یکی از عمل‎ های زیبایی پرطرفدار، بلفاروپلاستی می‎باشد که به زیباسازی چشم ‎ها و جوان‎سازی آنها می‎ پردازد. به دلیل علاقه بسیاری از افراد به این حرفه، دوره آموزش بلفاروپلاستی در یزد توسط مراکز آموزشی متعددی برگزار می‎شود.

علاقمندان این حرفه، می‎توانند از طریق ثبت نام در این دوره ‎ها، در آنها شرکت کرده و پس از فراگیری نکات مورد نیاز، به بازار کار ورود پیدا کنند. اگر شما هم جزء علاقمندان این حرفه هستید، به شما پیشنهاد می‎کنیم که تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا با این حرفه و این دوره آموزشی، بیشتر آشنا شوید. یکی از دوره های پر طرفدار آموزش تزریق ژل در یزد هست که میتوانید شرکت کنید.

بلفاروپلاستی

این عمل بر روی از بین بردن پف زیر چشم و افتادگی پلک تمرکز دارد و موجب جوانتر نشان داده شدن چشمان می‌شود. نحوه انجام این عمل بسته به مشکل بیمار متفاوت است. مجموعه آکادمی باران یکی از بهترین آموزشگاه‎ ها در یزد می‎باشد که دوره‎ های آموزشی مختلف را افزون بر آموزش بلفاروپلاستی برگزار می‎کند و در زمینه‎ های مختلف دانشجو می‎پذیرد. شما می‎توانید جهت ثبت نام در دوره‌های این مرکز، با ما تماس حاصل فرمایید.

بهترین مرکز آموزش بلفاروپلاستی در یزد

همانطور که مطلع هستید، مراجعه به آموزشگاه‌های معتبر نه تنها در امر یادگیری عمل‌های زیبایی بلکه در تمامی زمینه‌های دیگر، امری واجب است. با مراجعه به مراکز نامعتبر، مشکلات متعددی برای شما به وجود می ‎آید. به همین جهت برای شرکت در دوره آموزش بلفاروپلاستی در یزد، باید یک مرکز معتبر را انتخاب نمود. با این حال انتخاب یک مرکز معتبر کاری چندان ساده نمی‎باشد. ولی شما با توجه به یکسری ویژگی ‎ها، می‎توانید به راحتی یک مرکز معتبر را شناسایی کرده و با خیالی آسوده به آن مراجعه نمایید. برخی از این ویژگی‎ها عبارتند از:

 • ارائه مطالب مفید : کیفیت مطالب تدریس شده بسیار مهم است. چرا که هر فرد با توجه به مطالبی که در دوره ارائه شده است، انجام یک عمل را یاد می‎گیرد. اگر نکته‎ای بیان نشده باشد و یا به جای مطالب اصلی، بیشتر به مطالب و مباحث فرعی پرداخته شود، باعث ایجاد مشکل برای دانشجو می‎شود. لازم به ذکر است که در آکادمی باران رحمتی تمامی نکات مربوط به کارگاه آموزش بلفاروپلاستی عملی در یزد ذکر شده و حتی یک نکته ناگفته نیز باقی نمی‌ماند. اگر علاقه مند به حوزه ی آموزش زیبایی هستید، آموزش تزریق چربی به صورت نیز یک حوزه ی تخصصی و درآمد زاست.
 • اساتید متخصص : استاد مناسب در امر یادگیری دانشجو تأثیر بسیاری دارد. به عبارت دیگر هرچه استاد بهتر باشد، دانشجو بهتر مطالب را یاد می‌گیرد. به همین جهت آکادمی باران رحمتی در امر انتخاب اساتید خود دقت و حساسیت زیادی به خرج می‌دهد. تمامی اساتید این مرکز، جزء برترین اساتید کشور محسوب می‎شوند.
 • محیط آموزشی مناسب : محیط آموزشی مناسب می‎تواند باعث بهبود یادگیری دانشجو گردد. آکادمی باران رحمتی با ایجاد محیطی مناسب و دلنشین برای دانشجویان خود، یادگیری آنها را بهبود بخشیده و باعث آرامش خاطر هرچه بیشتر آنان گشته است.
 • اعطا مدرک معتبر : برخی از مراکز پس از پایان دوره به شما هیچگونه مدرکی عطا نمی‌کنند. در این صورت شما حتی اگر هم تمامی مطالب را به خوبی یاد گرفته باشید، نمی‌توانید به سادگی مشغول به کار شوید و استخدام گردید. چرا که این مدرک است که تخصص شما را اثبات می‌کند و باعث می‌شود افراد به شما اعتماد کنند. از همین رو مراجعه به یک آموزشگاه معتبر که پس از پایان دوره به دانشجویان خود مدرک می‌دهد، از اهمیت بسیاری برخوردار است. آکادمی باران رحمتی، پس از پایان دوره، به دانشجویان خود مدرکی معتبر داده که به آنان برای استخدام و کسب درآمد کمک می‌کند.
 • مجهز بودن به تجهیزات پیشرفته : از آنجایی که برای انجام یکسری عمل‌های زیبایی به دستگاه‌هایی مخصوص نیاز است، برای آموزش و یادگیری این حرفه‌ها، این تجهیزات ضروری می‌باشد. از همین رو مراکز معتبر باید مجهز به انواع تجهیزات مدرن باشند تا بتوانند دوره را به خوبی به دانشجویان آموزش دهند. این مجموعه دارای تجهیزات و لوازم پیشرفته‌ای است که دانشجویان را در امر یادگیری یاری می‌رساند و باعث یادگیری هرچه بهتر آنان می‌شود.
 • هزینۀ مناسب: مراکز معتبر اصولا هزینه‌ای معقول و منصفانه از دانشجویان دریافت می‌کنند. این مجموعه نیز جزء این مراکز بوده و با دریافت هزینه‌ای مناسب، نه تنها دانشجویان را تحت فشار قرار نمی‌دهد، بلکه باعث آسودگی خاطر هرچه بیشتر آنان نیز می شود. یکی دیگر از حوزه ی طرفدار آموزش بوتاکس زیر بغل است که میتوانید در آن شرکت کنید.
 • آموزش به صورت عملی: در امر یادگیری انجام عمل‌های زیبایی، آموزش به صورت عملی افزون بر تئوری از اهمیت بالایی برخوردار است. حتی می‌توان گفت که اهمیت بخش عملی دوره از بخش تئوری بیشتر می‌باشد. تمامی دوره‌های برگزار شده آکادمی باران رحمتی به دو صورت تئوری و عملی تدریس می‌شوند. در نتیجه نگرانی از این بابت برای دانشجویان وجود ندارد.

همانطور که مشاهده کردید، آکادمی باران رحمتی جزء معتبرترین و بهترین آموزشگاه‌های کشور می‌باشد. تمامی ویژگی‎های یک مرکز معتبر را دارا بوده و دوره‎های آموزشی مختلفی را در شهرهای گوناگون کشور از جمله دوره آموزش بلفاروپلاستی در یزد را برای علاقه‎مندان برگزار می‎کند. شما نیز اگر به این حرفه علاقه دارید، می توانید با ما تماس گرفته و در این دوره شرکت و ثبت نام نمایید.

محتوای پیشنهادی : از علاقمندان در شهر تهران ، مشاهده ی صفحه ی آموزش تزریق ژل و بوتاکس در تهران توصیه میشود.

خدمات آکادمی باران در یک نگاه

دوره

زیباجویان گرامی لطفا دوره های مد نظرتان را در کادر مربوطه علامت زده و دکمه ی دریافت مشاوره را کلیک کنید. کارشناسان ما بعد از دریافت پیام شما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند . از اینکه آکادمی باران را برای خدمت انتخاب کرده اید سپاسگزاریم.
انتخاب دوره

هزینه آموزش بلفاروپلاستی در یزد چقدر است؟

به ‎طور کلی اغلب برای دوره ‎های آموزشی نمی‌توان هزینه ه‎ای ثابت در نظر گرفت. چرا که هر‎ساله هزینه ‎های این دوره ‎های آموزشی در حال تغییر است و افزون بر این موارد، یکسری عوامل دیگر همانند مدرس دوره، تعداد دانشجویان، مدت زمان دوره و… بر روی قیمت این امر تأثیر داشته و باعث متغیر بودن آن می‎شود. با این حال شما می‎ با ما تماس گرفته و از قیمت دوره آموزش بلفاروپلاستی در یزد مطلع گردید. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در دوره آموزش بلفاروپلاستی در یزد، با ما در آکادمی باران رحمتی با شماره های09395934545 – 09366128808 تماس حاصل فرمایید.

مزایا و عوارض لفاروپلاستی پلک

مزایا عمل بلفاروپلاستی

یکی از نکات مهم هر عمل زیبایی، مزایا مربوط به آن عمل است که لازم است پیش از شرکت در دوره آموزش بلفاروپلاستی در یزد از آنها آگاهی داشته باشید. برخی از مزایا و فواید بارز این عمل عبارتند از :

 • رفع پف زیر چشم‌ها : در این عمل چربی‎ و پوست اضافی زیر پوست برداشته شده و در نتیجه پف زیر چشم‎ها از بین می‎رود و چشمان ظاهر جوانتری پیدا می‎کنند.
 • کاهش چین و چروک‌های چشم : به واسطه برداشتن پوست اضافی زیر چشم و پلک بالا و پایین، چین و چروک‎ های اطراف چشم کاهش پیدا می‎کند.
 • رفع افتادگی پلک : این مورد نیز یکی از کاربردهای اصلی این عمل می‎باشد که به واسطه برداشتن پوست اضافی پلک‎ ها انجام می‎شود. همچنین این مورد یکی از کاربردهای درمانی عمل بلفاروپلاستی بوده که برای افرادی که به دلیل افتادگی پلک شدید دید درستی ندارند، کاربردی بوده و باعث بهبود و افزایش میدان دید آنها می‎گردد.
 • عدم نیاز به بیهوشی : در 90% مواقع برای انجام این عمل از بی حسی استفاده می‎شود و در نتیجه خبری از عوارض بیهوشی نیست. با این حال بسته به نظر پزشک متخصص و شرایط شما، ممکن است که نیاز به استفاده از داروهای بیهوشی نیز باشد.
 • دوره نقاهت کوتاه : حداکثر مدّت دوران نقاهت این عمل دو هفته است و با رعایت یکسری مراقبت‌ها، این مدّت زمان را نیز می توان کاهش داد. این مراقبت‎ ها با توجه به نظر پزشک تجویز می‎شوند و به همین دلیل، یک پزشک متخصص باید از این موارد به خوبی آگاهی داشته باشد.
  لازم به ذکر است که در دوره آموزش بلفاروپلاستی در یزد که توسط آکادمی باران رحمتی برگزار می‎گردد، تمامی مراقبت‎ های مورد نیاز پس از این عمل به‎ طور کامل توضیح داده شده است. شما با شرکت در این این دوره، می‎توانید در مدت زمان کم تبدیل به یک متخصص شوید و بهترین نتایج را برای مراجعه کنندگان خود به ارمغان آورید.

عوارض عمل بلفاروپلاستی

همانطور که می‎دانید، هرگونه عمل زیبایی افزون بر یکسری فواید دارای عوارضی می‎باشد که آشنایی با آنها پیش از شرکت در دوره آموزش بلفاروپلاستی در یزد خالی از لطف نیست. البته توجه داشته باشید که در دوره آموزش بلفاروپلاستی در یزد، تمامی این موارد ذکر گشته و حتی به صورت کامل تر آورده شده است.

 • درد : یکی از شایعترین عوارض در اکثر عمل‏ های جراحی، درد است که موقتی بوده و با مصرف یکسری داروها از بین می‏رود.
 • ورم و کبودی : پس از انجام عمل بلفاروپلاستی ممکن است ناحیه جراحی شده دچار ورم و کبودی گردد. این عارضه موقتی بوده و با مصرف داروهایی خاص و یا رعایت یکسری موارد به راحتی از بین می‏رود.
 • عوارض مربوط به بیهوشی : همانطور که پیش از این نیز متذکر شدیم، برای انجام این عمل در اکثر مواقع از بی‌حسی استفاده می‏شود. اما در برخی شرایط خاص، بنا بر نظر پزشک ممکن است که به جای بی‎ حسی، از داروهای بیهوشی استفاده گردد. بروز عوارض بیهوشی در این شرایط کاملا طبیعی است.
 • عفونت : یکی دیگر از عوارض خطرناک عمل‏ های جراحی عفونت می‏باشد. به ‏طور کلی اگر مراقبت ‏های پس از عمل به خوبی رعایت نشوند، عمل به درستی انجام نگیرد و یا پزشک متخصص نبوده و مدرک مربوط به گذراندن دوره آموزش بلفاروپلاستی در یزد را نداشته باشد، این عارضه ایجاد می‌شود. توجه داشته باشید که عفونت بسیار خطرناک بوده و به محض مشاهده آن باید به سرعت به پزشک مراجعه کنید.
 • ایجاد مشکل در بینایی : هنگام انجام این عمل، عضلات چشمان متحمل فشار می‏شوند که این موضوع سبب ایجاد یکسری مشکلات در بینایی همانند دو بینی و یا تار دیدن می‏شود. توجه کنید که این عارضه موقتی است و از بین می‎رود. با این حال اگر پزشک شما فرد متخصص و با مهارت بالا باشد، فشار کمتری به چشمان شما وارد شده و در نتیجه این عارضه اصلا بروز پیدا نمی‏کند.

همانطور که مشاهده کردید، تمامی این عوارض یا موقتی بوده و یا به دلیل عدم تخصص پزشک و عدم رعایت مراقبت‌های پس از عمل به وجود می‌آید. برای اینکه شما شاهد به وجود آمدن چنین مشکلاتی برای بیمار خود نباشید، بهتان پیشنهاد می‎کنیم که حتما در دوره آموزش بلفاروپلاستی در یزد شرکت نمایید. با شرکت در این دوره، می‌توانید تمام مطالب مورد نیاز را در کمترین زمان ممکن یاد گرفته و تبدیل به یک متخصص شوید.

محتوای پیشنهادی : هم وطنان ما در شیراز ، برای اطلاعات بیشتر راجع به آموزش کاشت مو در شیراز کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه ها

  • درود بر شما بله میتونین دوره ها رو شرکت کنید . برای اطلاع از شرایط دوره لطفا تماس بگیرید 09395934545 – 09366128808

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *