زوایه سازی صورت با تزریق ژل

زاویه سازی فک با تزریق ژل

زاویه سازی فک با تزریق ژل از روش های مدرن زیبایی است که چند دهه ای می باشد که طرفداران زیادی پیدا کرده است. افرادی که از فرم صورت و چانه خود ناراضی هستند، می توانند از این روش استفاده کنند. زیرا یک روش کم تهاجمی است و عوارض به شدت کمی دارد. اگر قصد دارید آموزش زاویه سازی صورت با تزریق ژل را دارید، ما به شما آکادمی باران رحمتی را پیشنهاد می دهیم. شما می توانید به صورت آنلاین و یا از طریق تماس تلفنی به این مرکز متصل شوید و اطلاعات بیشتری مانند هزینه ی آموزش زاویه سازی فک با تزریق ژل ، زمان آموزش زاویه سازی صورت با تزریق ژل و… از آن ها دریافت کنید.

پس همچنان همراه ما باشید تا بیشتر با این روش آشنا شوید. لازم به ذکر است ، زاویه سازی فک با تزریق ژل و تزریق چربی انجام میشود. شما میتوانید آموزش تزریق چربی را به طور کامل مشاهده کنید.

زاویه سازی فک با تزریق ژل چیست؟

خوشبختانه هر روزه با پیشرفت دانش، راه های بسیاری در زمینه زیبایی پیش روی بشر گذاشته می شود. یکی از این روش های نوین، زاویه سازی فک با تزریق ژل است. در این روش، تزریق ژل که حاوی هیالورونیک اسید بوده، باعث می شود تا با تحریک کردن کلاژن سازی در ناحیه تزریق، حجم آن قسمت بیشتر و برجسته تر نشان داده شود و مشکل زاویه فک برطرف شود. در این اقدام دیگر نیازی به جراحی نیست و مراجعه کننده به سهولت در کمترین زمان اقدام به قرینه سازی فک خود می کند. به همین دلیل تعداد افراد مشتاق انجام این عمل زیبایی روز به روز در حال افزایش است.

به طبع با توجه به میزان استقبال بالای افراد، ما نیازمند متخصص های بیشتری در این زمینه هستیم. شما اگر خواهان آموزش این روش زیبایی هستید، می توانید سری به آکادمی باران رحمتی بزنید و از استادان بنام این مرکز جهت آموزش دیدن بهره مند شوید. این مرکز یکی از بهترین مراکز در زمینه ی آموزش تزریق ژل می باشد.

قیمت زاویه سازی صورت با ژل

قیمت زاویه سازی صورت با ژل

هزینه زاویه سازی صورت در سال 1402 به عوامل مختلفی از جمله نوع مواد مصرفی، میزان تزریق و دستمزد پزشک بستگی دارد. به طور کلی، قیمت زینه‌سازی صورت با توجه به نوع مواد مصرفی به شرح زیر است:

 • ژل: 1.500.000 تا 5.000.000 تومان به ازای هر سی سی
 • چربی: 10.000.000 تا 12.000.000 تومان

مزایای زاویه سازی فک با ژل

این روش مزیت های بسیار زیادی به نسبت اعمال جراحی سنگین دارد که به شرح زیر هستند:

 • غیر تهاجمی بودن : منظور از غیر تهاجمی این است که این اقدام خطرات کمی به نسبت دیگر روش ها دارد و نیاز نیست بیمار بیهوش شود و یا برشی روی پوست او انجام گیرد.
 • طبیعی بودن نتیجه آن : اگر به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید و توسط یک متخصص این عمل را انجام دهید، پزشک قادر است به گونه ای این تزریق را انجام دهد که نتیجه آن کاملا طبیعی باشد.
 • نتیجه دهی سریع : مراجعه کننده بلافاصله پس از تزریق می تواند شاهد نتیجه آن باشد.
 • کوتاه بودن دوران نقاهت : این روش برای اشخاصی که شاغل هستند و یا برنامه روزانه فشرده ای دارند بسیار کارساز است. چرا که نیاز به گذراندن دوران نقاهت ندارند و به سرعت می توانند به انجام فعالیت های روزانه شان بپردازند.
 • کاهش عوارض : تمامی روش ها و عمل های جراحی ممکن است دارای عوارض باشند که بسته به فرد و توان بدنی اش، این عارضه ها ممکن است متفاوت باشد. در روش تزریق ژل برای زاویه سازی فک، بیمار کمترین عوارض نظیر درد و کبودی را شاهد خواهد بود.
 • برگشت پذیر بودن : از مزیت های مهم تزریق ژل آن است که اگر احیانا مراجعه کننده بعد از انجام اعمال زیبایی از نتیجه کار راضی نبود، با گذشت زمان اثرات تزریق از بین می روند.  بیمار در این روش سطح اطمینان بیشتری دارد. چرا که در روش های جراحی امکان برگشت به حالت اولیه وجود ندارد.
 • تعیین حجم ژل توسط بیمار : با توجه به نیاز بیمار که در افراد، مختلف است انجام این روش به بهبود شکل ظاهری فک، کمک شایانی می کند. به طور مثال بعضی افراد نیاز دارند که در جلوی فک حجم بیشتری ژل تزریق شود. مزیت تزریق ژل این است که خود فرد تصمیم می گیرد به کدام نقطه و چه میزان ژل تزریق کند.

محتوای پیشنهادی : یکی از پر طرفدارترین آموزش ها در این فصل برای کاهش تعریق ، آموزش بوتاکس زیر بغل است که میتوانید شرکت کنید و بعد از دریافت مدرک مشغول به کار شوید.

کاربرد زاویه سازی فک با تزریق ژل – زاویه فک مردانه

به طور کلی هر گاه سن افراد بالا می رود، ترشح کلاژن در پوست کاهش می یابد. کلاژن سبب ایجاد خاصیت ارتجاعی پوست شده و از افتادگی آن جلوگیری می کند. زاویه سازی فک با تزریق ژل باعث می شود تا خط فک متقارن شود و مشکلات دیگر آن نیز رفع شود. به طور کلی تزریق ژل برای زاویه سازی فک، سبب جوان سازی پوست صورت و همچنین زیباتر نشان دادن فرم صورت خواهد شد. همچنین این روش به آن دسته از مردانی که دارای صورت نحیف و لاغر هستند کمک می کند تا چهره ی آنها مردانه تر دیده شود. اگر علاقمند به کسب مهارت های زیبایی هستید ، آموزش تزریق بوتاکس را به شما پیشنهاد میکنیم.

چه کسانی برای زاویه سازی فک مناسب هستند؟

چه کسانی برای زاویه سازی فک مناسب هستند؟

زاویه سازی فک با تزریق ژل شاید مناسب تمام چهره ها نباشد. ما در ادامه برای شما خواهیم گفت این روش زیبایی مناسب چه کسانی است، پس همچنان ما را همراهی کنید.

 • مناسب شخصی است که دارای فک مربعی شکل و یا عریض و پهن است.
 • برای کسانی که خط فک آنها، زاویه ای ندارد، مناسب است.
 • افراد چاق و دارای غبغب واجد شرایط انجام این روش هستند.
 • مناسب خانم هایی است که دارای فک مردانه هستند و همچنین گونه های لاغر دارند.

ماندگاری زاویه فک با تزریق ژل

ماندگاری زاویه سازی فک با تزریق ژل به عوامل مختلفی نظیر کیفیت مواد تزریق شده و همچنین میزان ژل بستگی دارد. البته بهتر است این نکته را ذکر کنیم که ظرفیت پذیرش ژل در بعضی پوست ها بیشتر است. اما به طور کل مدت ماندگاری این ژل بسته به بدن شخص، بین 6 تا 24 ماه است. ولی در موارد استثنا تا 5 سال نیز ممکن است ماندگار باشد.

عوارض زاویه سازی صورت با تزریق

معولا زاویه سازی فک با تزریق ژل عوارض خاصی را در پیش ندارد. ممکن است در بعضی افراد به مدت 48 ساعت کمی کبودی در محل تزریق دیده شود که سریعا محو خواهد شد. البته باید ذکر کنیم نداشتن عارضه فقط برای هنگامی است که به یک متخصص مراجعه کرده باشید و وسایل مورد استفاده کاملا استریل شده باشند.

اقدامات قبل از انجام تزریق ژل برای زاویه سازی فک

اگر برای شما هم سوال است قبل از تزریق زاوبه ی فک چه کاری را انجام دهیم ؟ باید بگوییم ، هرگاه شخص قصد این را داشت که زاویه سازی فک با تزریق ژل را انجام دهد، لازم است پیش از شروع تزریق نکاتی را رعایت کند. مراحل قبل از شروع تزریق به شرح زیر هستند:

 •  در صورت داشتن حساسیت به بعضی داروها پزشک را باخبر کند.
 • از 15 روز قبل از تزریق، پوست خود را همواره مرطوب نگه دارد.
 • چند روز پیش از اقدام برای زاویه سازی فک از روغن های ویتامینه استفاده کند.
 • مصرف نمک را کاهش دهد.

مراقبت های بعد از تزریق ژل زاویه فک

در مقاله مراقبت های قبل و بعد بوتاکس تمامی موارد مراقبتی را بعد و قبل از تزریق گفته ایم اما به طور خلاصه میتوان گفت ، بعد از اینکه زاویه سازی فک با تزریق ژل انجام داده شد، لازم است فرد مراقبت هایی را انجام دهد تا از نتیجه کار رضایت کامل را بتواند کسب کند.

 • تا 15 روز غذاهای سفت و خشک را مصرف نکند. در کل غذاهایی که نیاز به جویدن زیاد دارد را کاهش دهد.
 • از لوازم آرایش به مدت یک هفته استفاده نکند.
 • به نقاط تزریق فشاری وارد نشود و از ماساژ دادن آن بپرهیزد.
 • سعی شود از آب سرد به منظور استحمام استفاده کند.

آموزش زوایه سازی صورت با تزریق ژل

افراد واجد شرایط برای ثبت نام در دوره های آموزشی زاویه سازی فک با تزریق ژل

اگر شما عزیزان تمایل دارید که دوره های آموزشی زاویه سازی فک با تزریق ژل را بگذرانید ما به شما آکادمی باران رحمتی را پیشنهاد می دهیم. ما در ادامه به شما خواهیم گفت چه افرادی می توانند در دوره های مراکز آموزشی در این زمینه ثبت نام کنند. تزریق کردن انواع ژل نیازمند تخصص و دانش است و شخص آموزش گیرنده می بایست در مورد اجزای بدن و آناتومی بدن اطلاعات کاملی داشته باشد. به همین دلیل افرادی که در زمینه های پزشکی تحصیل کرده اند واجد شرایط هستند تا در این کلاس ها شرکت کرده و با ارائه دادن مدرک خود اقدام به ثبت نام کنند. اگر علاقمند به آموزش در زمنیه های زیبایی هستید ، میتوانید فرم زیر را پر کرده و ارسال کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

خدمات آکادمی باران در یک نگاه 

دوره

زیباجویان گرامی لطفا دوره های مد نظرتان را در کادر مربوطه علامت زده و دکمه ی دریافت مشاوره را کلیک کنید. کارشناسان ما بعد از دریافت پیام شما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند . از اینکه آکادمی باران را برای خدمت انتخاب کرده اید سپاسگزاریم.
انتخاب دوره

هزینه شرکت در دوره های آموزش زاویه سازی فک با تزریق ژل

به طور کل نمی توان به طور دقیق و جامع گفت هزینه  آموزش زاویه سازی فک با تزریق ژل چقدر است. شما برای اطلاع دقیق از این هزینه ها می بایست از طریق شماره های 09395934545 – 09366128808  با آکادمی باران رحمتی تماس گرفته و از کارشناسان مرکز، هزینه شرکت در دوره آموزشی را پرس و جو کنید. اما در کل برآورد هزینه می تواند به موارد زیر بستگی داشته باشد:

 • امکانات آموزشگاه : بعضی آموزشگاه ها امکانات بیشتری در اختیار هنرجو قرار می دهند نظیر دستگاه های پیشرفته تر و امکانات رفاهی که سبب تفاوت قیمت آموزش زاویه سازی فک شده است.
 • سابقه و شهرت آموزشگاه : هر چه نام آموزشگاه معتبر تر باشد، هزینه ثبت نام در دوره هایش نیز به مراتب بیشتر از آموزشگاه های معمولی است که شناخته شده نیستند، می باشد.
 • اساتید : به طور معمول متخصصین و استادانی که نام آنها به نیکی و مهارت، شهرت پیدا کرده است برای تدریس هزینه بالاتری را مطالبه می کنند و در هزینه نهایی هنرجو نیز تاثیر گذار است.
 • زمان دوره آموزشی : بعضی از دوره ها کوتاه مدت هستند و در بعضی مواقع نیاز است تا هنرجو مدت زمان بیشتری را آموزش ببیند. قیمت ها با توجه به کوتاه و یا بلند مدت بودن دوره متغیر هستند.
 • سطح دوره : اگر هنرجو تازه کار باشد باید از دوره مبتدی شروع کند و افراد با تجربه نیاز است که در کلاس های سطح های پیشرفته شرکت کنند. با توجه به سطح کلاس ها، هزینه ها متفاوت خواهد بود.
 • مکان آموزشگاه : مکانی که آموزشگاه در آن واقع است نیز بر قیمت ثبت نام هنرجو تاثیر گذار است، مثلا قیمت در یک شهر بزرگ و در یک خیابان معروف، به مراتب بیشتر از آموزشگاهی است که در یک شهرستان کوچک قرار دارد.

سخن آخر

ما در این راهنما برای عزیزانی که قصد دارند زاویه سازی فک با تزریق ژل را انجام دهد، این روش را توضیح داده ایم. همچنین عزیزانی که دوست دارند آموزش های لازم در این زمینه را ببینند، می توانند به آکادمی باران رحمتی مراجعه کنند و مهارت لازم را کسب کنند و خود در این زمینه مشغول به کار شوند.

5/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهی نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *