آموزش تزریق چربی در تهران

در ادامه شما را با بهترین آموزشگاه آموزش تزریق چربی در تهران آشنا می کنیم. با ما همراه باشید. تزریق چربی یکی از روش ‌های جوانسازی پوست می‌ باشد که با بازگرداندن چربی از دست رفته صورت، حجم صورت را افزایش داده و چین و چروک‌ های آن را برطرف می ‌کند. البته تزریق چربی برای قسمت‌ های دیگر بدن از جمله: سینه، باسن، زانو و … نیز کاربرد دارد. چربی که برای تزریق چربی استفاده می ‌شود از خود بدن فرد برداشته می‌ شود.

به همین علت سازگاری بیشتری با بدن دارد. همچنین از آنجایی که چربی مورد نیاز از قسمت‌ هایی که دارای چربی اضافه است برداشته می‌ شود، فرد تناسب اندام بیشتری پیدا می ‌کند. امروزه این نوع عمل‌ های زیبایی رواج زیادی پیدا کرده است و افرادی که این عمل‌ ها را انجام می ‌دهند درآمد خوبی خواهند داشت. به همین دلیل افراد زیادی به دنبال آموزشگاهی برای آموزش تزریق چربی می‌باشند.آکادمی باران رحمتی مفتخر به برگزاری دوره ‌های آموزش تزریق چربی در تهران می‌باشد که شما عزیزان با شرکت در این دوره‌ ها مدرک معتبر دریافت کرده و می ‌توانید در این عرصه مشغول به کار شوید. اگر در ادامه این مقاله با ما همراه باشید بیشتر درباره دوره‌ های آموزش تزریق چربی در تهران صحبت خواهیم کرد.

اهمیت آموزش تزریق چربی

قطعاً گذراندن دوره‌ های آموزشی در هر زمینه ‌ای تخصص و مهارت فرد را به طور قابل توجهی افزایش می‌ دهد. فردی که آموزش درست و صحیح دیده باشد می ‌تواند تزریق چربی را با نتیجه بهتر و عوارض کمتر انجام دهد. در ادامه بیشتر درباره اهمیت آموزش تزریق چربی صحبت خواهیم کرد.

 • ایمنی: قطعا فردی که دوره‌ های آموزشی را گذرانده باشد می‌داند که چگونه و به چه روشی تزریق چربی را انجام دهد تا عوارض تا حد ممکن کاهش یابند. اما فردی که روش‌ های صحیح تزریق چربی را نداند ممکن است اشتباهاتی انجام دهد که برای زیباجو خطرآفرین باشد و موجب مشکلات جدی برای وی شود.
 • دقت و دانش فنی: کسی که آموزش صحیح دیده باشد، با مناطق تزریق، مقدار مناسب مواد و تکنیک ‌های مختلف تزریق آشنایی کامل دارد و می ‌تواند تزریق بهتر و مناسب با نیاز بیمار انجام دهد.
 • تشخیص مناسب: فرد متخصص آگاهی دارد که تزریق چربی را برای چه کسانی انجام دهد. همچنین می‌ تواند صورت و پوست فرد را تحلیل کند و نتیجه را پیش بینی کند. عوارض احتمالی را به بیمار بگوید تا بیمار بتواند تصمیم گیری بهتری داشته باشد.
 • نتایج بهتر: فردی که آموزش تخصصی دیده باشد، می‌ تواند با استفاده از تکنیک ‌های پیشرفته ‌تر و مناسب ‌تر بهترین درمان را برای بیمار انجام دهد تا بهترین نتیجه را برای وی داشته باشد.
 • رضایت بیماران: فرد متخصص و با مهارت می ‌تواند درمان را به نحوی انجام دهد که تمام نیازها و خواسته ‌های بیمار انجام شود و نتیجه دلخواه بیمار حاصل شود تا رضایت بیشتری از انجام تزریق چربی داشته باشد.

سرفصل‌ های آموزش تزریق چربی در تهران

سرفصل‌ های آموزش تزریق چربی در تهران

اگر به شرکت در دوره‌ های آموزش تزریق چربی علاقمند هستید، بهتر است قبل از شرکت در این دوره با سرفصل‌ های آن آشنا شوید تا بدانید که در طول دوره با چه مواردی آشنا خواهید شد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که این سرفصل ‌ها در تمام آموزشگاه‌ ها آموزش داده نمی‌ شود. هر آموزشگاهی با توجه به نیاز شرکت کنندگان ممکن است سرفصل ‌های خاص خودش را داشته باشد. اما معمولاً سرفصل ‌های چنین دوره‌ هایی به شرح زیر است:

 • آشنایی با آناتومی و مبانی زیبایی شناسی
 • نحوه انتخاب بیمار
 • رئولوژی بافت چربی
 • تعریف ماکرو، میلی، میکرو و نانوفت
 • تکنیک ساخت تامیسنت برای پروسجر فت گرفتینگ
 • فرمول‌های klein و coleman و نکات کلیدی این دو
 • آشنایی با ابزار و لوازم انتقال چربی
 • چگونگی انتخاب محل برداشت چربی
 • نحوه آماده کردن بیمار
 • آموزش نکات کلیدی استخراج چربی
 • آموزش کامل روش‌های پروسسینگ و مقایسه روش ‌ها با یکدیگر
 • آموزش الگوهای تزریق و نحوه انتقال و تزریق چربی به نواحی مختلف صورت
 • ملاحظات پیش و پس از تزریق چربی
 • نحوه درمان ‌های ترکیبی همراه با انتقال چربی
 • آشنایی با نکات افزایش دوام تزریق چربی
 • عوارض تزریق چربی
 • اندیکاسیون‌ ها و کنتراندیکاسیون‌ های تزریق چربی
 • انجام تمرین عملی تزریق چربی توسط شرکت کنندگان تحت نظر مدرس

بیشتر بخوانید: آموزش کاشت مو در مشهد

چه کسانی می ‌توانند در دوره ‌های آموزش تزریق چربی در تهران شرکت کنند؟

انجام این نوع عمل ‌های زیبایی تنها توسط پزشکانی که در دوره ‌های آموزشی شرکت کرده ‌اند و مدرک معتبر دریافت کرده‌اند میسر است. به همین علت تنها پزشکان عمومی و پزشکان متخصص پوست و جراحان پلاستیک حق شرکت در دوره‌ های آموزش تزریق چربی را دارند.

هزینه آموزش تزریق چربی در تهران

هزینه آموزش تزریق چربی در تهران

دوره ‌های آموزش تزریق چربی متفاوت هستند. به همین علت نمی ‌توان قیمت دقیقی برای این دوره‌ ها گذاشت. عواملی که در هزینه دوره آموزش تزریق چربی تاثیرگذارند عبارتند از:

 • محل برگزاری دوره: آموزشگاه ‌ها در محل‌ های متفاوتی از شهر قرار دارند و قطعاً هزینه ‌ای که آموزشگاه دریافت می ‌کند به محل ساختمان آموزشگاه و امکانات رفاهی آن بستگی دارد.
 • مدت زمان دوره: دوره ‌ها به دو دسته کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم می ‌شوند. منطقی است که دوره ‌ای که بلند مدت‌ تر است هزینه بیشتری داشته باشد.
 • سطح آموزش: ممکن است آموزشگاه دوره را در سه سطح مبتدی، متوسط و حرفه ‌ای برگزار کند که قطعاً هزینه سطح متوسط از سطح مبتدی و هزینه سطح حرفه ‌ای از سطح متوسط بیشتر خواهد بود.
 • تجهیزات و مصالح مورد استفاده: برای آموزش به خصوص در تمرین ‌های عملی ممکن است از تجهیزات خاصی استفاده شود و هزینه دوره با توجه به تجهیزاتی که در هنگام آموزش استفاده می ‌شود متغیر است.
 • سابقه و تجربه مدرس: هزینه‌ ای که مدرس دوره دریافت می ‌کند با توجه به سابقه و شهرت وی متفاوت است و قطعاً در هزینه دوره تاثیرگذار خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه دقیق دوره ‌های آموزش تزریق چربی در تهران می‌ توانید با آکادمی باران رحمتی تماس بگیرید و از هزینه این دوره‌ ها مطلع شوید.

مدرک فنی و حرفه ‌ای تزریق چربی

کسانی که در دوره ‌های آموزش تزریق چربی شرکت می ‌کنند پس از پایان دوره می‌ توانند در آزمون‌های مربوطه شرکت کرده و مدرک فنی و حرفه ‌ای دریافت کنند. این مدرک توسط سازمان ‌ها و آموزشگاه ‌های معتبر برگزار کننده دوره ‌های آموزشی صادر می ‌شود. شاید برای برخی سوال پیش بیاید که اهمیت دریافت این مدرک چیست. این مدرک یک شاهد برای این است که شما آموزش‌ های لازم برای تزریق چربی را دیده ‌اید و مهارت کافی را برای انجام این کار کسب کرده‌اید.

همچنین مراجعه کنندگان می ‌توانند مطمئن باشند که پزشکشان دارای دانش و مهارت کافی برای این کار می ‌باشد و خطری آنها را تهدید نمی ‌کند. مهمتر از آن برای دریافت مجوز انجام تزریق چربی در مطب‌ ها، کلینیک‌ ها و مراکز زیبایی نیاز به مدرک معتبر می ‌باشد. انجام این کار بدون داشتن مدرک و مجوز غیرقانونی محسوب می ‌شود. زیرا ممکن است برای بیماران عوارض زیان باری را به همراه داشته باشد.

محتوای پیشنهادی : برای اطلاعات بیشتر راجه به آموزش تزریق بوتاکس در تهران کلیک کنید.

بهترین آموزشگاه آموزش تزریق چربی در تهران کجاست؟

بهترین آموزشگاه آموزش تزریق چربی در تهران کجاست؟

حتماً تا اینجای مقاله با اهمیت شرکت در دوره‌ های آموزش تزریق چربی آشنا شده ‌اید. می‌دانید که اگر علاقمند به تزریق چربی هستید حتماً باید در دوره ‌های آموزشی معتبر شرکت کرده و مدرک معتبر دریافت کنید. اگر تمایل دارید در دوره های بهترین آموزشگاه آموزش تزریق چربی در تهران شرکت کنید، ما آکادمی باران رحمتی را به شما پیشنهاد می ‌کنیم. دوره ‌های آموزشی آکادمی باران رحمتی در یک فضای دلنشین با امکانات رفاهی و همچنین توسط مدرسین با تجربه برگزار می‌ شود و شما پس از اتمام این دوره‌ ها توانایی لازم برای تزریق چربی را به دست خواهید آورد. همچنین پس از اتمام دوره به شما عزیزان مدرک معتبر اعطا خواهد شد و می ‌توانید در مطب، کلینیک زیبایی و یا مراکز درمانی به انجام تزریق چربی بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره‌ های آموزش تزریق چربی در تهران و دیگر دوره‌ های آموزشی آکادمی باران رحمتی می‌توانید از طریق شماره های 09395934545 – 09366128808 با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (24 امتیاز)

دیدگاهی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *