تفاوت بین ژل لب روسی و معمولی

دنیای امروز دنیای مد وزیبایی است اما مدگرایی فقط به لباس ختم نمی شود. ذات بشر به گونه ای است که همواره به سمت زیباتر شدن گرایش دارد. یکی از اعمال زیبایی که بین بانوان تمام دنیا طرفداران زیادی دارد، تزریق ژل لب که برای حجیم شدن لب ها به کار می رود و اگر در جای معتبری آن را تزریق کنند، می تواند به زیباتر شدن بیشتر فرد کمک کند. در این مقاله سعی داریم تفاوت بین ژل لب روسی و معمولی را برایتان شرح دهیم. در ابتدا برایتان شرح کاملی از ژل لب و مزیت ها و چگونگی انجام هر دو نوع را خواهیم داد.  تا انتهاب مقاله با ما همراه باشید :

ژل لب چیست؟

ژل به ماده ای گفته می شود که باید از طریق تزریق وارد بدن شود. ژل لب از ماده هیالورونیک اسید ساخته می شود. این ماده به طور طبیعی در بدن تمامی افراد وجود دارد. تزریق هیالورونیک اسید به لب ها باعث پرترشدن آنها خواهد شد. افراد با دلایل مختلفی اقدام به عمل تزریق ژل لب می کنند. گاهی افراد از فرم باریک لب های خود گله دارند و این اقدام را برای حجیم تر کردن لب های خود به کار می برند. در بعضی اوقات افراد فقط دوست دارند لب هایی پرتر از لب های قبلی خود داشته باشند. در کل تمام افراد برای زیباتر کردن فرم صورت خود، تزریق ژل لب را انجام می دهند.

محتوای پیشنهادی : برای اطلاعات بیشتر راجع به آموزش فیلر زیر چشم کلیک کنید.

چرا تزریق ژل لب روسی پرطرفدار است؟

گاهی اوقات مردم یک کشور را با یک زیبایی خاص می شناسند. در این میان روس ها از زیباترین لب ها در سراسر دنیا برخوردار هستند. لب روسی جذابیتی خیره کننده دارد و دلیل آن یکنواخت و پر بودن آن هاست. لب روسی به لب قلوه ای معروف است. این مدل نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا طرفداران خود را دارد و افراد زیادی طالب داشتن چنین لب هایی هستند. اگر شما تمایل داشته باشید که آموزش تزریق ژل لب روسی را فرا بگیرید در ادامه سعی داریم ویژگی ها و نحوه تزریق آن را شرح دهیم.

انواع تزریق ژل لب روسی

در اول کار باید بگوییم ژل لب روسی دارای انواع مختلفی است از جمله: ژل لب روسی طبیعی، عروسکی و ژل لب روسی چاکدار. این فرم از لب ها مناسب افرادی با اجزای صورت ظریف است که لب های آن ها کمی حجم بیشتری نسبت به دیگر اجزای صورتشان دارد. فرم دهی به روش روسی می تواند اجزای صورت آن ها را هماهنگ کند. در ادامه مقاله به پاسخ سوالات متداولی که ممکن است برای هر شخصی ایجاد شود پرداخته ایم.

محتوای پیشنهادی : یکی از دوره های پرطرفدار در گرمای تابستان ، آموزش بوتاکس زیر بغل است که برای کاهش تعریق بسیار کاراست.

تزریق ژل لب

نحوه تزریق ژل لب چگونه است؟

در مشاوره های پیش از تزریق میزان مقدار ژلی که شخص برای لب های پایین و بالای خود نیاز دارد مشخص می شود. گاهی افراد تمایل دارند لب های پایین قلوه ای تر دیده شوند و یا بالعکس. میزان تزریق با سلیقه خود شخص مشخص خواهد شد. نحوه تزریق نیز بستگی به نوع مدلی است که زیباجو انتخاب کرده است. به طور مثال تفاوت بین ژل لب روسی و معمولی وجود دارد. برای ژل معمولی سرنگ را به صورت افقی وارد می کنند و برای تزریق ژل لب روسی سرنگ به صورت عمودی بر روی قسمت گودی لب بالا وارد می شود.

برای شروع تزریق در ابتدا لب های فرد به وسیله داروی بی حسی، بی حس خواهند شد تا شخص دردی را احساس نکند، عمل بی حسی با یک سرنگ کوچک انجام می شود. بعد از اینکه ماده بی حسی به طور کامل جذب لب شد، سپس ژل لب تزریق می شود. بعد از هر سری تزریقی که توسط پزشک انجام می شود خیلی سریع محل را ماساژ می دهند تا اگر نیاز به میزان بیشتری ژل بود دوباره تزریق کنند.

در پایان کمپرس یخ روی لب گذاشته می شود. برای آنکه لب ها را به لب روسی نزدیک کنند باید بر روی گودی لب ها تغییرات ایجاد کنند. در بعضی اوقات لازم است برای زیبایی هرچه بیشتر عمل تزریق در چندین مرحله و روزهای مختلف تکرار شود.

دریافت مشاوره رایگان!

اگر به دنبال آموزش و یادگیری انواع متد های زیبایی در زمینه پوست و مو و زیبایی هستید، آکادمی باران با برگزاری انواع دوره های آموزشی به صورت هندزآن و ارائه ی مدرک بین المللی از انگلستان و بیوکر اروپا و دانشگاهی قابل استعلام و قابل ترجمه در خدمت شما عزیزان می باشد برای دریافت مشاوره رایگان روی لینک زیر کلیک کنید.

دریافت مشاوره رایگان 

تفاوت بین ژل لب روسی و معمولی

5 تفاوت مهم تزریق ژل لب روسی و تزریق ژل معمولی

تفاوت این دو در نوع تزریق آن هاست. متخصصین برای ژل لب روسی یک روش خاص را به کار می گیرند و همین روش تزریق باعث تفاوت چشمگیر این دو نمونه می باشد.

👈ژل لب معمولی مناسب چه افرادی می باشد؟

معمولا افرادی که دارای گونه های برجسته هستند. همچنین کسانی که بینی بزرگتری نسبت به دیگر اجزای صورت خود دارند، می توانند از این نوع ژل لب برای زیبا سازی فرم صورت خود بهره ببرند. افرادی که چشم ها و لب های بزرگی دارند باید از ژل لب معمولی استفاده کنند و به هیچ عنوان سمت تزریق ژل لب روسی نروند. از این رو ما در ادامه تفاوت بین ژل لب روسی و معمولی را برای شما بیان می کنیم که متوجه شوید هر کدام برای چه افرادی مناسب است.

👈ژل لب روسی مناسب چه افرادی است ؟

تزریق ژل لب روسی برای افرادی که به صورت مادرزادی یا بالا رفتن سن در لب بالا و پایین خود خطوط و برجستگی مشخصی ندارند  و دوست دارند فرم لب هایشان را زیباتر کنند مناسب تزریق ژل لب روسی هستند.

👈 تفاوت هزینه تزریق ژل لب روسی  و تزریق ژل لب معمولی

هزینه تزریق ژل لب وابسته به دلایل مختلفی است. هزینه این کاربستگی به نوع ژلی است که زیباجو قصد دارد استفاده کند. همچنین میزان سی سی که لازم است تزریق شود. معمولا تزریق ژل لب معمولی هزینه کمتری در بر دارد. برای ژل لب روسی چون باید درچندین مرحله تزریق شود تا به نتیجه دلخواه برسد هزینه بالاتری باید پرداخت شود. اگر تمایل به آموزش انواع ژل لب دارید به آکادمی باران رحمتی مراجعه کنید. هزینه تزریق ژل لب معمولی به طور میانگین  قیمت هر سی سی فیلر لب بسته به نوع فیلر و همچنین تجربه و مهارت پزشک بین 2.000.000 تومان الی 8.000.000 تومان است.

👈 نحوه ی تزریق

برای ژل لب روسی سرنگ باریک تزریق را در قسمت گودی لب بالا به شکل عمود وارد کرده و ژل را به این ناحیه منتقل می کنند. گودی لب بالا در بانوان جزء نقاط زیبای صورت آن ها است. پزشک باید سعی کند به گونه ای عمل تزریق را انجام دهد که طبیعی به نظر برسد. همین تکنیک باعث می شود لب بالا به سمت بینی کشیده شود. همچنین لب پایین را به سمت چانه حجیم می کنند و یک حالت V شکل ایجاد می شود که شبیه قلب می شود.

👈هزینه تزریق

یکی دیگر از موارد تفاوت بین ژل لب روسی و معمولی هزینه تزریق آن ها است. تزریق ژل لب روسی هزینه ای بیشتر از تزریق ژل لب معمولی در بردارد. اما این هزینه به زیبایی بعدش می ارزد.

👈 زمان تزریق

هنگامی که شخص به کلینیک زیبایی مراجعه کرد باید این نکته را بداند که زمان تزریق ژل لب معمولی خیلی کمتر از زمان تزریق ژل لب روسی طول می کشد. این اختلاف زمان به خاطر تکنیک های خاصی است که باید پزشک حین تزریق ژل لب روسی به کار بگیرید.

تزریق ژل لب روسی چه مزایایی دارد؟

به طور کلی تزریق انواع مختلف ژل لب مخصوصا ژل لب روسی می تواند به زیباتر شدن فرم صورت اشخاص کمک کند. از مهم ترین مزیت های این اقدام می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افزایش حجم لب
  • اثر بخشی خیلی سریع
  • انجام تزریق ژل لب عوارض کمی در پیش دارد.
  • برای مدت طولانی تری می توانید از این زیبایی لذت ببرید.
  • برای کسانی که لب های نامتقارن دارند، مفید است و فرم صورت آن ها را هماهنگ نشان می دهد.
  • هزینه بسیار کمی دارد و برای هر افراد با بودجه های متفاوت مناسب است.
محتوای پیشنهادی : جهت آموزش کاشت مو با مدرک کلیک کنید.

کلام آخر

ما در این مقاله تلاش کردیم که تفاوت بین ژل لب روسی و معمولی را برایتان به طور جامع توضیح دهیم. در این زمان افراد بسیاری تمایل به تزریق انواع ژل لب دارند. افراد کارجو می توانند آموزش های لازم را در این زمینه ببینند. به دلیل استقبال بالای عموم مردم خیلی سریع می توانند وارد بازار کار شوند. اگر علاقمند و جویای یک شغل و هنر هستید می توانید از این طریق به استقلال مالی برسید. پیشنهاد ما به شما برای آموزش تزریق انواع ژل لب آکادمی باران رحمتی است که توسط کادرمجرب و خوش برخورد اداره می شود. همچنین در بیشتر شهرهای ایران برای شما عزیزان دوره های تزریق ژل را در نظر گرفته اند. شما می توانید برای شرکت در این دوره ها با شماره های ۰۹۳۹۵۹۳۴۵۴۵ – ۰۹۳۶۶۱۲۸۸۰۸ تماس بگیرید.

در ادامه سخنی داریم برای شما خوانندگان عزیزی که به دنبال راهی هستید که فرم لب هایتان را تغییر دهید. تزریق ژل لب می تواند یک گزینه عالی برای شما باشد. برای آنکه بتوانید رضایتمندی بعد از تزریق را نیز تجربه کنید باید بتوانید یک پزشک ماهر را برای این اقدام خود انتخاب کنید. هرگاه پزشک خود را انتخاب کردید، از او بخواهید از با کیفیت ترین مواد برای تزریق ژل لب استفاده کند.

با این کار یک تیر و دو نشان را هدف قرار داده اید. شما در این صورت هم تزریق با کیفیتی را پیش رو دارید که سبب زیبایی لب های شما خواهد شد و هم ماندگاری طولانی تری را تجربه می کنید. چون لب ها از دیگر اجزای صورت تحرک بیشتری دارند و لازم است که به کیفیت مواد توجه ویژه ای داشته باشید. سپاس از همراهی شما.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *