آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اهواز

امروزه با افزایش علاقه عموم مردم، به خصوص جوانان و نوجوانان به تزریقات ژل و بوتاکس، مراکز آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اهواز و همچنین دیگر شهرها دایر شده است. از آنجایی که عوام مردم به عمل ‎های زیبایی و تزریقات روی آورده‌ اند، تزریق ژل و بوتاکس یک کار پُر‌درآمد به حساب می‌آید. به همین دلیل متقاضیان زیادی در سراسر کشور دارد.

برای آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اهواز، آکادمی‎ هایی وجود دارد که این حرفه را به‎ طور کامل به صورت عملی و تئوری تدریس می ‎کنند. دوره‎ های آموزشی که توسط این آکادمی ها برگزار می‌ شوند، می ‎توانند حضوری و یا مجازی باشد. صد البته که دوره حضوری به مراتب بهتر از دوره مجازی است. چرا که در دوره حضوری، دانشجو می‎ تواند همه چیز را به صورت عملی آزمایش کند. در حالی که این امکان برای دانشجویان مجازی وجود ندارد.

اکثر این آکادمی ‎ها بعد از اتمام آموزش، به دانشجویان مدرک ارائه می‎ کنند و آنان را برای بازار کار آماده می‎ سازند. یکی از این مراکز آموزشی در اهواز، آکادمی باران رحمتی می ‎باشد. آکادمی باران رحمتی با ارائه گواهینامه پایان دوره معتبر، استفاده از بهترین اساتید کشور، هزینه ‎ای منصفانه، پشتیبانی نامحدود و… انتخابی مناسب برای آموزش تزریق ژل  می ‌باشد.

حال ما در این مقاله قصد داریم به توضیحات مربوط به عمل تزریق ژل و بوتاکس، فواید و مضرات آنها، تأثیرات زیبایی در زندگی و… بپردازیم. پس ما را تا انتهای مقاله همراهی بفرمایید.

تأثیرات زیبایی در زندگی

یکی از مهم‌ترین دلیلی که مردم به تزریقات ژل و بوتاکس روی می ‎آورند، زیباسازی و بهبود ظاهر است. به‌طور کلی زیبایی تأثیرات مثبتی در زندگی افراد دارد که در ادامه به بررسی آنها می ‌پردازیم:

 • افزایش اعتماد به نفس: هنگامی که شما از یک چهره زیبا برخوردار باشید، اعتماد به نفس شما از ظاهر خوبتان بالا می ‌رود و اینگونه می ‎توانید راحت‎ تر با دیگر افراد ارتباط بگیرید.
 • بهبود روحیه و خوشحالی: جوانی و زیبایی می تواند باعث بهبود روحیه افراد شود و همچنین از آنجایی که اعتماد به نفس خوشحالی را نیز به ارمغان می ‌آورد و زیبایی نیز موجب افزایش اعتماد به نفس می شود، جوانی و زیبایی اهمیت بسزایی در روحیه و خوشحالی افراد دارد.
 • افزایش جذابیت و جذب دیگران: هنگامی که ما از ظاهر خوبی برخوردار باشیم، جذابیت ما همانگونه که برای خودمان بیشتر است و مایه رضایت ماست برای دیگران نیز همینطور و این موضوع سبب جذب افراد به سمت ما می‌ شود.

تزریق بوتاکس چیست؟

تزریق بوتاکس چیست؟

بوتاکس در واقع نوعی پروتئین است که مانع از انقباض عضلات می ‌گردد. هنگام تزریق، این ماده به سرعت جذب می ‌شود و عضلات برای مدتی فلج می ‌شوند. به‌ طور کلی بوتاکس از تولید ماده ‌ای به نام استیل کولین که موجب انقباض عضلات می ‌گردد جلوگیری می ‌کند.

بوتاکس برای رفع چین و چروک ‌های صورت و همچنین حجم دادن به برخی از بخش‌ های صورت همانند لب‌ ها، گونه ‌ها، چانه و بینی نیز به کار برده می ‌شود. لازم به ذکر است که تأثیرات بوتاکس موقتی است و فلج شدن عضلات تنها برای 4 الی 6 ماه تداوم دارد و بعد از آن اثرش از بین می‎ رود. در این مدت باید فرد از مالش قسمت تزریقی خودداری کند تا اثر تزریق، بیشتر باشد و به راحتی از بین نرود.

فواید تزریق بوتاکس

 • کم شدن چین و چروک ‌ها: تزریق بوتاکس توانایی کاهش چین و چروک‌ های صورت را دارد. به خصوص چین و چروک ‌هایی که برای انقباض عضلات صورت هستند.
 • جلوگیری از تعریق بیش از حد: تزریق بوتاکس می ‌تواند میزان تعریق بدن را کاهش بدهد و تعریق را در زیر بغل، دستان و پاها کنترل کند.
 • درمان میگرن: بوتاکس می‌ تواند در کاهش حملات میگرن مؤثر واقع شود.
 • درمان مشکلات عضلانی: این ماده در رفع برخی اختلال ‌های عضلانی، همانند اسپاسم عضلانی، پارکینسون و سکته مغزی مفید می‌ باشد.
 • روش غیر تهاجمی: تزریق بوتاکس یک روش غیر تهاجمی است و خطرات روش‎ هایی همانند کشیدن پوست و یا عمل جراحی را به همراه ندارد.
 • عدم نیاز به استفاده از داروهای بیهوشی: تزریق بوتاکس دارای درد بسیار کمی هست به همین دلیل نیازی به استفاده از داروهای بیهوشی نمی ‌باشد.
 • قیمت پایین: هزینه تزریق بوتاکس نسبت به عمل‌ های جراحی بسیار پایین تر می ‌باشد.
 • مراقب های ساده: بعد از تزریق، نیازی به مراقبت‌ های آنچنانی نیست.
 • نتایج سریع: نتایج این کار به سرعت خود را نشان می ‌دهند و تأثیر فوری دارند. همچنین نتایج آن نسبتا طولانی مدت می‌ باشند.

مضرات تزریق بوتاکس

شما به عنوان فردی که قصد شرکت در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اهواز را دارید، لازم است که از مضرات این امر به خوبی آگاه شوید. توجه داشته باشید که در دوره های آموزش تخصصی تزریق بوتاکس با مدرک آکادمی باران رحمتی تمامی موارد لازم به شما آموزش داده می شود.

 • موقتی بودن: لازم است بدانید که نتایج تزریق بوتاکس همیشگی نیست و بعد از مدّتی، اثر آن از بین می ‌رود. فرد مجبور است دوباره اقدام به تزریق آن کند.
 • ضعیف شدن عضلات: همانطور که در مقاله متذکر شدیم بوتاکس سبب فلج شدن عضلات می ‌گردد. این موضوع در مدت زمان طولانی سبب ضعف عضلات می ‌شود.
 • کبودی و یا درد در محل تزریق: این مورد بیشتر در مواردی رخ می دهد که تزریق توسط یک فرد غیر متخصص انجام شده باشد که موجب کبودی، سرخی و یا درد خفیف در محل تزریق است. لازم به ذکر است که این مدت زمان این موارد بسیار کوتاه است و بعد از چند روز خود به خود از بین خواهند رفت.
 • حساسیت ‌ها: برخی از افراد ممکن است به بوتاکس و تزریق آن حساسیت داشته باشند و بدن این افراد نسبت به آن واکنش نشان دهد. این حساسیت می تواند به شکل ‌های مختلفی بروز پیدا کند.

تزریق ژل چیست؟

آموزش تزریق ژل در اهواز

تزریق ژل یکی از روش‌ های کم تهاجم زیبایی می ‌باشد و همچنین یکی از موارد آموزشی در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اهواز توسط اکادمی باران رحمتی است. ژل‌ ها در واقع پروتئین ‌هایی هستند که نقش پُر کننده را ایفا می ‌کنند. به منظور کاهش چین و چروک‌ ها و همچنین حجم دهی به برخی از بخش‌ های صورت مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

همچنین می ‌توان از ژل برای حجم دهی به برخی از بافت‌ های از دست رفته بدن استفاده کرد.

فواید تزریق ژل

 • از بین بردن چروک ‌ها: حجیم شدن صورت باعث از بین رفتن چروک‌ ها می ‌گردد و صورت شاداب ‌تر می ‌شود.
 • از بین رفتن سیاهی و گودی زیر چشم: تزریق ژل موجب افزایش رطوبت، کشش و استحکام پوست می‌ شود و با افزایش این موارد، سیاهی و گودی زیر چشم کاهش پیدا می ‌کند و یا کلا از بین می ‌رود.
 • اصلاح بینی: یکی از کاربردهای پر‌طرفدار تزریق ژل، اصلاح بینی بدون نیاز به عمل جراحی می ‌باشد.
 • نتایج سریع: پس از تزریق ژل نتایج به سرعت خود را نشان می ‌دهند.
 • عدم نیاز به داروی بیهوشی: از آنجایی که تزریق ژل از درد کمی برخوردار است، نیازی به استفاده از داروهای بیهوشی نیست.

مضرات تزریق ژل

شما به عنوان یک فردی که قصد شرکت در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اهواز را دارد، نیاز است که از مضرات تزریق ژل آگاه باشید. از مضرات تزریق ژل می ‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • درد، سوزش و بی حسی در محل تزریق: این موارد جزء شایع ‌ترین عوارض پس از تزریق هستند که میزان آن زیاد نیست. درد و سوزش محل تزریق بعد از مدتی خود به خود رفع می ‌شود و نیازی به نگرانی نیست.
 • کبودی، قرمزی و التهاب: این مورد هم همانند مورد قبلی زود گذر است و جای نگرانی ندارد.
 • جا به جایی ژل: در مواردی که تزریق ژل به صورت درست انجام نشده باشد، ممکن است که ژل جا به جا گردد و این یک عارضه خطرناک است. در صورت وجود چنین مشکلی فرد باید فورا به یک مرکز متخصص مراجعه نماید.
 • عفونت: اگر امر تزریق ژل به درستی انجام نشود، ممکن است جای تزریق عفونت کند و در برخی موارد مشکل ساز شود.

پیش نیازهای دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اهواز

به‌طور کلی برای شرکت در این دوره نیازی نیست که شما دارای تخصص و یا فن خاصی باشید. به عبارتی دیگر، هرکسی می ‌تواند در این دوره شرکت کند. امّا بهتر است که فرد شرکت کننده، مشخصات زیر را به دلایلی که ذکر شده است داشته باشد تا بتواند بهترین نتیجه را بگیرد:

 • علاقه به انجام خدمات زیبایی: همانطور که می‌ دانید لازمه پیشرفت در هرکاری علاقه به آن است. پس بدون علاقه، نه تنها در این شغل بلکه در تمامی مشاغل و حرفه‌ ها نیز نمی‌ شود کاری از پیش برد.
 • عدم ترس از آمپول: عمل تزریق ژل و بوتاکس تماماً توسط آمپول ‌های کوچک و نازک انجام می ‌شود، به همین دلیل فرد باید ترس از آمپول نداشته تا بتواند به راحتی ژل و یا بوتاکس را تزریق نماید.
 • داشتن دقت بالا: خدمات زیبایی پوست و همچنین تزریق ژل و بوتاکس نیاز به دقت بالایی دارند و کسانی که سهل انگارند، در این زمینه نمی‌ توانند به موفقیت چندانی دست پیدا کنند.

همچنین این افراد اگر دقت لازم را به خرج ندهند ممکن است که مشکلات جدی ‌ای را برای بیماران خود به وجود آورند. به همین دلایل فرد شرکت کننده در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اهواز آکادمی باران رحمتی نیاز دارد که از دقت بالایی برخوردار باشد.

بهترین مرکز آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اهواز کجاست؟

بهترین مرکز آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اهواز کجاست؟

ویژگی ‌های زیادی هستند که برای یک آموزشگاه امتیاز محسوب می شوند. به همین دلیل نمی‌توان گفت که بهترین مرکز آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اهواز کجا است. برخی از ویژگی ‌هایی که مراکز آموزشی خوب از آنها برخوردارند، شامل موارد زیر می ‌شود:

 • اداره مرکز آموزشی توسط متخصصان و پزشکان مجرب و متعهد
 • دارا بود تجهیزات مدرن و به روز مورد نیاز دانشجویان
 • ارائه آموزش ‌های استاندارد و مناسب
 • دارا بودن اساتید متخصص و با تجربه
 • و…

همچنین شما در انتخاب مرکز آموزشی می ‌توانید از دیگر دانشجویان آن آکادمی مشورت بخواهید. یکی از مراکز آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اهواز، آکادمی باران رحمتی است که تمامی مواردی که در بالا ذکر شده است را دارا می ‌باشد. در ادامه به بررسی امکانات و خدمات آکادمی باران رحمتی خواهیم پرداخت.

مزایا شرکت در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس اهواز آکادمی باران رحمتی

 • ارائه مدرک معتبر و گواهینامه بین المللی: شما با شرکت در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اهواز، می ‌توانید مدرک معتبر و همچنین گواهینامه بین المللی خود را دریافت نمایید. همچنین شما با استفاده از این دو، می ‌توانید به راحتی استخدام شوید و کار خود را شروع نمایید.
 • استفاده از تجهیزات مدرن: آکادمی باران رحمتی تماما از تجهیزات به روز و مدرن استفاده می ‌کند تا دانشجویان، به بهترین نحو تمامی مطالب را یاد بگیرند و بتوانند از آنها استفاده کنند.
 • تدریس توسط متخصصان برجسته: این مرکز در انتخاب اساتید خود دقت زیادی به خرج می‌ دهد و تمامی اساتید این مجموعه، استاید معروف و صاحب سبکی هستند.
 • امکانات جانبی: علاوه بر تجهیزات و امکانات ضروری آموزش، این آکادمی با استفاده از لباس فرم مناسب، غذای با کیفیت و میان وعده مناسب که از ابتدا تا انتهای آموزش در خدمت دانشجویان قرار می گیرد، موجب یادگیری بهتر دانشجویان و همچنین آرامش بیشتر آنان می‌ شود.
 • پشتیبانی نامحدود: تمام شدن دوره به معنای تمام شدن مدت زمان پشتیبانی نیست. بلکه در تمام وقت ‌ها دانشجویان می ‌توانند از پشتیبانی آکادمی باران رحمتی در دوره‌ های تخصصی استفاده نمایند.
 • امکان کسب درآمد: همانطور که می ‌دانید یکی از مشاغل پُر‌درآمد در دنیای مدرن امروزه، کار تزریق ژل و بوتاکس می ‌باشد. شما با یادگیری این حرفه، می ‌توانید مشغول به کار شوید و درآمد بالایی کسب کنید.

هزینه آموزش تزریق ژل و بوتاکس چقدر است؟

هزینه این آموزش بستگی به نوع آموزش شما، دوره مقدماتی و تخصصی دارد و متغیر است. جهت اطلاع از هزینه دقیق آموزش تزریق ژل و بوتاکس می ‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید.تمامی راه‌ های ارتباطی با ما در بخش‎ های مختلف سایت نوشته شده است و در پایین همین مقاله نیز موجود می‌ باشد.

کلام آخر…

به‌طور کلی خدمات زیبایی پوست و به خصوص تزریق ژل و بوتاکس جزء شغل ‌های پرطرفدار به شمار می روند. برای اینکه شما تبدیل به یک فرد متخصص در این زمینه شوید، قبل از هر‌چیزی نیاز است که شما مباحث تئوری و عملی مربوط به این حرفه را یاد بگیرید. در این زمینه باید از یک آکادمی معتبر در زمینه آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اهواز کمک بگیرید.

آکادمی باران رحمتی یکی از این مراکز آموزشی است که به دلایل مختلفی که در مقاله ذکر شده است دارای محبوبیت زیادی می‌ باشد. دوره ‌های این مرکز تماما توسط اساتید مجرب و متخصص تدریس می شوند. در انتهای دوره نیز به دانشجویان مدرک معتبر و گواهینامه بین المللی عطا می‌ شود.

اگر شما هم به این حرفه علاقه‌مند هستید، می‌توانید جهت شرکت در دوره ‌های آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اهواز با ما و با شماره های 09395934545 – 09366128808 تماس بگیرید.

5/5 - (7 امتیاز)

2 دیدگاه ها

 • آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اهواز چند جلسه هست و قیمت دورش چقدره ؟

  • سلام و دورد
   دو جلسه با پشتیبانی 10 سال و کلاس رفع اشکال رایگان دارید
   ارائه فایل آموزشی و ویدئو آموزشی
   برای اطلاع از قیمت دوره آموزش بوتاکس در اهواز ما تماس بگیرید09395934545

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *