اگر به دنبال آموزش تزریق ژل و بوتاکس با مدرک هستید ! درست انتخاب کرده اید : در سال ‌های اخیر شاهد افزایش استقبال استفاده از ژل و بوتاکس در بین مردان و زنان در گروه‌ های سنی مختلف بوده ‌ایم. جالب اینجاست که علاقه‌ مندی به  این کار از شهر‌های بزرگ به شهر‌های کوچک کشیده شده است. علاقه‌ مندان به زیبایی از اقشار مختلف بیشتر از قبل به این خدمات زیبایی روی آورده ‌اند. تزریق ژل و بوتاکس جزء خدمات زیبایی است که نیاز به جراحی ندارد و تهاجی نیست به همین دلیل ارزان می ‌باشد. میزان این علاقه ‌مندی نشانه دهنده‌ جایگاه این شغل در کشورمان می‌ باشد.

این بدان معناست که امروزه افزایش مراکز خدمات انجام کار که هر روز بیشتر هم می‌ شود تبدیل به یکی از پر درآمدترین مشاغل در کشور ما شده است. افراد واجد شرایط مثل پزشکان و پیراپزشکان که دنبال یک مرکز آموزشی ویژه هستند تا این شغل را فراگیرند، می ‌توانند برای آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج به آکادمی باران رحمتی مراجعه کنند.

علاقه‌ مندان به آموزش تزریق ژل و آموزش تزریق بوتاکس می ‌توانند در آکادمی باران رحمتی شروع خوبی داشته باشند. آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج قطعا‌ ایده خوبی برای کسانی است که می‌ خواهند در زمینه زیبایی و جوانسازی پوست فعالیت کنند. اگر شما علاقه‌ مند به دریافت این آموزش توسط آکادمی باران رحمتی هستید، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

اگر نسبت به آموزش ‌ها و مدرک پایان دوره سهل انگاری داشته باشید، خدمات زیبایی پیامد‌های بدی برای بیماران خواهد داشت و جرم محسوب می‌ شود.

ما علاوه بر آموزش ژل و بوتاکس دوره های بیشتری نیز داریم که به تعدادی از آن ها در فرم زیر اشاره کردیم. شما میتوانید دوره و یا دوره هایی که تمایل به اطلاعات بیشتر و یا قصد شرکت در آن را دارید پر کرده و ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

خدمات آکادمی باران در یک نگاه 

دوره

زیباجویان گرامی لطفا دوره های مد نظرتان را در کادر مربوطه علامت زده و دکمه ی دریافت مشاوره را کلیک کنید. کارشناسان ما بعد از دریافت پیام شما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند . از اینکه آکادمی باران را برای خدمت انتخاب کرده اید سپاسگزاریم.
انتخاب دوره

پیشنیاز آموزش تزریق بوتاکس در کرج

پیش نیاز‌های آموزش ژل و بوتاکس در کرج

مانند بسیاری از مشاغل به ویژه آموزش ‌های در زمینه پزشکی، یادگیری این حرفه نیز نیازمند برخی الزامات اساسی و پیش نیاز‌هایی می ‌باشد. این الزامات و پیش نیاز‌ها به شما کمک می ‌کند تا بهترین نتیجه را از کار خود داشته باشید. در ابتدا لازم به یادآوری است که آکادمی باران رحمتی تنها به فارغ التحصیلان رشته پزشکی و پیراپزشکی آموزش می ‌دهد و بر خلاف بسیاری از مراکز آموزشی، امکان آموزش برای سایر رشته ‌ها در آکادمی باران رحمتی وجود ندارد. اگر قصد گذراندن دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس درکرج را دارید، در ادامه چند پیش نیاز اساسی برای علاقه‌ مندان ذکر می ‌شود.

  • علاقه به انجام تزریق ژل و بوتاکس

مهم‌ ترین نکته ‌ای که قبل از شرکت در کلاس آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج باید به آن توجه کرد، وجود علاقه به انجام تزریقات ژل و بوتاکس است. بنابراین اگر به این موضوعات علاقه‌مند هستید و تزریق برای دیگران برای شما خوشایند می ‌باشد به شما پیشنهاد می‌ شود که به این حوزه حتماً ورود کنید. چرا که علاقه اولین قدم برای رسیدن به هدف است و بدون علاقه هیچ کاری به نتیجه نمی ‌رسد.

  • نترسیدن از تزریق و سوزن

تزریق از طریق آمپول ‌های کوچک و نازک انجام می ‌شود. بنابراین دومین نیاز برای یادگیری تزریق ژل و بوتاکس عدم ترس داشتن از به دست گرفتن سرنگ و تزریق به دیگران است. همانطور که می‌ دانید اکثر افراد از تزریق به دیگران می ‌ترسند و جرات انجام آن را ندارند. بنابراین در این دوره آموزشی لازم است که جسارت لازم را داشته باشید تا سرنگ بوتاکس را بتوانید وارد ناحیه مورد نظر کرده و بدون ترس پروسه تزریق را انجام دهید.

  • داشتن دقت بالا برای انجام تزریق ژل و بوتاکس

خدمات کم تهاجمی پوست و زیبایی مانند تزریق ژل و بوتاکس نیاز به دقت زیادی دارد و افرادی که این موضوع را نادیده می ‌گیرند در این زمینه موفق نخواهند شد. کم دقتی مشکلات جدی را برای متقضیان آموزش ژل و بوتاکس ایجاد می ‌کند. به همین دلیل لازم است که افراد داوطلب برای آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج دقت زیادی داشته باشند تا پس از ورود به بازار کار مشکلی برای خود و دیگران ایجاد نکنند.

  • نداشتن مشکلات روحی

همانطور که می ‌دانید داشتن مشکلات روحی باعث تضعیف اعصاب می‌ شود و در نتیجه مشکلاتی مانند لرزش دست و عدم تمرکز را به وجود می ‌آورد. اگر قصد دارید که این دوره را آموزش ببینید مهم است که از نظر روحی خود را مقاوم ‌تر کنید تا در پروسه آموزش مختلی ایجاد نشود. با داشتن همچین مشکلاتی آموزش شما به خوبی به پایان نمی ‌رسد و نتیجه مطلوب را نخواهید گرفت.

آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج

سر فصل ‌های آموزش ژل و بوتاکس در کرج

آموزش تزریق بوتاکس در کرج

چین‌ های دینامیک و استاتیک آناتومی عضلات صورت و نواحی مختلف برای بوتاکس بالا رفتن و نرفتن ابرو درمان پتوز ناشی از تزریق بوتاکس
روند نفوذ بوتاکس، آماده ‌سازی ویال روش‌ های تزریق، طراحی نقاط برای تزریق بوتاکس چین روی بینی آموزش تزریق بوتاکس  زیر بغل و کف دست
آشنایی با انوع برند‌های بوتاکس خطوط پیشانی، پنجه کلاغی، خط اخم نکات ترمیم بوتاکس

آموزش تزریق ژل در کرج

فیلر (انواع فیلر، لایه‌ های مختلف پوست و روش‌ های تزریق فیلر) تزریق فیلر خطوط عمیق تزریق فیلر چانه انواع ژل‌ ها
بی حسی تاپیکال، عوارض ناشی از تزریق فیلر آموزش تزریق فیلر لب روسی (روش کلاسیک)، طراحی گونه، تزریق فیلر و لیفت گونه ،آموزش تزریق فیلر لب اروپایی معیار‌های زیبایی ‌شناسی (چهره خانم و آقا) عوارض تزریق ژل
تزریق فیلر خط لبخند و خط غم (چین نازولابیال و ماریونت) تزریق زاویه فک و مدلینگ صورت موارد منع تزریق ژل

بهترین دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج

کسانی که می‌ خواهند در کرج به صورت حرفه ‌ای به عنوان متخصص تزریق ژل و بوتاکس را برای دیگران انجام دهند و کسانی که تزریق بوتاکس و ژل را راهی برای کسب درامد می ‌دانند، به عنوان اولین قدم برای ورود به بازار کار باید به آکادمی باران رحمتی مراجعه کنند که از بهترین مراکز آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج می ‌باشد. آکادمی باران رحمتی مرکزی معتبر، حرفه ‌ای و تخصصی در زمینه زیبایی پوست است که به شما برای ورود به این شغل پردرآمد کمک می ‌کند.

جهت ارتباط با آکادمی باران رحمتی و ثبت نام در دوره های تخصصی و کامل ژل و بوتاکس با شماره های 0939593454509366128808 تماس حاصل فرمایید.

هزینه ی تزریق ژل و بوتاکس در کرج

هزینه ثبت نام دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج

هزینه ‌های مربوط به دوره‌ های آموزش تزریق ژل و بوتاکس متفاوت است. دوره‌ های آموزش با توجه به خواسته شما خصوصی و نیمه خصوصی می ‌باشد و عوامل دیگری مانند مدت زمان دوره، مدرس یا امکانات و… بر روی هزینه دوره یادگیری تزریق ژل و بوتاکس در کرج تأثیر دارد. به همین دلیل نمی‌ شود قیمت ثابتی را در نظر گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه‌ های دوره آموزشی، این امکان برای شما فراهم است که با آکادمی ما تماس بگیرید و از قیمت دقیق مطلع شوید.

کلام پایانی

همان طور که در متن این مقاله اشاره شد امروزه با توجه به پرطرفدار بودن تزریق ژل و بوتاکس، این حرفه بسیار پردرآمد و مهم بوده. زیرا عمل ‌های جراحی گران هستند و تزریقات ژل و بوتاکس جزء خدمات زیبایی ارزان هستند. پس لازم است که در صورت علاقه‌ مندی به تزریقات ژل و بوتاکس دوره‌ های آموزشی را ببینید و مدرک و گواهی پایان دوره را داشته باشید تا بتوانید راحتر به بازار کار راه پیدا کنید.

همانطور که گفتیم اگر نسبت به آموزش ‌ها و مدرک پایان دوره سهل انگاری داشته باشید، خدمات زیبایی پیامد‌های بدی برای بیماران خواهد داشت و جرم محسوب می‌ شود. به همین منظور مؤسسات آموزشی زیادی در رشت وجود دارد که این حرفه را آموزش می‌دهند که یکی از معتبرترین و بهترین مؤسسات آموزشی در کرج، آکادمی باران رحمتی می‌باشد. این مؤسسه مفتخر به برگزاری دوره‌های مختلف آموزش ژل و تزریق در سراسر کشور نظیر شهر‌هایی همچون اصفهان، همدان، اهواز، رشت و…. است و به علت داشتن نظم در پروسه آموزش دانشجویان زیادی را به خود توانسته است جذب کند.

در صورت علاقه‌مند بودن به حرفه تزریق ژل و بوتاکس شما می‌توانید در دوره تزریق ژل و بوتاکس آکادمی باران رحمتی شرکت کنید و تا تمام اطلاعات لازم را برای داشتن این حرفه پر درآمد کسب کنید. لازم به ذکر است که تمامی مطالب مورد نیاز در این دوره به دو صورت تئوری و عملی آموزش داده می‌شود. یعنی شما علاوه بر اطلاعات مورد نیاز، مهارت لازم هم کسب می‌کنید.

5/5 - (10 امتیاز)

2 دیدگاه ها

  • سلام وقت بخیر بجز آموزش تزریق ژل و بوتاکس در کرج ، آموزش دیگه ای هم دارید ؟

    • سلام خانم کثیری بله تمامی آموزش ها برگزار میشه برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : ۰۹۳۹۵۹۳۴۵۴۵ – ۰۹۳۶۶۱۲۸۸۰۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *