آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان

همه افراد زیبایی را دوست دارند و برای زیباتر شدن دنبال راهکارهای مختلفی هستند. مخصوصاً درمان‌ های زیبایی پوست متقاضیان زیادی دارد. زیرا افراد به مرور زمان و با افزایش سن دچار چین و چروک صورت می‌ شوند و تقریباً همه افراد این اثرات پیری را دوست ندارند و به دنبال رفع آن می ‌باشند. از این رو انجام عمل‌ های زیبایی جزو پردرآمدترین مشاغل محسوب می ‌شود و خیلی از پزشکان به دنبال کسب مهارت در این زمینه می ‌باشند.

یکی از این مهارت ‌ها که متقاضیان زیادی دارد و می‌ تواند درآمدزایی خوبی داشته باشد، تزریق ژل و بوتاکس است. تزریق ژل و بوتاکس از روش‌ های جوانسازی و رفع چین و چروک پوست می‌ باشد. اگر شما علاقمند به شرکت در دوره‌ های آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان می‌ باشید، آکادمی باران رحمتی گزینه خوبی برای شما است. شما می ‌توانید در دوره‌های آموزش تزریق ژل و همچنین دوره آموزش بوتاکس آکادمی باران رحمتی شرکت کنید و مدرک دریافت کنید. این مدرک معتبر بوده و شما عزیزان پس از دریافت آن می ‌توانید در این عرصه مشغول به کار شوید.

بهترین آموزشگاه تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان

همانطور که قبلا نیز ذکر کردیم آکادمی باران رحمتی یکی از بهترین آموزشگاه های ژل و بوتاکس در اصفهان می باشد. این آکادمی با ارئه دوره های زیبایی توانسته افراد زیادی را وارد بازار کار کند. شما جهت تماس با آکادمی باران رحمتی و اطلاع از دوره ها و زمان برگزاری آنها می توانید با شماره های 09395934545 – 09366128808 تماس حاصل فرمایید. در ادامه ویژگی های این مرکز که باعث برتری آن شده است را برای شما آورده ایم.

دریافت مشاوره رایگان 

آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان

تزریق ژل و بوتاکس نیاز به دانش و مهارت دارد و هیچ کسی بدون شرکت در دوره‌ های آموزشی نمی ‌تواند این کار را انجام دهد. در این دوره ‌ها موارد متعددی آموزش داده می ‌شود که عبارتند از موارد زیر.

مبانی و تئوری

در اولین قدم درباره خود ژل و بوتاکس صحبت می ‌شود. یعنی اینکه ژل و بوتاکس چه هستند و به چه صورت عمل می‌ کنند. اینکه چگونه بر روی پوست و عضلات تاثیر می ‌گذارند. همچنین درباره تفاوت ‌های ژل و بوتاکس صحبت خواهد شد.

آناتومی و فیزیولوژی

برای اینکه بتوان تزریق ژل و بوتاکس را به بهترین نحو انجام داد لازم است تا افراد درباره ساختار پوست و ماهیچه‌ های مرتبط در مناطق مختلف صورت و بدن اطلاعات کافی داشته باشند. همچنین بایستی با نقاط حساس و نقاط مناسب برای تزریق ژل و بوتاکس آشنا باشند تا بتوانند بهترین تزریق را انجام بدهند و تزریق آنها کمترین عوارض را داشته باشد. که تمامی این موارد در این دوره‌ ها آموزش داده خواهد شد.

روش‌ ها و تکنیک‌ های تزریق

روش‌ ها و تکنیک‌ های تزریق ژل و بوتاکس

برای تزریق ژل و بوتاکس روش ‌ها و تکنیک‌ های متفاوتی وجود دارد. که برای هر فرد با توجه به شرایط صورت و پوستش و همچنین با توجه به سلیقه ‌اش (به خصوص در تزریق ژل لب و گونه) باید از روش‌ و تکنیک خاصی استفاده کرد و از مقدار صحیح مواد استفاده کرد. همچنین پزشک بایستی تمام نکات مربوط به تزریق را بداند. که همه این موارد در دوره‌ های آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان آکادمی باران رحمتی آموزش داده خواهد شد.

ایمنی و احتیاطات

همیشه مهم ‌ترین اصل در انجام هر کاری ایمنی است. زیرا تا حد ممکن نباید خطر و عوارضی افراد را تهدید کند. در انجام این کار نیز بایستی یک سری نکات ایمنی رعایت شود تا زیبا جویان کمترین عوارض را پس از تزریق ژل و بوتاکس داشته باشند. در این دوره‌ ها انواع محصولات تزریقی و نکات ایمنی در هنگام استفاده از آنها، استانداردهای انجام این کار، نکات بهداشتی مرتبط با تزریق ژل و بوتاکس، آشنایی با عوارض و مشکلات ممکن و نحوه مدیریت آنها و همچنین مراقبت ‌های پیش و پس از تزریق ژل و بوتاکس آموزش داده خواهد شد.

تمرین عملی

افرادی که در چنین دوره‌ هایی شرکت می‌ کنند باید پس از یادگیری مبانی و مسائل تئوری تمرین عملی داشته باشند تا تجربه کافی را برای انجام این کار کسب کنند. این کار حتماً باید زیر نظر افراد متخصص و مجرب انجام شود تا از بروز اشتباهات جلوگیری شود و در صورت بروز مشکل فورا مشکل حل شود تا برای زیباجو خطری نداشته باشد. به همین دلیل در دوره‌ های آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان آکادمی باران رحمتی شرکت کنندگان پس از یادگیری مبانی تئوری، تمرین عملی زیر نظر مدرس خواهند داشت.

خدمات آکادمی باران در یک نگاه

دوره

زیباجویان گرامی لطفا دوره های مد نظرتان را در کادر مربوطه علامت زده و دکمه ی دریافت مشاوره را کلیک کنید. کارشناسان ما بعد از دریافت پیام شما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند . از اینکه آکادمی باران را برای خدمت انتخاب کرده اید سپاسگزاریم.
انتخاب دوره

پیش نیازهای آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان

دوره آموزشی ژل و بوتاکس اصفهان

برای شرکت در این دوره‌ ها داشتن برخی پیش نیازها ضروری است و داشتن برخی پیش نیازها موجب یادگیری بهتر و موفقیت بیشتر در زمینه تزریق ژل و بوتاکس می‌باشد. در ادامه با این پیش نیازها آشنا خواهید شد.

مدرک تحصیلی

اولین و ضروری ‌ترین پیش نیازی که شرکت کنندگان این دوره بایستی داشته باشند، مدرک تحصیلی در رشته ‌های پزشکی یعنی پزشک عمومی، متخصص پوست و جراح پلاستیک می‌ باشد. البته ممکن است در برخی آموزشگاه ‌ها پرستاران تخصصی نیز حق شرکت در این دوره‌ ها را داشته باشند.

علاقه به انجام خدمات زیبایی و پوستی

همیشه داشتن علاقه به انجام کاری موجب موفقیت بیشتر در آن کار می‌ شود و کسانی که به انجام خدمات زیبایی و پوستی علاقه دارند این کار را بهتر از افراد دیگر می‌ توانند انجام دهند. علاوه بر آن در صورتی که به انجام این کارها علاقه نداشته باشید پس از مدتی پشیمان خواهید شد و تنها پول و وقت خود را تلف می‌ کنید. پس پیشنهاد ما به شما این است که در صورتی در این دوره‌ ها شرکت کنید که به تزریق ژل و بوتاکس علاقه داشته باشید.

عدم ترس از تزریق و سوزن

تزریق ژل و بوتاکس به وسیله آمپول‌ های کوچک و نازک انجام می ‌شود و این کار بایستی با دقت و ظرافت زیادی انجام شود. افرادی که از سوزن و تزریق آمپول می ‌ترسند نمی ‌توانند سرنگ به دست بگیرند و با تمرکز و دقت کافی آن را به پوست افراد تزریق کنند. حتی ممکن است باعث آسیب به پوست فرد شوند. پس کسانی که ترس از تزریق کردن دارند نباید در این دوره‌ ها شرکت کنند. زیرا فقط پول و وقت خود را هدر می‌دهند.

برخورداری از دقت بالا

همانطور که در قسمت قبل گفتیم، این کار به دقت و ظرافت نیاز دارد. تنها افرادی می ‌تواند این کار را به درستی انجام دهند که دقت بالایی دارند و می‌ توانند کارهای ظریف را به درستی و با حوصله انجام دهند. افراد سهل انگار در این زمینه موفق نخواهند بود و حتی ممکن است به زیبا جویان آسیب برسانند. پس در صورتی که فکر می‌ کنید دقت کافی را برای انجام این کار ندارید در این دوره ‌ها شرکت نکنید.

ویدیو دوره های آموزشی


 

 

 

ویژگی‌ های دوره‌ های آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان

 • آموزش تخصصی تحت نظر مدرسین ماهر و با تجربه
 • برگزاری دوره آموزشی به صورت تئوری و عملی
 • آموزش در محیطی آرام و دلنشین
 • تدریس مطابق با سرفصل‌ های دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس
 • معرفی شرکت کنندگان به بازار کار
 • اعطای مدرک معتبر به شرکت کنندگان
 • رعایت نکات بهداشتی
 • آموزش تمامی نکات
 • پشتیبانی آنلاین
 • امکان درآمدزایی

مدرک دوره ‌های آموزش تزریق ژل و بوتاکس

ویژگی‌های دوره‌ های آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان

اعطای مدرک معتبر پس از اتمام دوره آموزشی ویژگی مهمی است که باید موقع انتخاب آموزشگاه در نظر داشته باشید. زیرا این مدرک شاهدی برای شرکت شما در دوره‌ های آموزشی است. همچنین به زیباجویان این اطمینان را می ‌دهد که شما در دوره‌ های آموزشی مربوطه شرکت کرده ‌اید و دانش و مهارت کافی را برای انجام این کار دارید. آنها می ‌توانند با اطمینان خاطر به شما اعتماد کرده و پوست خود را به دست شما بسپارند. مهم‌تر از آن برای اینکه بتوانید در مطب و یا دیگر مراکز درمانی تزریق ژل و بوتاکس را انجام دهید بایستی مدرک معتبر داشته باشید تا به شما مجوز انجام این کار را بدهند.

کلام آخر

انجام درمان ‌های زیبایی به دانش و مهارت نیاز دارد. افرادی که در این عرصه فعالیت می ‌کنند بایستی آموزش‌ دیده باشند تا بتوانند بهترین نتیجه را برای زیباجو حاصل کنند و زیباجو پس از تزریق ژل و بوتاکس تا کمترین حد ممکن به عوارض دچار شود. اگر شما علاقمند به شرکت در دوره ‌های آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان هستید، می‌توانید در دوره‌های آموزشی آکادمی باران رحمتی شرکت کنید.

شما عزیزان با شرکت در این دوره‌ ها تمام نکات مربوط به تزریق ژل و بوتاکس را یاد می ‌گیرید و می ‌توانید زیر نظر مدرسین مجرب آکادمی باران رحمتی تمرین عملی داشته باشید تا تجربه و مهارت کافی را برای انجام این کار به دست بیاورید.

در قسمت قبل درباره اهمیت مدرک شرکت در دوره برای شما توضیح دادیم. از افتخارات آکادمی باران رحمتی اعطای مدرک معتبر پس از اتمام دوره ‌های آموزشی می‌ باشد. شما عزیزان پس از اتمام دوره و قبولی در آزمون ‌های مربوطه مدرک معتبر دریافت خواهید کرد و می ‌توانید وارد بازار کار شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره ‌های آموزش تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان و دیگر دوره های آموزشی آکادمی باران رحمتی می ‌توانید از طریق راه ‌های ارتباطی که در سایت درج شده است و یا تماس با شماره های 0939593454509366128808 با ما در ارتباط باشید.

4.9/5 - (23 امتیاز)

2 دیدگاه ها

 • سلام من این دوره را بگذرونم می تونم کارم رو شروع کنم یا فقط حالت مقدماتی داره؟

  • سلام وقت بخیر شما با گذروندن دوره و دریافت مدرک بین المللی از انگلستان و بیوکر اروپا و دانشگاهی قابل استعلام و قابل ترجمه، میتونین مشغول به کار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *