آموزش تزریق چربی به صورت در رشت

آموزش تزریق چربی در رشت یکی از دوره‎ های آموزشی آکادمی باران رحمتی می‎باشد که مربوط به زیباسازی و جوانسازی پوست است. در این دوره آموزشی، آناتومی پوست، آموزش استخراج چربی، تصفیه آن، تزریق چربی، عوارض، مزایا و راهکارهای مقابله با عوارض آن به صورت عملی و تئوری به دانشجویان آموزش داده می‌شود. همچنین پس از پایان دوره به دانشجویان مدرکی معتبر عطا می‌شود.

این دوره آموزشی مناسب افرادی است که به این حرفه علاق‎‌مند هستند و قصد کسب درآمد از این حرفه را دارند. حال اگر شما نیز یکی از این افراد هستید، می‎‌توانید به واسطه تماس با ما، در این دوره شرکت و ثبت نام نمایید. در این مقاله نیز به منظور آشنایی بیشتر شما این دوره، برخی مباحث مهم مربوطه به دوره آموزش تزریق چربی به صورت را مورد بررسی قرار داده‌ایم. پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

عمل تزریق چربی چیست؟

تزریق چربی یکی از عمل‎های تزریقاتی است که به جوانسازی و حجم دهی به نواحی مختلف صورت و پوست می‌پردازد. برخلاف دیگر عمل‎های تزریقاتی همانند ژل و بوتاکس، در این عمل به جای استفاده از مواد شیمیایی، از چربی بدن خود فرد استفاده می‎شود. که باعث ماندگاری بیشتر آن و عدم به وجود آمدن عوارض حساسیتی می‎شود. از این عمل برای حجم دهی، از بین بردن چین و چروک‎ها، آبرسانی، ترمیم، جوانسازی، از بین بردن جوش‎ها و ناهمواری‎های صورت استفاده می گردد. اگر علاقمند به آموزش بوتاکس هستید کلیک کنید.

استخراج چربی به صورت برای آموزش تزریق چربی به صورت در رشت

تزریق چربی چگونه انجام می‎شود؟

برای تزریق چربی، ابتدا چربی مورد نظر به اندازۀ نیاز از بخش‎ های بدن همانند ران‎ ها و شکم که چربی بیشتری نسبت به دیگر اندام‌‌های بدن دارند، برداشته و پس از تصفیه، به نقاط دلخواه صورت تزریق می‎شود. این عمل به دو روش می‎تواند انجام شود:

 • لیپوفیلینگ : از این روش برای جوانسازی و حجم دهی به نقاط مختلف صورت استفاده می‎شود.
 • نانوفتینگ : این روش برای از بین بردن ناهمواری‌های کوچک صورت مناسب است.

لازم به ذکر است که در دوره آموزش تزریق چربی در رشت، هر دو این روش ‎ها به‎ طور کامل و به صورت عملی و تئوری آموزش داده شده است. علاقمندان میتوانند برای آموزش بوتاکس چشم گربه ای کلیک کنید.

نحوه ی آموزش تزریق چربی در رشت

فواید عمل تزریق چربی

همانطور که پیش از این نیز به آن اشاره کردیم، یکی از مباحث تدریس شده در دوره آموزش تزریق چربی در رشت، فواید و کاربردهای عمل تزریق چربی است. حال به منظور آشنایی بیشتر شما با این عمل، برخی از فواید و کاربردهای رایج تزریق چربی در ادامه آورده شده است:

 • کاهش چین و چروک‌ها : یکی از کاربردهای اصلی تزریق چربی، کاهش و از بین بردن کامل چین و چروک‎ های صورت است.
 • سازگاری با بدن : از آنجایی که برای انجام این عمل به جای استفاده از مواد شیمیایی از چربی بدن خود فرد استفاده می‎شود، در نتیجه هیچگونه حساسیتی به وجود نخواهد آمد. چربی تزریق شده سازگاری کامل با بدن فرد خواهد داشت.
 • ماندگاری بالا : نتایج این عمل ماندگاری بالایی داشته و به راحتی از بین نمی‎روند.
 • از بین بردن ناهمواری‌های صورت : یکی دیگر از کاربردهای رایج این عمل، از بین بردن ناهمواری‌های صورت همانند اسکار، جوش، زخم و دیگر موارد است.
 • حجم‌دهی به نواحی صورت : از این عمل برای چاقی و همچنین حجم دهی به نواحی دلخواه صورت استفاده می‎شود. هنگامی که چربی اضافه به بخشی از صورت تزریق می‎گردد، چربی‎ های آن قسمت افزایش پیدا کرده و آن ناحیه حجیم ‎تر می‎شود.
 • کم تهاجمی بودن : این عمل یکی از عمل ‎های تزریقاتی کم تهاجمی است و عوارض کم خطر و کمی دارد.

محتوای پیشنهادی : برای آموزش کاشت مو با مدرک کلیک کنید.

تزریق چربی به صورت در رشت

عوارض عمل تزریق چربی

 • عدم جذب چربی در صورت : این عارضه جزء نادرترین عوارض این عمل به شمار می ‎آید. گاهی اوقات ممکن است چربی تزریق شده جذب نشود و ظاهری نامتقارن را برای فرد ایجاد کند.
 • عوارض بیهوشی : برای انجام این عمل نیاز به استفاده از داروهای بیهوشی می‎باشد. طبیعتا با استفاده از این داروها، عوارض بیهوشی نیز برای بیمار ایجاد می‎شود.
 • تورم و درد : یکی از عوارض رایج و مشترک عمل ‎های تزریقاتی، تورم و درد در ناحیه تزریق است. لازم به ذکر است که این عارضه موقتی بوده و از بین می‎رود.
 • عفونت : عفونت یکی از عوارض نادر و بسیار خطرناک عمل‎ های تزریقاتی است که به دلیل عدم رعایت مراقبت‎ های پس از عمل و یا عدم تخصص پزشک ممکن است به وجود آید. عفونت کردن جای تزریق بسیار خطرناک است و می‎تواند گسترش پیدا کند. از همین جهت، هنگام مشاهده این عارضه، سریعا باید به پزشک مراجعه کرد.
 • سفتی چربی : در صورتی که بافت چربی قبل از تزریق از بین رود، داخل بدن سفت شده و ظاهر نامطلوبی را ایجاد می‌کند.
 • آسیب دیدگی بافت پوست : در صورتی که پزشک فرد متخصصی نبوده و دوره آموزش تزریق چربی در رشت را به خوبی نگذرانده باشد، این عارضه ایجاد می‎شود. توجه داشته باشید که این عارضه یکی از عوارض نادر است و احتمال بروز آن بسیار کم می‎باشد.
 • سروما : این مورد یکی از عارضه‌های خطرناک بوده که هنگام جمع شدن مایع در زیر پوست رخ می‌دهد. هنگامی که عمل تزریق چربی به خوبی انجام نشود، این عارضه بروز پیدا می‌کند. هنگام بروز آن نیز باید به پزشکی متخصص مراجعه کرد.
 • ایجاد مشکل در ناحیه استخراج چربی : برخی مواقع به دلیل استخراج نادرست چربی و یا حساسیت زیاد بدن بیمار، در ناحیه ه‎ایی که چربی از آن استخراج شده مشکلاتی همچون ایجاد چین و چروک، اسکار و زخم به وجود می‌آید.
 • اختلال در گردش خون : این مورد یکی از عوارض نادر و خطرناک این عمل بوده و پیشنهاد می‎شود که به محض مشاهده آن، به پزشکی ماهر و باتجربه مراجعه کنید.
 • مشکلات تنفسی : در صورت لخته شدن خون، در تنفس و گردش خون مشکل ایجاد می‌شود. واضح است که این عارضه بسیار خطرناک است و به محض مشاهده آن باید به پزشک مراجعه کرد.

این عوارض، برخی از عوارض رایج این عمل هستند که اکثریت آنها یا موقتی بوده و یا به دلیل عدم تخصص پزشک به وجود می‎ آیند. لازم به ذکر است که در دوره آموزش تزریق چربی در رشت که توسط آکادمی باران رحمتی برگزار می‎شود، تمامی این عوارض به همراه راه‎ های مقابله با آن و همچنین دلیل بروز آن آموزش داده شده است. شما می‏توانید جهت بهره‌مندی از مطالب این دوره آموزشی، با ما تماس گرفته و در این دوره ثبت نام نمایید.

بهترین مرکز آموزش تزریق چربی در رشت کجاست؟

مراکز بسیاری در شهر رشت کارگاه آموزشی را برگزار می‎کنند که بسیاری از آنها معتبر بوده و می‎توانید با خیالی آسوده به آنها مراجعه کنید. آکادمی باران رحمتی یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه‌  تزریق چربی در رشت بوده که نه تنها در شهر رشت، بلکه در سراسر کشور دوره ‎های آموزشی مختلفی را افزون بر آموزش تزریق چربی، برگزار می‌کند. مثلا اگر شما به آموزش تزریق بوتاکس در رشت علاقمند هستید کلیک کنید.

امّا چرا آکادمی باران رحمتی؟

 • داشتن اساتید متخصص : از آنجایی که اساتید یک آموزشگاه بسیار مهم هستند و اصلی‎ ترین ملاک برای انتخاب یک آموزشگاه به حساب می ‎آیند، این آموزشگاه در انتخاب اساتید خود حساسیت زیادی به خرج می‌دهند. از همین جهت این آموزشگاه از بهترین اساتید کشور برخوردار است.
 • داشتن مدیران اجرایی قوی : آکادمی باران در کنار اساتید متخصص، دارای مدیران قوی و با تجربه ه‎ای است که آموزشگاه را به بهترین نحو اداره می‎کنند. داشتن مدیران اجرایی قوی در کنار اساتید متخصص، باعث یادگیری بهتر دانشجویان و آرامش خاطر هرچه بیشتر آنان می‎شود.
 • آموزش به صورت عملی و تئوری : تمامی آموزش های این آموزشگاه به دو شکل تئوری و عملی آموزش داده می‌شوند.
 • اعطا مدرک پایان دوره : پس از پایان دوره، یک آزمون مشترک از تمامی دانشجویان گرفته شده که در صورت قبولی در این آزمون، به آنان مدرک و گواهینامه پایان دوره عطا می‎شود. این مدرک نشانه تخصص آنهاست و به واسطه آن می‎توانند به راحتی در مکان ‎های مختلف استخدام شوند.
 • امکانات پیشرفته : برای آموزش برخی عمل ‎های زیبایی، به دستگاه‎ های مخصوصی نیاز است. از همین جهت این آموزشگاه از امکانات پیشرفته‌ای برخوردار است که سرعت و کیفیت یادگیری دانشجویان را بهبود می‌بخشد.
 • محیط آموزشی مناسب : این آموزشگاه دارای محیط آموزشی مناسبی است که باعث آرامش دانشجویان و افزایش تمرکز آنان شده است.
 • پشتیبانی دائمی : یکی از امکانات ویژه این آموزشگاه، پشتیبانی همیشگی آن است. این پشتیبانی بدین شکل است که حتی پس از پایان دوره، دانشجو اگر سوالی داشته باشد می‎تواند به صورت رایگان از این آموزشگاه بپرسد و از پشتیبانی آن استفاده کند.

محتوای پیشنهادی : برای اطلاعات بیشتر راجع به آموزش فیلر لب روسی کلیک کنید.

هزینه دوره آموزش تزریق چربی در رشت

متأسفانه از آنجایی که یکسری عوامل متغیر بر روی قیمت آموزش تزریق چربی در رشت تأثیر می‎گذارند، نمی‎توان قیمت و هزینه ه‎ای ثابت در نظر گرفت. این عوامل شامل زمان برگزاری دوره، مدّت زمان دوره، مدرس، تعداد دانشجویان و… می‎شود. با این وجود شما می‎توانید جهت اطلاع از هزینۀ دقیق دوره آموزش تزریق چربی در رشت، با ما تماس حاصل فرمایید. اگر علاقمند به دوره آموزش فیلر زیر چشم هستید کلیک کنید.

کلام آخر…

تزریق چربی همانند بسیاری از عمل‎ های زیبایی دیگر، به جوانسازی صورت می‎پردازد که نسبت به دیگر عمل‎ های تزریقاتی، از فواید بیشتری برخوردار است. دوره آموزش تزریق چربی در رشت که توسط آکادمی باران رحمتی برگزار می‎شود، فرصتی خوب برای علاق‎مندان این حرفه است که با یادگیری فنی جدید و حرفۀ مورد علاقه خود، وارد بازار کار شوند و کسب درآمد کنند. حال اگر شما نیز یکی از این افراد هستید، می‎توانید به واسطه تماس با این آموزشگاه، در دوره دلخواه خود ثبت نام کنید. توجه داشته باشید که آکادمی باران رحمتی در سراسر کشور دوره‎ های متنوعی را برگزار می‎کند. یعنی شما در هرکجای کشور هم باشید، می توانید در دوره‎های آموزشی این آموزشگاه شرکت کنید.

5/5 - (4 امتیاز)

2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *