت مردان منع شدند عبارتند از:

 • کسانی که دچار اختلالات شدید و بیماری ‌های داخلی هستند .
 • اشخاصی که مشکل انعقاد خون دارند.
 • کسانی که عفونت ‌های حاد دارند.
 • کسانی که دچار نارسایی‌ اعضای داخلی هستند.
 • افرادی که دچار ضعف سیستم ایمنی و بیماری‌ های خود ایمنی از قبیل ایدز و … هستند.
 • کسانی که دچار لاغری بیش از حد هستند.
 • افرادی که سابقه آمبولی ریوی دارند.
 • کسانی که سابقه ترومبوز وریدهای عمقی دارند.

مراقبت‌ های قبل و بعد از تزریق چربی به صورت آقایان

مراقبت‌ های قبل و بعد از تزریق چربی به صورت آقایان

اگر شما می‌ خواهید بهترین نتیجه را از تزریق چربی ببینید و و تا حد ممکن عوارض این کار را کاهش دهید، اولین قدم انتخاب یک مرکز معتبر و یک فرد با مهارت است. ولی به غیر از آن، شما با انجام یک سری نکات و توصیه ‌ها که در ادامه به شما می ‌گوییم، بیشترین اثر را از تزریق چربی خواهید دید و کمترین حد ممکن از عوارض را تجربه خواهید کرد. این نکات عبارتند از:

 • قبل از شروع درمان، مصرف داروهای وافارین و آسپرین را قطع کنید. در صورتی که قطع این داروها برای شما خطرناک است، با پزشک خود مشورت کرده و طبق نظر او دارو را مصرف یا قطع کنید.
 • در صورتی که دچار بیماری ‌هایی از قبیل: قند، فشار خون و … هستید، حتماً قبل از تزریق چربی فرد درمانگر خود را در جریان قرار دهید.
 • از مصرف الکل قبل از تزریق چربی به طور جدی خودداری کنید.
 • قبل از تزریق چربی از مصرف دخانیات پرهیز کنید.
 • در صورتی که به طور مکرر دچار تبخال می‌شوید، حتماً به درمانگر خود اطلاع دهید.
 • اگر پس از تزریق چربی، در ناحیه تزریق کبودی مشاهده کردید از کمپرس سرد استفاده کنید.
 • پس از تزریق چربی، حتماً موقع خواب باید سرتان بالاتر از بدنتان قرار بگیرد. البته این کار سختی نیست و در صورتی که از یک بالشت مناسب استفاده کنید، این مورد رعایت می ‌شود.
 • از قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید و گرمای زیاد اجتناب کنید.
 • تا یک هفته پس از تزریق، از انجام ورزش‌ های سنگین جدا خودداری نمایید.
 • پس از تزریق، حتماً داروهایی که برایتان تجویز شده است را به موقع و به طور صحیح مصرف نمایید.
 • حتما پس از تزریق مایعات زیاد مصرف کنید.

محتوای پیشنهادی : برای آموزش تزریق فیلر کلیک کنید.

گونه گذاری برای آقایان با تزریق چربی

برای گونه گذاری، همانند دیگر کاربردهای تزریق چربی، باید مقدار مناسبی چربی از محل‌ هایی در بدن که چربی‌ ها تجمع پیدا کرده اند مانند شکم، ران و پهلوها چربی استخراج شود. این کار به وسیله سوزن‌ های مخصوص و با روش لیپوساکشن ملایم انجام می شود. پس از آن چربی استخراج شده با دستگاه‌ های مخصوص فرآوری می‌شوند. سپس با سوزن‌های بسیار باریک به بدن فرد تزریق می‌ شوند. نتیجه نهایی گونه گذاری حدود ۱۰ روز تا ۱۴ روز پس از تزریق چربی قابل مشاهده است و در این مدت فرد دچار عوارضی همچون التهاب و قرمزی می‌شود.

مدت ماندگاری تزریق چربی به صورت آقایان

ماندگاری تزریق چربی به عوامل مختلفی همچون بدن فرد و متابولیسم‌ های آن و همچنین روش تزریق چربی و دستگاه‌ های به کار برده شده بستگی دارد و نمی ‌توان دقیق آن را محاسبه کرد. اما از آنجایی که چربی برداشته شده از خود بدن می ‌باشد و بدن برای از بین بردن آن تلاشی نمی ‌کند، چربی‌ ها تا مدت زیادی ماندگاری دارند و حتی ممکن است تا ۸ تا ۱۰ سال اثر آن دوام داشته باشد.

هزینه تزریق چربی به صورت آقایان

قطعاً خیلی از افرادی که علاقمند به انجام این روش هستند مشتاقند هزینه انجام این کار را بدانند تا بتوانند بهتر تصمیم گیری کنند. اما برای تزریق چربی نمی ‌توان هزینه مشخصی در نظر گرفت. زیرا عوامل مختلفی از جمله میزان چربی لازم، مقدار سطح تزریق و همچنین مرکز درمانی که در آن تزریق چربی را انجام می ‌دهید بستگی دارد. برای اینکه قیمت دقیق را بدانید باید حتما یک جلسه مشاوره در مرکز درمانی داشته باشید. اما نکته ‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که هیچ وقت کیفیت را فدای قیمت نکنید. و در جاهایی که قیمتشان مناسب است اما استانداردها را رعایت نمی ‌کنند و یا این کار توسط یک فرد بی تجربه انجام می ‌شود این کار را انجام ندهید. زیرا عوارض زیان بار آن، هزینه‌ ای خیلی بیشتر از هزینه تزریق چربی برای شما خواهد داشت.

محتوای پیشنهادی : برای اطلاعات بیشتر درباره ی آموزش کاشت مو کلیک کنید.

کلام آخر…

تزریق چربی به صورت آقایان، کار بسیار حساسی است. و در صورتی که فردی بدون تجربه و مهارت کافی این کار را انجام دهد، باعث به وجود آمدن عوارض زیان باری برای شما عزیزان خواهد شد. از این رو، حتماً به دنبال یک مرکز معتبر و یک فرد با مهارت برای انجام این کار باشید.

اگر شما دوست دارید خودتان به یک فرد ماهر برای انجام کارهای زیبایی تبدیل شوید، می ‌توانید در دوره‌ های آموزشی تزریق چربی به بدن به صورت که توسط آکادمی باران رحمتی برگزار می ‌شود شرکت نمایید. با شرکت در این دوره‌ ها مدرک معتبری نیز دریافت خواهید کرد و می‌توانید به کسانی که دنبال یک مرکز معتبر برای انجام این گونه خدمات هستند اطمینان خاطر بدهید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره‌ های آموزش تزریق چربی به بدن و صورت و دیگر دوره ‌های آموزشی آکادمی باران رحمتی از طریق راه‌های ارتباطی که در سایت درج شده است و همچنین تماس با شماره های 0939593454509366128808 با ما در ارتباط باشید.

 

نمونه کارهای آکادمی باران رحمتی برای آموزش تزریق چربی به صورت اقایان

5/5 - (28 امتیاز)

دیدگاهی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *