آموزش کاشت مو و ابرو در اهواز

مو یکی از اجزای بدن است که باعث زیبایی در افراد می شود. داشتن مویی پرپشت و سالم آرزوی هر انسانی است. گاهی بعضی از افراد به دلایل مختلف از داشتن این ویژگی محروم هستند. بعضی افراد ژنتیکی اینگونه هستند ودر گذر زمان و به مرور کم مو می شوند. بعضی اشخاص اما ممکن است براثر مبتلا شدن به برخی بیماری ها موی خود را از دست داده باشند. یکی از روش های رفع این موضوع ريال کاشت مو هست.

امروزه به دلیل استقبال عده بیشماری از افراد مخصوصا مردان از کاشت مو آموزشگاه های بسیاری برای آموزش دادن به متقاضیان یادگیری این حرفه تاسیس شده اند. به بیانی دیگر آموزش کاشت مو یکی از حرفه های پرطرفدار در جامعه ی امروزی شده است.  در زمان های بسیار دور بشر هیچگاه فکر نمیکرد که کاشت مو میتواند به عنوان یک شغل و منبع درآمد باشد. اصلا شاید به هیچ عنوان تصور اینکه مو را می توان  کاشت به فکرشان خطور نکرده باشد.

امروزه پیشرفت علم به کمک تمام افراد آمده است. هم شخصی که می خواهد یک درآمد داشته باشد و هم فردی که از کم مویی سر خود در رنج است. ما در ادامه این مقاله سعی داریم موضوعات مختلفی را مطرح کنیم. قصد داریم افراد علاقمند به یادگیری را با مراحل آموزش دیدن در این حرفه و همچنین مراحل کاشت مو آشنا کنیم. در وهله اول بهتر است معنای واژه کاشت مو را برایتان باز کنیم.

منظور از کاشت مو

کاشت مو یک راه و روش جراحی است تا افرادی که به هر دلیل موی خود را از دست دادند بتوانند آن را جایگزین کنند. معمولا موهای کاشت شده از قسمت های سر خود فرد می باشد. عموما از موهای پشت سر و بین گوش ها، آنها را بر میدارند. بعد از این که کاشت انجام شد بعد ازطی مدت زمانی شروع به رشد می کنند و همانند مویی که انگار از اول وجود داشته است شروع به پرپشت شدن می کنند.

فردی که کاشت مو را انجام داده است می تواند با خیال راحت آنها را شانه بزند. همانند یک موی طبیعی آنها را بشوید و کوتاه کند. این یک روش دائمی است و دیگر فرد نباید نگران ریزش موی خود باشد. افراد علاقه مند به گزراندن دوره های آموزش کاشت مو در اهواز می توانند با شرکت در دوره های کامل و تخصصی آکادمی باران رحمتی به افراد زیادی کمک کنند که موهای طبیعی خود را داشته باشند. همچنین شما میتوانید بعد از کاشت مو ، مراقبت های قبل و بعد از کاشت مو را مشاهده کنید.

دوره

زیباجویان گرامی لطفا دوره های مد نظرتان را در کادر مربوطه علامت زده و دکمه ی دریافت مشاوره را کلیک کنید. کارشناسان ما بعد از دریافت پیام شما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند . از اینکه آکادمی باران را برای خدمت انتخاب کرده اید سپاسگزاریم.
انتخاب دوره

هزینه دوره کاشت مو در اهواز

یکی از مسائل مهم برای شرکت در دوره های آموزشی ، هزینه آموزش کاشت مو در اهواز است. برای شرکت در دوره کاشت مو هر هزینه ای بپردازید ارزش دارد. چون دارید صاحب یک مهارت جدید می شوید و برای موفقیت شغلی خود در آینده سرمایه گذاری می کنید. هزینه این دوره ها در مراکز مختلف ممکن است متفاوت باشد. نحوه قیمت گذاری بر روی دوره ها به عوامل زیر بستگی دارد:

 • نوع دوره ای که قرار است برگزار شود: اگر هنرجو قصد داشته باشد در هر دو دوره تئوری و عملی مرکز آموزشی شرکت کند به طبع هزینه بالاتر می رود. اما دوره های تئوری معمولا از هزینه کمتری برخوردار هستند.
 • طول زمان دوره: بستگی دارد هنرجو چه دوره ای را انتخاب کند. معمولا این دوره ها تا سه ماه زمان نیاز دارند. اگر فرد دوره طولانی تری از این مدت بخواهد شرکت کند باید بیشتر هزینه کند.
 • نوع آموزش: گاهی بعضی از مراکز از سطح آموزشی بالاتری برخوردار هستند. در این صورت هزینه دریافتی آن ها نیز بالاتر می رود.
 • امکانات آموزشگاه: هرچه امکانات در اختیار هنرجویان بیشتر باشد، شهریه حضور در کلاس ها نیز بیشتر خواهد بود. همچنین در شهرهای بزرگ به نسبت شهرهای کوچکتر هزینه ها بالاتر است.

اموزش رایگان کاشت مو در اهواز

فراموش نکنید ، هیچ چیز با ارزشی رایگان نیست! اما ما این هزینه ی اندک را با شرایط پرداخت و قیمت مناسب دریافت میکنیم تا افراد بتوانند از این دوره ها استفاده کنند. اگر افراد تمایل داشته باشند که در این دوره های آموزشی (آموزش کاشت مو و کاشت ابرو و ریش در اهواز) شرکت کنند، می توانند با مرکز مورد نظر تماس حاصل کنند و هزینه های احتمالی را جویا شوند. عزیزان علاقمند به گذراندن این دوره ها می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آموزش کاشت مو در اهواز با آکادمی باران رحمتی و با شماره های   ۰۹۳۹۵۹۳۴۵۴۵ – ۰۹۳۶۶۱۲۸۸۰۸ تماس حاصل کنید. لازم به ذکر است شما میتوانید بعد از شرکت در دوره یکی از دوره های زیر را به انتخاب خود هدیه بگیرید :

دوره ی هدیه رایگان 🎁

 به انتخاب خودتون یکی از دوره های آموزشی رایگان هدیه بگیرید.

آموزشگاه کاشت مو باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

امروزه افراد زیادی متقاضی شرکت در دوره کاشت مو در اهواز هستند. و به دنبال بهترین مراکز آموزش کاشت مو در اهواز هستند که بتوان این دوره ها را پشت سر بگذرانند و برای گرفتن مدرک و شاغل شدن در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند. در ادامه قصد داریم ویژگی های یک آموزشگاه معتبر را برایتان ذکر کنیم.
 • هرگاه شخصی قصد داشته باشد که به یادگیری این حرفه بپردازد، در اول باید سعی کند که یک مرکز معتبر را برای یادگیری انتخاب کند. شخص باید از معتبر بودن آموزشگاه مورد نظرش اطمینان حاصل کند. ما به شما پیشنهاد می کنیم برای آموزش کاشت مو در اهواز به آکادمی باران رحمتی مراجعه کنید.
 • در قدم دوم، فرد باید به کادر آموزشی مرکز دقت کند و تحقیق کند که از اساتید بنام در این مرکز برای تدریس استفاده شده باشد. تا هنرجو هر چه بهتر زیر و بم این کار را بتواند فرا گیرد.
 • تحقیق شود که قرار است چه سرفصل هایی برای هنرجویان تدریس شود.
 • فرد هنرجو باید روش تدریس در این مراکز را نیز جویا شود و طبق نیاز خودش مرکز مناسب را انتخاب کند. ابنگونه میتوانید در آینده به بهترین دکتر کاشت مو اهواز تبدیل شوید.

نحوه ی آموزش لازم کاشت مو در اهواز

افراد علاقمند به یادگیری آموزش کاشت مو در اهواز، می توانند به آکادمی باران رحمتی مراجعه کنند. در این آموزشگاه تمامی اصول و قواعد کاشت مو به صورت کامل و جامع آموزش داده خواهد شد. آموزش ها دراین آکادمی به دو صورت انجام می شود که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت.

 • آموزش به صورت تئوری: ابتدا در شروع کلاس های آموزشی کاشت مو سعی می شود مفاهیم کلی علم کاشت مو به هنرجو یاد داده شود. این مفاهیم جزء اساس یادگیری این حرفه می باشد. اگر هنرجو آنها را به درستی فرا گیرد در مرحله بعدی نیز موفق خواهد شد. در این کلاس ها به فرد هنرجو آموزش داده خواهد شد که چگونه باید اقدامات قبل از کاشت مو را انجام دهد. باید یاد بگیرد که شخصی که برای کاشت نزد او مراجعه می کند چه مدل کاشتی برایش مناسب تر است. باید با عوارض احتمالی کاشت مو آشنا شود و در کل روش های مختلف کاشت مو به او آموزش داده خواهد شد.
 • آموزش به صورت عملی: هرگاه فرد هنرجو توانست ازمرحله تئوری با موفقیت خارج شود نوبت به یادگیری مهمترین بخش این آموزش ها می رسد. در جلسات عملی در ابتدا افراد آموزش بینند که چگونه عمل تزریق را انجام دهند. این تزریق باید روی پوست سر و به صورت موضعی انجام شود. همچنین آموزش های لازم برای آشنایی با تار مو و کارکردن با لوپ را یاد می گیرند. به فرد ابزارهای لازم در موقع کاشت مو و نحوه کار با آنها را یاد می دهند. سپس به او یاد می دهند که چگونه کاشت مو را برای مراجعه کننده باید انجام دهد و تمرین کاشت را انجام می دهند.

آموزش نحوه ی کاشت مو در اهواز

نحوه ی برگزاری کلاس آموزش کاشت مو ، ابرو و ریش در اهواز

هر آکادمی ممکن است برای نحوه آموزش خود روش خاصی را مد نظر داشته باشد. اما اکثر آنها به دلیل کمبود وقت بعضی از هنرجویان سعی کرده اند که به نوعی این آموزش ها داده شود که همگان بتوانند شرکت کنند. از این رو کلاس ها بر طبق سلیقه شخص آموزش گیرنده به صورت گروهی و خصوصی برگزار می گردد. این یک مزیت مهم است که مرکز آموزش کاشت مو در اهواز باران رحمتی از آن بی نصیب نیست.  لازم به ذکر است ما دوره های زیر را در شهرهای ایران و خارج از ایران برگزار میکنیم . برای اطلاعات بیشتر روی خدمت مورد نظر کلیک کنید.

آیا همه افراد می توانند مدرک کاشت مو بگیرند؟

عموما این دوره ها مخصوص کسانی است که در زمینه های پزشکی تحصیل کرده اند. اما علاقمندانی که دارای مدرک لیسانس به بالاتر هستند، نیز می توانند این دوره ها را بگذرانند و به عنوان تکنسین کاشت مو وارد این رشته شوند. تمامی افراد علاقمند می توانند برای آموزش کاشت مو در اهواز به آکادمی باران رحمتی مراجعه کنند. اما کسانی که در رشته های پزشکی تحصیل کرده اند به دلیل آشنایی بیشتر با این مباحث به سرعت می توانند از مرحله تئوری گذر کنند و به مرحله عملی برسند. زمانی این مدرک به فرد داده می شود که توانسته باشد نمره قبولی را اخذ کند.

درآمد کاشت مو چقدر است ؟

برای اینکه شخص هنرجو بتواند از طریق این شغل به درآمد برسد بستگی به تلاش و مهارت خودش دارد. تمام علاقمندان می توانند این دوره ها را بگذرانند. اما این که همه می توانند در این زمینه موفق شوند این چنین نیست. شخص برنده کسی که بتواند نیاز مشتری خود را بجوید و بهترین درمان را پیش بگیرد تا از نتیجه کار، رضایت مراجعه کننده را بتواند کسب کند. باید همیشه خود را به روز نگه دارد، صبر و تحمل خود را بالا ببرد و دقیق باشد.

به طور یقین می توانیم به شخص هنرجو بگوییم که اگر مهارت کافی را به خرج بدهید در چشم به هم زدنی نامتان بر سر زبان ها خواهد افتاد. پس هنگام شروع آموزش ها خوب گوش بدهید، خوب یاد بگیرید و در آخر خوب انجام دهید. مزیت مهم شرکت در کلاس های کاشت مو این است که می توانید به عنوان یک شغل از آن استفاده کنید و وارد دنیای حرفه ای شوید. بسیاری از کلینیک ها به دلیل استقبال بالای عموم از کاشت مو نیازمند نیروهای متخصصی هستند که آموزش حرفه ای را گذرانده  باشند. هزینه کاشت ابرو در اهواز و هزینه کاشت مو در اهواز مبالغی هستند که درآمد شما را مشخص میکنند. یکی از دوره های پردرآمد در حوزه ی زیبایی آموزش بوتاکس چشم گربه ای است.

در اهواز چه دوره ها دیگری برگزار میشود :

سوالات متداول

فردی که قصد دارد برای کاشت مو اقدام کند، در وهله اول باید اطلاعات فردی خود را دراین زمینه افزایش دهد و با ذهنی باز به مرکز آموزش کاشت مو در اهواز مراجعه کند. در اول کار باید ببیند که آیا واقعا نیاز است که مو بکارد یا خیر. گاهی شخص فقط ریزش موی مقطعی دارد و با یک مزوتراپی درمان می شود. ما در ادامه به برخی از سوالات احتمالی شما پاسخ داده ایم.

گاهی ممکن است فردی به این مراکز مراجعه کند که بسیار کم سن و سال است و هنوز در دهه اول ۲۰ سالگی است. اینگونه افراد ممکن است در آینده نیز دچار ریزش مو شوند و باید بگذارند روند ریزش آنها کامل شود و سپس اقدام به کاشت کنند.

گاهی ممکن است فردی به این مراکز مراجعه کند که بسیار کم سن و سال است و هنوز در دهه اول ۲۰ سالگی است. اینگونه افراد ممکن است در آینده نیز دچار ریزش مو شوند و باید بگذارند روند ریزش آنها کامل شود و سپس اقدام به کاشت کنند.

اما این روش برای همه کارساز نیست و متاسفانه بعضی افراد نتیجه خوبی از این روش نخواهند گرفت. شخصی که مویش به صورت سکه ای ریزش دارد و یا دلیل قطعی ریزش موی او مشخص نیست و هنوز پروسه درمان خود را کامل نکرده است انجام دادن این روش مناسب او نیست.

گاهی افرادی هستند که بانک موی قوی ندارند و ممکن است بعد از کاشت نیز آن حجمی را که مد نظرشان بود را نبینند. اینگونه افراد باید قبل از هر اقدامی با یک پزشک پوست و مو حتما مشورت کنند تا راه های دیگری پیش روی آن ها بگذارد.

سخن آخر

ما در این مقاله سعی کردیم برای شما علاقمندان آموزش کاشت مو در اهواز تمامی نکات مهم در این زمینه را شرح دهیم. همچنین نوع بازار کاری که ممکن است درآینده داشته باشید. امیدواریم توانسته باشیم برایتان شرح کاملی از کاشت مو را انجام داده باشیم. درپناه خدا باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

2 دیدگاه ها

 • سلام من میخام آموزش کاشت مو توی اهواز رو شرکت کنم اما دانشجو هستم مشکلی نداره؟

  • سلام وقت بخیر آقای مرادی گرامی برای عموم آزاده . برای اطلاع از شرایط دوره لطفا تماس بگیرید 09395934545 – 09366128808

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *