آموزش لابیاپلاستی در شیراز

عمل لابیاپلاستی یکی از عمل‌های زیبایی پرطرفدار برای زنان به شمار می‌آید که متقاضیان زیادی چه برای انجام آن و چه برای یادگیری دارد. به همین جهت مراکز آموزشی زیادی دوره آموزش لابیاپلاستی در شیراز را برگزار می‌کنند. برخی از این مراکز معتبر بوده و می‌توان با خیالی آسوده به آنها مراجعه کرد. اما برخی دیگر، مراکز مناسبی نیستند و با مراجعه به آنها، مشکلاتی همچون پرداخت هزینه اضافه، عدم دریافت مدرک معتبر و یا گواهینامه پایان دوره، عدم یادگیری نکات لازم و… برای شما به وجود خواهد آمد.

به همین علت ما آکادمی باران رحمتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. چرا که این آکادمی از تمامی جهات مرکزی معتبر بوده و همچنین تمام دوره‌های آموزشی آن توسط اساتید خوب و باتجربه تدریس می‌شوند. حال به منظور آشنایی بیشتر شما با این دوره، ما قصد داریم به برخی نکات همچون مزایا، معایب، نوع دوره آموزشی، هزینه آن و… بپردازیم. پس ما را تا انتهای این مقاله همراهی بفرمایید.

عمل لابیاپلاستی چیست؟

به‌طور کلی لابیاپلاستی عمل زیبایی جهت بهبود ظاهر اندام تناسلی زنان است. اندام تناسلی زنان شامل دو بخش لابیاهای مینور و لابیاهای ماژول است که با نام لب‌های بزرگ و لب‌های کوچک نیز شناخته می‌شوند. با اینکه ظاهر استانداری برای لابیاهای مینور وجود ندارد، اما با این حال برخی افراد به علت سایز بزرگ لب‌های کوچک اندامشان که باعث بیرون زدگی و پوشاندن لابیاهای ماژول شده است احساس ناراحتی کرده و در برقراری رابطه جنسی از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند.

عمل لابیاپلاستی برای اینگونه افراد نوعی راه حل به شمار می‌آید که در آن به وسیله برش لابیاهای مینور، جراح، سایز لب‌های کوچک اندام تناسلی را کاهش داده و باعث می‌شود که این تفاوت سایز احساس نشود. از آنجایی که این عمل بخش اندام تناسلی زنان را در بر می‌گیرد، جزء حساس ترین عمل‌های زیبایی زنان به شمار می‌آید. به همین جهت، قبل از انجام این عمل باید پزشک تمامی نکات مربوط به این عمل را از طریق شرکت در دوره آموزش لابیاپلاستی در شیراز کسب کرده باشد. شما نیز اگر به آموزش عمل لابیاپلاستی علاقه مندید، می‌توانید به وسیله تماس با آکادمی باران رحمتی در این دوره ثبت نام کنید.

فواید عمل لابیاپلاستی

فواید عمل لابیاپلاستی

اگر شما قصد شرکت در دوره آموزش لابیاپلاستی در شیراز برای آموزش جراحی زیبایی واژن  را دارید، لازم است که پیش از آن از یکسری ویژگی‌ها و نکات مربوط به این عمل همچون فواید آن آگاهی داشته باشید. توجه داشته باشید که در این دوره تمامی این مطالب به صورت جامعتر آموزش داده شده است و با ثبت نام در آن، می‌توانید به این مطالب دسترسی داشته باشید.

 • همیشگی بودن: نتایج این عمل دائمی بوده و از ماندگاری بالایی برخوردارند.
 • افزایش اعتماد به نفس: همانطور که می‌دانید این عمل باعث زیبایی بیشتر خانم‌ها می‌گردد. به همین جهت، افراد پس از انجام این عمل از اعتماد به نفس بیشتر برخوردار خواهند بود.
 • افزایش راحتی: داشتن لابیاهای مینور بزرگ علاوه بر مشکل عدم زیبایی می‌تواند باعث بروز مشکلاتی دیگر نیز شود. به عنوان مثال خانم‌هایی که از لابیاهای بزرگی برخوردارند، ممکن است هنگام دوچرخه سواری و یا فعالیت‌هایی اینچنین اذیت شوند. این افراد با انجام این عمل و کاهش سایز لابیاهای مینور اندامشان، احساس راحتی بیشتری کرده و می‌توانند بدون نگرانی به انجام انواع فعالیت‌های ورزشی و غیر ورزشی بپردازند.
 • پوشیدن لباس‌های مختلف: برخی از افراد به دلیل داشتن لابیاهای بزرگ هنگام پوشیدن لباس‌های تنگ احساس ناراحتی و استرس کرده به همین جهت از پوشیدن اینگونه لباس‌ها خودداری می‌کنند. حال این افراد با انجام این عمل، دیگر در پوشیدن اینگونه لباس‌ها هیچگونه حس ناراحتی و یا استرس را نخواهند داشت و می‌توانند هرگونه لباسی را که بخواهند بدون احساس نگرانی بپوشند.
 • افزایش زیبایی: با انجام عمل لابیاپلاستی، لابیاهای مینور کوچکتر شده و در نتیجه زیبایی بیشتری پیدا می‌کند.

محتوای پیشنهادی : آموزش بلفاروپلاستی پلک

عوارض عمل لابیاپلاستی

هرگونه عمل جراحی از جمله لابیاپلاستی افزون بر یکسری فواید از عوارضی نیز برخوردار است. تمامی این عوارض و راه‌های مقابله با آن در دوره آموزش لابیاپلاستی در شیراز توسط اساتید متخصص تدریس می‌شوند. حال برخی از این عوارض در ادامه آورده شده‌اند:

 • آسیب دیدگی بافت‌های اعصاب: انجام نادرست این عمل می‌تواند باعث آسیب دیدگی بافت‌های اعصاب واژن به خصوص در ناحیه کلیتوریس شود.
 • خشکی مزمن، زخم و تورم واژن: خشکی و ایجاد زخم و تورم در واژن یکی از شایعترین عوارض این عمل بوده که اصولا موقتی است. تورم اصولا بعد از گذشت 2 الی 6 هفته از‌بین خواهد رفت. اما اگر بعد از گذشت این مدّت همچنان این علائم وجود داشتند، باید به پزشک مراجعه شود.
 • برگشت ناپذیر بودن: همانطور که پیش از این نیز متذکر شدیم نتایج این عمل همیشگی بوده و به همین علت، نمی‌توان پس از انجام آن، ظاهر لابیاها را به حالت قبل برگرداند.

توجه داشته باشید که در صورت عدم تخصص پزشک برخی عوارض خطرناکتری نیز ممکن است برای بیمار ایجاد شود. یک پزشک خوب از به وجود آمدن عوارض احتمالی برای بیمار خود جلوگیری کرده و در صورت مواجه شدن بیمار با یکی از این عوارض، راهکارهایی را به او ارائه می‌دهد. آکادمی باران رحمتی یک مرکز آموزشی بوده که تمامی نکات مربوط به این عمل و راه‌های جلوگیری از عوارض احتمالی و مقابله با این موراد را به صورت کامل در دوره آموزش لابیاپلاستی در شیراز به دانشجویان خود آموزش می‌دهد. اگر شما نیز قصد وارد شدن به این حرفه را دارید، می‌توانید از این دوره استفاده کرده و تبدیل به یک متخصص کاربلد شوید.

بهترین مرکز آموزش لابیاپلاستی

دوره آموزش لابیاپلاستی در شیراز

دوره آموزش عمل لابیاپلاستی همانند تمامی دیگر دوره‌های آموزشی از دو بخش تئوری و عملی تشکیل شده است. بخش تئوری شامل مباحث تشریحی این دوره می‌شود که توسط اساتید آموزش داده شده و دانشجویان نیز ملزم به یادگیری و حفظ این مطالب هستند. در بخش عملی دانشجویان آموزه‌های خود به صورت عملی آزمایش کرده و با آزمون و خطا، نحوه صحیح انجام این عمل را می‌آموزند. واضح است که اهمیت بخش عملی از تئوری بیشتر است. پس از گذراندن این دوره که توسط آکادمی باران رحمتی در شیراز برگزار می شود، به شرکت کنندگان مدرک معتبر و گواهینامه پایان دوره اعطا می‌شود و دانشجویان می توانند وارد بازار کار شوند.

بهترین مرکز آموزش لابیاپلاستی در شیراز کجاست؟

لازمه تبدیل شدن به یک متخصص در هر زمینه‌ای، آموزش خوب و درست است. به همین جهت مراجعه به یک مرکز معتبر و خوب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. این موضوع در رابطه با عمل لابیاپلاستی نیز صدق می‌کند. مراکز آموزشی بسیاری امروزه این عمل را در شیراز آموزش می‌دهند. تعداد زیادی از آنها با دارا بودن یکسری ویژگی‌ها تبدیل به مراکز خوب و معتبری در این زمینه گشته‌اند. برخی از این ویژگی‌های عبارتند از:

 • مجهز بودن به امکانات مدرن و پیشرفته
 • دارا بودن اساتید متخصص
 • اعطا مدرک و گواهینامه معتبر
 • هزینه مناسب
 • سابقه خوب
 • محیط آموزشی خوب
 • مطالب با کیفیت آموزشی
 • و…

آکادمی باران رحمتی یکی از مراکز آموزشی انواع عمل‌ها و جراحی‌های زیبایی بوده که با دارا بودن تمامی موارد بالا و ارائه برخی خدمات اضافه‌تر به دانشجویان خود جزء بهترین مراکز آموزشی در شیراز به شمار می‌آید. یکی از بارزترین خدمات این مرکز، پشتیبانی نامحدود است. این بدین معناست که دانشجویان حتی پس از پایان دوره می‌توانند از پشتیبانی این مرکز استفاده کرده و به راحتی پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که پس از پرداخت هزینه ثبت نام دوره، این پشتیبانی فعال شده و دانشجویان می‌توانند بدون پرداخت هیچگونه هزینه دیگری، بعد از اتمام دوره نیز از این آیتم استفاده کنند. هم وطنان ما در شهر شیراز میتوانند در دوزه آموزش تزریق چربی در شیراز نیز شرکت کنند.

هزینه آموزش لابیاپلاستی در شیراز چقدر است؟

هزینه این دوره آموزشی با توجه به یکسری عوامل متغیر بوده و به همین جهت نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آن در نظر گرفت. برخی از این عوامل عبارتند از:

 • مدرس دوره آموزشی
 • نوع برگزاری دوره
 • مدّت زمان دوره
 • تعداد دانشجویان
 • زمان برگزاری
 • و…

با این حال شما می‌توانید جهت اطلاع از قیمت دقیق آموزش لابیاپلاستی در شیراز با آکادمی باران رحمتی تماس حاصل فرمایید. توجه داشته باشید که تمامی راه‌های ارتباطی در بخش‌های مختلف سایت اعم از پایین همین مقاله ذکر شده است.

کلام آخر…

عمل‌های زیبایی امروزه علاقه‌مندان زیادی پیدا کرده‌اند و از همین رو، متخصصان این حرفه از درآمد بسیار خوبی برخوردارند. افراد زیادی نیز به دلیل درآمد بالا و همچنین علاقه‌شان به این حرفه، قصد تبدیل شدن به یک متخصص در این زمینه را دارند. به همین منظور این افراد باید به مراکز معتبری مراجعه کرده تا پس از گذراندن دوره های آموزشی مربوطه و دریافت مدرک، در بازار کار مشغول کسب درآمد شوند. شما نیز اگر به این حرفه علاقه‌مندید، می‌توانید جهت یادگیری کامل آن، به آکادمی باران رحمتی مراجعه کنید. همچنین شما میتوانید برای آموزش بلفاروپلاستی در شیراز نیز شرکت کنید.

این آکادمی مفتخر به برگزار انواع دوره‌های آموزشی در سراسر کشور بوده و تاکنون افراد زیادی را جهت ورود به بازار کار آموزش داده است. اکنون بسیاری از آنها مشغول کسب و کار خود هستند و به موفقیت چشمگیری دست پیدا کرده‌اند. همچنین این مرکز پس از اتمام دوره به دانشجویان گواهینامه پایان دوره داده که با دارا بودن این مدرک، اعتماد افراد را جلب می‌کنند. شما نیز می‌توانید جهت شرکت در دوره آموزش لابیاپلاستی در شیراز و یا دریافت اطلاعات بیشتر، با آکادمی باران رحمتی با شماره های  09395934545 – 09366128808 تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *